Prohormony a infekčná mononukleoza

Prohormony a infekčná mononukleoza

Príspevokod užívateľa Mst » 10.12.2018

Dobrý rád by som sa spýtal na váš názor , pred 20dňami som bol prepustený z nemocnice a v papieroch som mal napísané ze som mal angínu , nemal som teploty pečeň úplne v poriadku a teraz dneska ako to píšem som dostal telefonát ze výsledky ukázali ze moje telo bojuje proti mononukleoze ze na výsledkoch im to vyšlo pozitívne , bol som uz cvičiť 2 týždne ťažké tréningy a necítim žiadnu ťažkú únavu ako mi bolo povedané regenerácia je dobrá ale dneska v tom telefonáte mi bolo povedané ze si môžem vybrať antivirotika na týžden alebo nemusím ze je to na mne podľa toho ako sa budem cítiť ... keďže mám liekov už plne zuby tak som povedal ze mi to netreba ze zvládam všetko ok , no ale hlavná vec na ktorú sa chcem spýtať sú prohormony ktore som chcel od dneska začať brať ale ako mi povedali ze moje telo bojuje proti mononukleoze tak neviem ci to je dobrý nápad aj ked pečeň je v poriadku ale tak rad by som vedel váš názor na to ;) , prajem pekný deň 😎
Mst
Dátum registrácie: 10.12.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát

Re: Prohormony a infekčná mononukleoza

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 10.12.2018

Zrovna mononulkeoza tusim jatra dost vytezuje, takze mi prijde divne ze bys mel jatra naprosto OK a pritom mel mononukleozu.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

No mne bolo povedané že pečeň je v poriadku nemal som v nemocnici ani žiadne lieky čisto sa mi liečilo len hrdlo a dneska v telefonáte ze z krvi zistili ze tam je niečo pozitívne a ze moje telo bojuje proti mononukleoze 😂
Mst

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 10.12.2018

Marginálne množstvo pacientov nemá pri mononukleóze zvýšené pečeňové hodnoty, tak zrejme patríš k ním. Každopádne si daj pauzu od tréningu, daj aj telu ešte trochu oddýchnuť a PH zaraď neskôr.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

30novembera som bol prepustený z nemocnice bol som tam týždeň povedali ze do 3.12 nemám cvičiť a potom uz ze mozem začať ale začať s miernym tréningom a postupne pridávať , no a dneska som chcel zaradiť PH ale dnes som mal aj telefonát ze moje telo bojuje proti mononukleoze tak neviem ci je to dobrý nápad dat do toho PH
Mst

Príspevokod užívateľa silný » 10.12.2018

Neni! Ved ti to Miro jasne napisal
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný