Produkty z prohormony.sk v praxi

Re: Produkty z prohormony.sk v praxi

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 24.03.2018

Toto je vlákno prohormony, tak sa podľa toho správajte. Čo je lepsie / horšie môžme rozoberať vo voľnej diskusii. Nie len mna zaujímajú účinky PH v praxi. Ďakujem
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 24.03.2018

1 - 8w Ibutamoren 30mg ed
1 - 9w TST(mix) 250mg e5d
3 - 6w Methyl Sten 12mg ed
3 - 6w 18-Methylestr 60mg ed

Spravime teda takuto upravu, od 4. tyzdna pride Ursoan 500mg ed, v 6tyzdni testy obycajne u obvodaka, pecen, chol, a tieto zakladne veci, podla nich urcim davku Trenevaru v rozmedzi 60-120mg. Po kure rozsiahle testy, dam dokopy hormony pauza na testaku. Samozrejme ak by boli tie testy fakt zle Trenevar davat nebudem, zas zabit sa nechcem :D ale myslim ze takto to uz take brutal zas nebude. Veci ako IA a pod sem nepisem ale mam ich poruke.
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 09.04.2018

Dnes testy, ast, alt zvysene mierne 0.9 a 1.2, som uz na Ibutamorene, Super deca stene aj testak davam e5d, ten sten ale len kratko, od vikingu som mal pauzu 4tyzdne neviem ci by to mohlo este z toho pretrvat, zvykol som mat v norme po kure. Budem to teda dalej sledovat, Ursoan mam pripraveny, ostatne veci su zatial v norme. Inak Ibutamoren je super vec pri lifte, urcite ho este pojdem, lepsia rege spanok a nabudenie je vlastne vsetko co potrebujem, pumpa pre mna az taka podstatna nie je.
BW 100kg
xxxpetko

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 09.04.2018

Ibutamoren máš od warrior labs ? Tiež o ňom permanentne rozmýšľam. Prečo si zvolil práve 30 mg/deň ? To dávaš 1 a pol tobolky ?
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa rapsic » 09.04.2018

3tobolky, ten ibu ma rozpisane na krabicke ze 2caps =20mg
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 09.04.2018

ano je to Ibuta Growth z ph.sk, teda 3tbl idem, co som cital davkuje sa obvykle 20-40mg pre pokrocilich aj 40+ ale ja som citil efekt uz pri 20 takze toto je pre mna tak akurat
BW 100kg
xxxpetko

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 09.04.2018

Jasné, sorry, moja chyba. Teraz som si všimol, že serving size to ma 2 tobolky. Ja som skôr myslel, prečo ideš vyššie dávkovanie, kedže teoreticky sa ukazuje že dávkovanie vyššie ako 10 mg neprináša oveľa vyššie vyplavovanie RH. Ale zase na druhej strane prináša oveľa väčšie vyplavovanie igf-1, ktorý je možno ešte dôležitejší.
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 17.04.2018

Mensi report k deca stenu, niekto ho prirovnava k metanu, nicmenej ja z neho tu pumpu ktoru mavam z niektorych inych latok nemam - co je pre mna dobre, pri mrtvole mi pumpa skor vadi, inak slape pekne co sa ucinkov na rege a silu tyka. Vedlajsaky - aromatizuje, co udava aj samotny vyrobca, dost silno takze IA je nutnost, samozrejme som pribral ale to pri tomto a Ibutamorene nie je nic neobvykle. A este akne ale to mam ja len z par specifickych latok, takze nemusi mat kazdy kto ho pojde.
BW 100kg
xxxpetko

Príspevokod užívateľa silný » 17.04.2018

dávkovanie? vysledne zhodnotenie oproti metanu? methan bez pumpy? :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 17.04.2018

dávkovanie? vysledne zhodnotenie oproti metanu? methan bez pumpy? :D

2tbl davam, presne kolko akej latky v tom aj aj ostatne veci co idem mam napisane v tom sialenom rozpise za ktory ma chlapci zpi**** o par stran dozadu :D (zatial sa ho drzim ale dokedy o tom rozhodnu testy). metan som daval len pred treningom davnejsie takze netrufam si hodnotit, zas nema az taky kratky half life ani podla popisov na nete ako metan takze skor len v tom ze aromatizuje a zlepsuje silovy vykon by som to porovnaval.
BW 100kg
xxxpetko

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 06.05.2018

Pomaly som vyklesal Deca-sten a vymenil ho za Tren-V. Nabral som na nom asi 2kg, viditelne som sa zvacsil, samozrejme nieco je aj voda a tuk, ale kcal som velmi neobmedzoval skor naopak aby som mal co najlepsiu rege a sila sla hore, co sa aj stalo. Ziadne vedlajsaky nejak nepocitujem, ani to nevyzera zeby to nejak extra zatazilo pecen ale na testy pojdem aj Ursoan som dal. Takze od teraz 90mg trenevaru az do sutaze a potom aspon mesiac len na testaku. Ibutamoren mam este stale, dojde mi asi tyzden pred sutazou tak to uz dotiahnem len na trenevare.
BW 100kg
xxxpetko

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 28.05.2018

Sutazna priprava na ph je teda za mnou a vcelku uspesne. Absolvoval som teda 2 mesacny cyklus tak ako som uviedol vyssie s tym ze epistan som v druhej polovici nesiel vobec a trenevar som siel az 120mg. Vedlajsie ucinky, v prvej polovici nejaka ta voda ale to sa dalo cakat vzhladom na typ latky, samozrejme trebalo IA, dalej obcasna letargia, tmavy moc - pecen a ku koncu strasne prdenie :D nebolo mi zle na zaludok ale proste zo mna nonstop siel plyn. V moste urcite stihnem zajst na rozsiahlejsie testy. ALT/AST chlesterol a pod su rozhadzane to je jasne ale tak 2 mesiace na oraloch. Inak forma vcelku dobra a sila sla samozrejme hore, takze za mna PH su v priprave pouzitelne. Samozrejme s doplnenim TST a HCG, kde nie je ziadny ekvivalent.
BW 100kg
xxxpetko

Príspevokod užívateľa nichlaus » 07.06.2018

zajimalo by me, jestli ma trenavar taky vliv na prolaktin jako klasicky tren?
nichlaus
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 07.06.2018

zajimalo by me, jestli ma trenavar taky vliv na prolaktin jako klasicky tren?
To aj mňa. Zbehni na testy a daj vedieť. Ale zdá sa mi, že teória hovorí, že ho môže zvyšovať.

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 07.06.2018

Tuna pan vyssie co bral 120mg vravel, ze nemal problem s prl.
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 117 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní