WARRIOR LABS - GIGANTO

WARRIOR LABS - GIGANTO

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 04.06.2019

Warrior labs si pre Vás pripravili ďalšiu špecialitu – muscle building stack GIGANTO.

Giganto sa vyznačuje tým, že násobí silu prohormónov s ibutamorenom. Navyše obsahuje komplex látok na ochranu pečene a zmes podporujúcu vstrebateľnosť a využiteľnosť živín. Nie je určený začiatočníkom a PCT po ukončení cyklu je viac než žiadúca.

Najsilnejšou látkou tohto stacku je jednoznačne Metyl-1-etiocholenolol-epietiocholanolone. Patrí k najsilnejším prohormónom a označuje sa aj ako designerský steroid. Je to látka, ktorá v ľudskom tele konvertuje na metyl-1-testosterón, respektíve je odvodená od endogénneho testosterónu, no chemické modifikácie molekúl smerovali k selektívnejším anabolickým vlastnostiam, vyššej orálnej biologickej dostupnosti, optimalizovanej farmakokinetike a minimalizácii estrogénových vedľajších účinkov. Už z názvu vyplýva že je to metylovaná zlúčenina, takže dá trochu viac zabrať vašej pečeni, no o jej ochranu a regeneráciu sa postará už spomenutý komplex ochranných látok. Etiocholenol je sama o sebe veľmi potentná látka. Očakávať od nej môžete markantné silové aj objemové prírastky. Užívatelia pritom nehlásia veľmi výraznú vodnú retenciu ani estrogénne pôsobenie.

Druhým použitím prohormónom je Hexadron. Papierovo má vynikajúci anabolicko – androgénny pomer. Z jeho chemickej štruktúry vyplýva, že nepredstavuje záťaž pre peceň. Nearomatizuje, nespôsobuje vodnú retenciu. Podľa užívateľov prináša kvalitné svalové prírastky bez ďalšieho balastu. Ukazuje sa ako priam dokonalý prvok prohormónového stacku a presne preto ho Warrior Labs zakomponoval do GIGANTA.

Tretou účinnou látkou je Ibutamoren. Jedná sa o segretagóg rastového hormónu, čo znamená že jeho užívanie spôsobuje pulzné užívanie rastového hormónu a IGF1 rastového faktoru. Na základe vedeckých štúdií a skúsenosti užívateľov máme potvrdené, že ibutamoren buduje svalovú hmotu, zvyšuje hustotu kostí, zlepšuje spánok, zvyšuje vitalitu, zvyšuje kognitívnu výkonnosť, zlepšuje hojenie rán a zlepšuje regenerácia. Osobne ju považujem za najprínosnejšiu látku s najmenšími vedľajšími účinkami. Viac o nej je uvedené v tomto profile https://www.posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=40&t=21041

Výrobca do výrobku zahrnul aj pre mňa kontroverzný výťažok z lyka jelenieho parožia. Relevantných výskumov je menej než málo, ale istý potenciál však vykazujú.

Komplex pečeň ochraňujúcich látok predstavuje kombinácia TUDCA, N-Acetylcysteín, Phosphatidylcholine, Silybum marianum, kyselina lipoová a Niacín. Utilizačný komplex tvorí zázvorový extrakt, naringín a bioperín.
Tieto zložky plne splnia svoj účel, no v žiadnom prípade sa nepostarajú o obnovenie tvorby TST, takže si netreba ani domýšľať, že nejakým zázračným spôsobom nahradia PCT. Čiže opäť zdôrazním, že po tomto prohormónovom cykle je PCT nutná.

Zlaté pravidlo hovorí, že čím je látka silnejšia, tým kratšie sa musí užívať a pri Gigante to samozrejme platí tiež. Odporúčané dávkovanie ani dĺžku cyklu neprekračujte a už vôbec nepridávajte žiadne ďalšie prohormóny. Budem rád za každú vašu recenziu, alebo postreh z užívania tohto prípravku.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Príspevky: 2364
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Bydlisko: Poprad
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 228 krát


Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní