Viking + black mamba?

Re: Viking + black mamba?

Príspevokod užívateľa silný » 08.12.2018

tak nikto ti nekáže brať len PH, šak su aj ine veci ja berem napr. Thrash, Surge ako take "doplnky"
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 665 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 12.12.2018

Tak ano...ale mám ve vzpomínkách jak mi pěkně fungoval trenavar, tak jsem ho chtěl z nostalgie zase zkusit...zvlášť když mají takový vylepšený kombo :-)
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Poďakoval: 42 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 20.02.2019

môžeš dať tak akurat miesto frontloadu alebo Acetatu ku dlhemu trenu :) po metane ho asi moc cítiť nebudeš...
Tak si měl samozřejmě pravdu...po 100mg/4w metanu nebylo epi tren6 vůbec cítit, a to sem házel čtyři tablety ...ale jak sem podpořil Tren enan jeho kamaradem Tren ace, už bylo vše jak má být 😆
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Poďakoval: 42 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa silný » 20.02.2019

Veď ja by som kokotinu neporadil :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 665 krát

Viking black mamba

Príspevokod užívateľa Kampava » 10.08.2019

Myslel som ruagy a im podobne povolene strely. Mamba sice tiez nie je najlacnejsia ale ked som videl testy v balistickom gely tak ma vobec nepresvecila zeby to bolo niecim vynimocne strelivo. Pravda je ze test bol zamerany na luger ale tam to vychadzalo ze mamba vs klasika 124gr FMJ je skoro to iste.
Kampava
Dátum registrácie: 30.07.2019

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný