Dlhodobé užívanie prohormonov

Dlhodobé užívanie prohormonov

Príspevokod užívateľa norbert99 » 09.07.2018

Chcem sa poinformovať, či je vo vašom okolí niekto, kto užíval ph dlhodobo bez pct a ochrany pečene. Aké boli výsledky, prípadne problemy?
norbert99
Moderator
Dátum registrácie: 10.03.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Re: Dlhodobé užívanie prohormonov

Príspevokod užívateľa BenchMaster » 31.08.2018

Dá sa, Amen. Ale o tom vám povedia viac tí, čo to neskúšali...
Naposledy upravil/-a BenchMaster v 17.09.2018, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
BenchMaster
Dátum registrácie: 29.08.2018
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 31.08.2018

Za rok si z ph pribral 13 kg v kvalite s tym ze si do toho sekal po mesiaci pct...
Sorry toto su neskutocne sracky
-nemam na sebe ziaden tuk ani vodu..... Toto mi stacilo precitat, daj par tyzdnov dietu stihas jesenne poharovky
Jaj prepac ty si uz vysekany bez vody tak iba zacukruj
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 13.09.2018

6kg kvalitnej hmoty sa robi za 24-32w ale brutalneho cvicenia a discipliny s pomocou kamartou zo sekcie AAS:
inzulin
rastovy hormon
testosteron
nandrolon
trenbolon
oxymetolon

OK? tak skludni sa v tvojich predstavach čéče :)
......
ja sam so
m niekedy fakt davno kupil v eshope majstra sveta v pretlacani, Jagnesak sa vola, niektori budu vediet.
Chcel som nieco ine ale povedal ze to nema ale ze ma P-plex, desoxymetyltestosteron
bolo tam 10kg na vahe ale velka cast voda tuk.

mam klientov ktori si chvalia kombinaciu ibutamoren+epistan
vseetci ziju, ziadne zmeny v nicom, ani v libide

je to silne individualne, tak ako niekto je alergicky na bonutie vcelou, tak ma niekto v peceni vdaka genetickej predispozicii extremne malo enzymu ktory sa stara o rozstiepenie metylovej vazby molekuly a dochadza k problemom.dovody kedy ludom odchadzaju organy a zdravie su samzorejme rozne, aj ,,predavkovanie" alebo ,,over-use" su podla mna dobra zataz pre pecen, ak niekto ide prohormon za prohormonom tak nech sa nedivi ze je zelenozlty cely so zltymi ocami placuc curajuci bolestivo krv. AMEN

>>> nezerte to furt, davajte si pauzy 2x tak dlhe ako dlho uzivate prohormony a nikdy nechodte z jedneho PH do druheho.
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 504 krát
Bolo mu ďakované: 387 krát

Príspevokod užívateľa silný » 13.09.2018

A pite čistu vodu nie miešane drinky na bare s vytrčenym bicepsom v S-kovom tričku od mladsieho brata....
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 14.09.2018

A pite čistu vodu nie miešane drinky na bare s vytrčenym bicepsom v S-kovom tričku od mladsieho brata....
mne viac nesedia ti v cervenych botaskach, vzdy ine leginy aj ked si pride len pokecat s babami na bar, nosi so sebou stale tasku v ktorej nic nema, velke bezdratove sluchatka, siltovka (ja ju v tazsie treningove dni nosim meisto stieracov, pretoze mi pramenia niagary na vrchu cela), a dake pumpicky pocvici, a k tomu prida cvik ktory videl na internete vo videu, a cvici ho **** ale mysli si aky je pre okolie zaujimavy. a nakoniec ma aj tak pride otravit ci mu pridem spravit sparinga na bench :)
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 504 krát
Bolo mu ďakované: 387 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní