První cyklus

První cyklus

Príspevokod užívateľa Honza99 » 22.11.2018

Zdravím, mel bych jednu otázku. Je mi 24 let cvičím rok pravidelně 4x tydne. Nikde jsem ne dočetl po jaké době je možno dát ph zda rok dva nebo tři co. Je nejlepší.. Váha 76kg vyška 175cm. Uvažoval sem. O hydre a super pct. Díky za rady :)
Honza99
Dátum registrácie: 22.11.2018
Cash on hand: Locked

Re: První cyklus

Príspevokod užívateľa silný » 22.11.2018

no záleží kolko si za ten rok nabral skúseností, ak budeš brať s rozumom a maš všetko naštudovane, ber čo chceš aj po roku... mame tu takého bencha co ani rok necvičil a hned sa na AS vrhol a zatial žije :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Tak třeba včera sem dal dřep 100kg 1x bench 80 3x. Jo vím je to slabé ale pro mě pokrok :D takže právě zvažuju at to má nějaky výsledek nebo ještě počkat třeba rok proto jsem se obrátil na tuhle stránku co má zkušeností stím. Zkoušel jsem nějaké anabolizery třeba anabol5 atd. samozřejmě jídlo mam dobré , nejim nesmysly a cvičim poctivě ten rok mno jak jsem psal výše doplnky taky jsou zakládni tak samo vitaminy , mineraly.
Honza99

a kde je problem? vraviš, ze robis pokroky aj takto, ci chces byť skriňa čím skôr? :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

spíš ta druha možnost furt vypadam bídně :D :D
Honza99

Príspevokod užívateľa efraim » 22.11.2018

no záleží kolko si za ten rok nabral skúseností, ak budeš brať s rozumom a maš všetko naštudovane, ber čo chceš aj po roku... mame tu takého bencha co ani rok necvičil a hned sa na AS vrhol a zatial žije :)
A teraz už cvičí? :-)
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 22.11.2018

Ked napredujes, tak zostan este chvilu natural. Ale ked sa rozhodnes pre chemiu, radsej porozmyslaj nad AAS. Prohormony nie su o nic setrnejsie, prave naopak, pecienka dostane pri ich uzivani poriadne zabrat...
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Ked napredujes, tak zostan este chvilu natural. Ale ked sa rozhodnes pre chemiu, radsej porozmyslaj nad AAS. Prohormony nie su o nic setrnejsie, prave naopak, pecienka dostane pri ich uzivani poriadne zabrat...
Tak já chtěl vyskoušet jen jeden cyklus a třeba za půl roku další nic víc a ta hydra je pry dobrá pro začatečníky
Honza99

Príspevokod užívateľa rapsic » 22.11.2018

Radsej zvol ligandrol+ibutamoren
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 224 krát
Bolo mu ďakované: 518 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 22.11.2018

Do prvej skusenosti, ved to zneho bude zviera
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 117 krát

ved ale to je ciel nie? :)
silný

Príspevokod užívateľa John1003 » 23.11.2018

Na prohormony je brzo. První jasný ukazatel je tvoje váha/doba cvičení a pokud bych opomenul to, tak i způsob tvého užívání nebude zrovna nejvhodnější. Půl roku na prohormonech a půl roku nic, ve výsledku to bude vypadat tak, že v cyklu budeš spokojený a po vysazení zklamaný. Váha ti bude kolísat podle toho, jestli budeš zrovna ON a jestli se během cvičení bez prohormonů nevyprdnes na stravu. Ve výsledku se na cvičení buď úplně vyprdneš nebo se po druhé prohormonové kůře nastřelíš něčím silnějším. Na tohle máš ještě hodně času.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 58 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 23.11.2018

mal by si mať odmakané aspoň 4 roky naturálne a to z nasledovných dôvodov
- za ten čas si vytvoríš dobrý svalový a silový základ, naučíš sa správnú techniku na všetkých cvikoch a zistíš aký systém/y tréningu ti najviac sedia
- navykneš si na stravovanie, regeneráciu a iný režim celkovo
- ak vydržíš 4 roky plusmínus nonstop makať, dodržiavať stravu a podriadiť sa tomu to životnému štýlu, tak vieš že ťa to naozaj naplňa a chceš takto pokračovať aj dalšie roky len s tým, že to posunieš na vyššiu úroveň a budeš vedieť, že to nie je len ošial na rok a dva a potom ťa to prejde a už sa k cvičeniu nikdy nevrátiš.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Príspevokod užívateľa silný » 23.11.2018

keď uz sme to tu takto načali, existuje daky sarm, prohormon alebo tomu podobna maškrta, čo by som mohol dať mladšiemu bratrancovi 17r., hráva hokej, porpi tom sa aj trochu vzpieraniu sa venuje, a furt ma spamuje nech mu čosi naordinujem, steoridmi ho ale napchávať ešte nechcem, za kreatín ma vysmial, dal som mu pár tabliet salby zatial... no keby bolo dačo s peknou etiketou a ideálne keby som to mohol tuto za body zobrať a potom mu to za pár grošov posunúť :)
silný

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 23.11.2018

Dej mu ostarin a nakecej mu ze muze davat jen jednu denne max dve, protoze je to hodne silne. Zbytek udela placebo efekt :D
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní