AK-47

AK-47

Príspevokod užívateľa norbert99 » 05.06.2019

FB_AK-47_SK.png
FB_AK-47_SK.png (338.67 KiB) 671 zobrazení


AK_47 predstavuje skutočnú zbraň medzi doplnkami výživy – špeciálne vytvorená formula pozostáva z kombinácie 3 látok a to Trenawar, Hexadron, Kardarin, ktoré sa synergicky dopĺňajú a v závere vystrelia projektily presne tam, kam je to potrebné. Hodí sa do rysovacieho obdobia, alebo do prípravy, kedy je cieľom vybudovať čisté svaly a získať silu. Účinné látky navyše výrazne urýchľujú spaľovanie tukov. U citlivých jedincov je možný výskyt zvýšeného zadržiavania vody, prípadne vznik gynekomastie. Toxický vplyv účinných látok je len mierny, avšak v konečnom dôsledku, vďaka podporným látkam, veľmi nepravdepodobný. Komplex účinných látok je obohatený o zložky zlepšujúce vstrebateľnosť.

ak47.png
ak47.png (306.82 KiB) 674 zobrazení


Viac o produkte>> https://shop-prohormony.sk/sk/p/ak-47
norbert99
Moderator
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 10.03.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát


Re: AK-47

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 07.06.2019

Trošku som sa pozrel na zloženie tohto produktu a musím uznať, že hneď mám nutkanie si ho rovno objednať :D.

Cardarine – v prvom rade treba uviesť, že sa nejedná o SARM ale o aktivátor PPAR-delta. PPAR-delta je jedným z jadrových receptorov, ktorý reguluje dôležité metabolické funkcie, ktoré prispievajú k udržaniu energetickej rovnováhy. PAR-delta je obzvlášť dôležitý pri regulácii príjmu, transportu a oxidácie mastných kyselín, ako aj sekrécie a citlivosti inzulínu. Predpokladá sa, že tieto funkcie PPAR-delta v normálnych bunkách chránia pred chorobami súvisiacimi s metabolickým syndrómom, ako je obezita, dyslipidémia, inzulínová rezistencia / diabetes typu 2, hepatosteatosa a ateroskleróza.
V klinických štúdiách Cardarin znížil triglyceridy, mastné kyseliny, tuk v pečeni, inzulín a naopak zvýšil HDL (dobrý cholesterol). Mimo toho, že sa ukazuje ako skvelý prostriedok na znižovanie telesného tuku dokonca aj bez fyzického cvičenia, pôsobí protizápalovo a zabraňuje oxidačnému poškodeniu krvných ciev. Čo sa týka jeho vplyvu na svalovú hmotu, tak podľa štúdie (na myšiach) stimuluje vývoj svalových vlákien a takmer dvojnásobne zlepšuje vytrvalosť. Je to látka, ktorý má obrovský vplyv na celé telo a tak treba mať na pamäti, že môže so sebou niesť riziká, ktoré ešte doteraz neboli preukázané.

Trenavar - ak použijeme analógiu, že Trenbolón je kráľ steroidov, tak Trenavar bude kráľom prohormónov. Trenavar v tele skutočne konvertuje na Trenbolon a presne také účinky môžete od neho aj očakávať. Nárast čistej svalovej hmoty, sily, napumpovanosť či brutálny tuk spaľujúci účinok. Nebude sa líšiť ani v negatívach, takže pocítite zvýšenú agresivitu, zvýšený krvný tlak, zníženie produkcie endotestosterónu či zníženie libida. Nearomatizuje, no je hepatoxický. Netreba sa však zľaknúť farebného moču, neodchádzajú vám už obličky, to sú len jeho „farebné“ metabolity.

Hexadron – skvelý pomocník do každého STACKU. Má vysoký anabolicko – androgénny pomer. Z jeho chemickej štruktúry vyplýva, že nepredstavuje záťaž pre peceň. Nearomatizuje, nespôsobuje vodnú retenciu. Prináša kvalitné svalové prírastky bez ďalšieho balastu s minimom možných vedľajších účinkov.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Príspevky: 2376
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Bydlisko: Poprad
Poďakoval: 26 krát
Bolo mu ďakované: 234 krát


Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní