TVAR z prohormony.sk

Re: TVAR z prohormony.sk

Príspevokod užívateľa Filipsss » 16.02.2018

Ved uvidim sice neviem akej farby ma byt ale aspon zistim ci nejake maju inu barvu... Ale sranda je ze niektore dni pocitujem tak ze akoby vobec neucinkovali a niektore dni odem prasknut od pumpovania intenzitu mam podobnu kazdy trening treningom to urcite nieje neviem... Uvidim dam vedet urcite
Filipsss
Dátum registrácie: 22.10.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 16.02.2018

Nechcem obhajovať PH, ale tá pumpa závisí od x ďalších faktorov. .... A to, že prášok v jednej kapsule je žltý a druhý biely tiež nič nedokazuje, lebo môže aj oxidovať. Druh a množstvo účinnej látky ti potvrdí jedine chemický rozbor.
Užívateľov profilový obrázok
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa Filipsss » 16.02.2018

Jako urcite nejake "čaro" to ma... zacal som 3tyzden a zda sa mi ze to zacina zvysovat obratky uvidime ale zmohutnel som urcite to ma neco doseba
Filipsss

Príspevokod užívateľa efraim » 16.02.2018

Myslím si, že s PH treba opatrne. Či sa fejkujú, to neviem, ale máme o nich všeobecne menej info ako o AAS. A pozri sa len na príspevky na tomto fóre, na prohormone je napísané, je nekonvertuje na estrogén (napr. Titan), no v praxi cca každý druhý, čo ho bral, tu rieši gyno...A zase, znižujú aj vlastnú tvorbu TST, čo tiež nie je bohviečo. To mi pripadá, jak keby som išiel methan bez TST.
Ja momentálne tiež prvý raz skúšam PH, konkrétne Halodrol a Trenavar, no idem ich s TST mixom a dávam k tomu adex ako prevenciu. Nečakám od toho nejak veľa, beriem to ako spetrenie každodenného života. Idem ich druhý týždeň, na váhe som pribral možno 1-2 kg, no pekne mi vystupujú žily, svaly sú tvrdé a mám pocit, že som niečo stratil aj na tuku.
efraim

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 16.02.2018

Myslím si, že s PH treba opatrne. Či sa fejkujú, to neviem, ale máme o nich všeobecne menej info ako o AAS. A pozri sa len na príspevky na tomto fóre, na prohormone je napísané, je nekonvertuje na estrogén (napr. Titan), no v praxi cca každý druhý, čo ho bral, tu rieši gyno...A zase, znižujú aj vlastnú tvorbu TST, čo tiež nie je bohviečo. To mi pripadá, jak keby som išiel methan bez TST.
Ja momentálne tiež prvý raz skúšam PH, konkrétne Halodrol a Trenavar, no idem ich s TST mixom a dávam k tomu adex ako prevenciu. Nečakám od toho nejak veľa, beriem to ako spetrenie každodenného života. Idem ich druhý týždeň, na váhe som pribral možno 1-2 kg, no pekne mi vystupujú žily, svaly sú tvrdé a mám pocit, že som niečo stratil aj na tuku.
Tak s TST to ma isto ine obratky a vyuzitie. Nieje nejaky PH co by nahradil tst zcasti? Napr. ten 1Andro? Ale asi skor nie ako ano.
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 16.02.2018

Tak s TST to ma isto ine obratky a vyuzitie. Nieje nejaky PH co by nahradil tst zcasti? Napr. ten 1Andro? Ale asi skor nie ako ano.
TST ako tvoj prirodzeny hormon nic nenahradi, okrem injekcneho TST (su tabletove alternativy ale tie stoja za holy ud).
Ta mesacna kura s ph ti ale neublizi si myslim, ono to aj klesa postupne ked nasadis nieco, samozrejme keby si bol bez testu dlhodobo uz je zle nedobre. 1Andro podla popisu nekonvertuje na estro ani dht, estro potrebujes (aj ked privela je zle samozrejme), dht tiez.
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 17.02.2018

TST ako tvoj prirodzeny hormon nic nenahradi, okrem injekcneho TST (su tabletove alternativy ale tie stoja za holy ud).
Ta mesacna kura s ph ti ale neublizi si myslim, ono to aj klesa postupne ked nasadis nieco, samozrejme keby si bol bez testu dlhodobo uz je zle nedobre. 1Andro podla popisu nekonvertuje na estro ani dht, estro potrebujes (aj ked privela je zle samozrejme), dht tiez.
Ak si pozrieš zloženie Titanu, tak tam je epistan, trenavar a 1-andro. Z toho by nič nemalo konvertovať na estro. No, realita je ina. Takže, ak sa pustiš do kury s PH, treba mať po ruke nejaky inhibitor estrogenu.

efraim

Príspevokod užívateľa Filipsss » 17.02.2018

Jo.. Mas pravdu proste ked ides titan viking proste nieco na to gyno daj... Podla mna to bides potrebovat tak isto ako super pct... A nehovor si ze moze sa mi spravit ale nemusi.. Nie proste pridaj to do pctcka potom bude kazdy lutovat ze ma gyno poviem pravdu vidim sam na sebe ze sa mi to dobre nerobi a mal som ho odmala gyno stale takze tak sparing zasa mi hovori a aj som videl nanom ze vobec ani naznak nato hovorim kazdy je iny ale na lahku vahu to nikto brat nemoze... Takze ked uz PH tak jedine s poriadnou ochranov lebo budes na podprsenke :D
Filipsss

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný