První cyklus Hydra (H-drol) +Demonize (Sdrol + Trenavar)

První cyklus Hydra (H-drol) +Demonize (Sdrol + Trenavar)

Príspevokod užívateľa Goodtimedave » 04.02.2018

Zdravim,
Je mi 26, 176cm, 80kg... cvičim cca 3 roky. Strava a cvičení ok, něco mam již odcvičeno a odjedeno :D ale k věci.
Rád bych se dozvěděl, jestli do prvního cyklu mohu jít s těmito věcmi Hydra a Demonize. Jde mi o to, že chci zlepšit své svalové výsledky, ale rád bych aby mi i po cyklu něco zůstalo(čim více tim lépe). Takže tedy ? Vyplatí se užívat oba dva tyto přípravky najednou, jsou přírůstky vůbec udržitelné ? Nebo bych měl užívat jen H-drol a na silnější demonize se vykašlat (jakože třeba vedlejší účinky z tranavaru a sdrolu za to nestojí - nebo se špatně nabraná hmonta udržuje) ?... A ještě by mě zajímalo jaké používat pct, bude stačit jen třeba ten aramit, super pct+tribulus, zinek a přírodní detox jater - případne kdy začít pct užívat (ke konci cyklu ? nebo den po skončení cyklu) ? Předem říkám, že cvičím v malinkém fitku, takže nemam žádné známé, kteří prodávají AS tim pádem neseženu clomidy, tamoxifeny atd.
Děkuji za odpověď(i). David
Goodtimedave
Dátum registrácie: 04.02.2018
Cash on hand: Locked

Re: První cyklus Hydra (H-drol) +Demonize (Sdrol + Trenavar)

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 05.02.2018

Zdravim,
Je mi 26, 176cm, 80kg... cvičim cca 3 roky. Strava a cvičení ok, něco mam již odcvičeno a odjedeno :D ale k věci.
Rád bych se dozvěděl, jestli do prvního cyklu mohu jít s těmito věcmi Hydra a Demonize. Jde mi o to, že chci zlepšit své svalové výsledky, ale rád bych aby mi i po cyklu něco zůstalo(čim více tim lépe). Takže tedy ? Vyplatí se užívat oba dva tyto přípravky najednou, jsou přírůstky vůbec udržitelné ? Nebo bych měl užívat jen H-drol a na silnější demonize se vykašlat (jakože třeba vedlejší účinky z tranavaru a sdrolu za to nestojí - nebo se špatně nabraná hmonta udržuje) ?... A ještě by mě zajímalo jaké používat pct, bude stačit jen třeba ten aramit, super pct+tribulus, zinek a přírodní detox jater - případne kdy začít pct užívat (ke konci cyklu ? nebo den po skončení cyklu) ? Předem říkám, že cvičím v malinkém fitku, takže nemam žádné známé, kteří prodávají AS tim pádem neseženu clomidy, tamoxifeny atd.
Děkuji za odpověď(i). David
Ci udrzis ti nikto nepovie takto, zalezi od kopu faktorov, no ak das poriadnu pct, budes zrat a trenovat jak sa patri, aspon istu cast by si udrzat mal.
Na prvy cyklus by som odporucal len hydru, aby si si vyskusal o com to je a ako tvoje telo na tieto latky reaguje, potom mozes pridat nieco ak budes chciet pokracovat.
Arimit alebo Super pct, super by mal byt silnejsi, zinok je gut, na tribulus sa vyser. Pct hned po vysadeni ph.
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní