Co je spravne?? Myobol

Co je spravne?? Myobol

Príspevokod užívateľa Rajda » 28.11.2017

Zadni etiketa https://prohormony.sk/sk/23-sarm/myobol-p111 nebo tady http://warrior-labs.com/en/4-products/myobol-p29 pokud to chapu dobre, ta u nich maji 3 kapsle 3mg YK11 dohromady a na tom vasem je to na 2kapsle 5mg dohromady??!! Koupil jsem to od vas, snad to nebyla chyba, ale neco mi rika ze byla. Ted jeste co do toho ten warrior dava..
Rajda
Dátum registrácie: 29.04.2017
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: Co je spravne?? Myobol

Príspevokod užívateľa Rajda » 28.11.2017

s PH od Warrioru jem byl pokazde spokojenej, tady mi pripada, ze tam schvalne nahazou miliardu veci, YK11 tam ani nebude a ono snad aspon neco trosku zabare a v tom ostatnim, co si clovek objednal k tomu se to nejak ztrati..
Rajda
Dátum registrácie: 29.04.2017

Príspevokod užívateľa Hector » 28.11.2017

Myobol bol znackou Warrior Labs zostaveny tak, aby sa vsetky komponenty vo vyrobku doplnali a tvorili obrovsky synergicky efekt. Sam YK11 nefunguje tak dobre, ako vsetky komponenty v Myobole dokopy,. YK11 sa neda nahradit nicim podobnym. Proste YK11 vo vyrobku musite citit. Ps: ak ma niekto moznost poslat Myobol na testy, poslite ho do labaku. Ak sa v produkte YK11 nenachadza, tomu kto posle vyrobok na test posle spolocnost prohormony.sk 1000€ na ucet a Myobol okamzite stiahne z trhu.

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 28.11.2017

a ta rozdielnosť v obsahu YK je zapričinená čím teda? ze v jednom je na 3cap 3mg a v druhom na 2cap 5mg?
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa Hector » 28.11.2017

Preverim u vyrobcu a hned dam info. Nakolko je rozdiel v casovom pasme, informaciu napisem zajtra alebo pozajtra. Dolezite je to, co je na etiketke produktu. Preklepy sa stavaju podla mojho usudku ide o ludsku chybu

Hector

Príspevokod užívateľa Hector » 01.12.2017

Chyba by mala byt na strane vyrobcu aj predajcu opravena

Hector

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný