obnova TST

Re: obnova TST

Príspevokod užívateľa Dereks » 25.04.2018

no lahôdky tam musia byť ale čo ako vravím metan, stan pečeň ok a výsledky boli... z hentoho som v kure takže isem exe aj cabest a jak som dak toto tak cecky sa ozvakiza navýšil som exe ak cabest a furt mi to cecky jebalo nepomahalo dokonca vždy som kvapku nejakej kalnej oranžovej sracky vytlačil... vysadil som to a všetko ok... ale výsledky žiadne z toho... 3x som možno pumou dostal toť vše a unavenejsi som sa cítil takže tak a pečeňovky mi to dojebalo asi tolko k tomu :) a nechápem ľudí čo to beru akože beriem ph som natural?
Sak tie PH sa menia na stěrač v pečeni... takže nechápem keď si kupim solo stan a metan výsledky budú úplne inde cena ani nevravím a pečeň na tom ešte lepšie xD tst mi to zabije/, kúpim PH peňaženka prázdna ...., výsledky omnoho slabšie, pečeň tak isto rozbitá, a PCT je potreba...
nedává mi to zmysel xD jedine u 15 ročných chalanov akonto vidím že to letí lebo to je voľne dostupné... podľa mňa by to vôbec takto nemalo býť veď steroidy su bezpečnejšie.. v tomto ani nikto nevie čo je....

Inak nič na PH niekto ich znáša dobre a vedľajšie účinky nemá /minimálne a s výsledkami je spokojný stačí mu taky malý boost...
Užívateľov profilový obrázok
Dereks
Dátum registrácie: 21.09.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 25.04.2018

Ja som PH vyskúšal, no skúsenosti mám cca také isté také ty. Takže raz stačilo.
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa silný » 25.04.2018

ako zožral som jedno balenie Vikinga, niečo to robilo, nvm presne posúdiť kedže to bolo v cykle a siel som k tomu tren a stan, ale žeby mi z toho bolo tka na piču jak popisujete? hmm to fakt nie...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa Unixko » 25.04.2018

Silny je už zapredany r.i.p bring back old silny!
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa silný » 25.04.2018

pssssst nie tak nahlas :shh:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa dyw » 30.04.2018

tiez som rozmyslal ci tam nedam viking pred kurou a po vikingovi nedam pct ale budem pokracovať na tst en + bolde + stan ... na vikingovi bolo sice napču s bradavkami musis ist isto aspon IA a v mojom pripade isto aj IP kedže trenavar zvyšuje prolaktin ale čo sa tyka kvality a palenia tuku je fakt vyborny .. je to sice draha vec ale z tych veci čo tam predavaju asi jedina ktora stoji za to tiez som odskusal uz viac toho od nich a kúru som ešte nemal ale teraz pojdem prvu takto isto jak som písal
dyw
Dátum registrácie: 17.08.2011
Poďakoval: 14 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní