Titan warrior labs

Titan warrior labs

Príspevokod užívateľa brokolica1 » 10.08.2017

caute chcel by somsa trocha spytat na tento produkt mam vela skusenosti s PH ale pouzivam ciste raw prasky priamo od vyrobcov s cistotou 99% a vyzsie a ked pozerma na zlozenie titanu v jednej kapsulke tak si trocha tukam po cele ci dobre vidim ... napriklad msten ako samotny je 20 mg uz pekne vysoka davka to si ozaj len skuseni chlapci davaju a nie ziadne vysusene mrdky ... ja mam vela skusenosti cize uz to niesu zaciatocnicke prirastky a 40 mg DMZ je dostatocne vela na cely 6 tyzdnovy cyklus ... bezna vec je ist 20mg dmz a 20 mg msten ked uz niekomu treba kombinovat .. ale tu to je 30mg dmz a 20 mg msten v jedenj kapsulke ktore minimalne 2 clovek berie cize uz niekolko nasobok toho co sa pouziva bezne pri skusenych uzivateloch a nehovorim otom ze tam je este epistane a deca tych tam je menej chvala bohu decu treba aspon 2 kapsule a epistane min 3 cize to je cele divne s touto kombinaciou by 750mg tudci bolo viac ako potrebne ak je toto davkovanie naozaj take ake je .. takze otazka niekto kto ma skusenosti mimo produktov ciste raw ingredientsie atd mate pocit ze to davkovanie je naozaj pravdive alebo to je len napisae aby boli ludia spokojni ... bohuzial to beru vacsinou 70 kg chlapci ktory natom naberu 5 kil co ako uz naozaj nechapem lebo silnejsie nič nezozenu ked je to naozaj pravda to davkovanie ...proste cele mi to nesedi ja som bombarder 200 kil si hadzem kade tade a dmz samotne mi staci 40 aby som mal cez 5 kil nabratych a o sile ani nehovorim tak trocha som zmeteny z tohto prosimvas niakeho znaleho trocha cloveka ktory ma skusenosti a vie si to porovnat keby reagoval na toto
brokolica1
Dátum registrácie: 10.08.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Re: Titan warrior labs

Príspevokod užívateľa brokolica1 » 10.08.2017

a mimochodom vsade okrem nasho krasneho slovenska je zlozenie titanu
epistane 12mg
dmz 12 mg
msten 5mg
deca 30mg
takze nechapem tymto ojebom vazne ako silno pochybujem ze tam je take zlozenie ako sa piše kedze sa to vzivote s takym obsahom nevyrabalo takze neviem kto hento akoze vyraba a prečo by tam daval take zlozenie a hlavne ako by natom zarobil potom ...
len tak pre informaciu
cena raw ingredientsi a to mam fakt luxusne ceny vdaka obchodnym znamostiam...
epistane 1080 mg cena 10 euro
Dmz 3600 mg cena 36 euro
msten 1800 mg cena 32,4 eura
deca 4500 mg 11,25 eura
spolu to je 90 euro cize ten co to vyraba je bud uplny tupec alebo etiketa je extremne prehnana a je to klamstvo comu sa priklanam kedze to by niaky amater pocitil vedlajsie ucinky v priebehu 3 dni a silno ale silno pocybujem zeby bol schopny zvladnut 30 dni na 3 tabletkach to by uz boli take davky ucinnej latky zeby to bolo vela na kona ....
brokolica1

Príspevokod užívateľa martinrr » 17.08.2017

Ahoj
Tak v prvom rade Titan je určený len už pre skúsených ktorý ma nejeden cyklus za sebou, preto také zloženie. Preto sa radí medzi najsilnejšie PH na trhu. Čo sa týka účinku tak funguje skvelé aj pri ťažších borcov.
Ceny si troška prehnal.
martinrr
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 06.07.2015

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 17.08.2017

Na to zlozenie by aj mna zaujimalo nejake vysvetlenie. Inde je tento ph ozaj s iným zlozenim co sa velkosti ucinnej latky tyka takze???
Užívateľov profilový obrázok
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa brokolica1 » 17.08.2017

tak ceny teda isto niesu prehnane od certifikovaneho vyrobcu s produktami lekarskej kvality tsu ceny take jasne ze ked niekto kupi 20 kil am lepsiu cenu ale tak ci tak tam je rozdiel okolo 3 dolare na gram pri tych drahsich zlozkach ... ja ich nakupujem len v praskoch cize uz mam prehlad a otestoval som uz viac fabrik... a to zlozenie take urcite nieje a hlavne vzivote take nebolo od nich ziaden zdravy clovek by to nenakombinoval tak.... super dmz ked bolo malo 10mg dmz a 10mg mstenu a to bol najlepsi produkt na trhu tak ako ja uz ozaj neviem ci toto nase slovensko si robi srandu len z jeho obyvatelov alebo co ... nie nema to take zlozenie teda presnejsie nema to tam urcite take mnozstva ako sa piše..a neodporucam to rozhodne nikomu a rozhodne nije tu znacku kedze oni to urcite nevyrabaju ... vysledky budete mat samozrejme ale za tu cenu mozte mat 3 kury cele aj s TUDCOU ktora je mimochodom pri takych davkach viac ako potrebna kedze to jedine ucinkuje, a v tej cene uz budete mat aj clomid alebo tamox a dokonca aj aromasin a naisto budete vediet kolko coho berete a ze to je kvalitny produkt a nie ziadna fakova kopia s falosnou etiketou :) ale inak si posluzte ak si nedate povedat nikto ... neviete co vtom je a zaplatite zato 100 euro dopre prevas kludne to moze byt 3mg superdrolua nikto by ste nemali sajnu otom mali by ste rovnake vysledky... a ten stoji 5 euro na gram cize si mozno kupujete produkt o hodnote 3 eura za 100 euro palec hore chlapci :)
brokolica1

inak chcel by som vidiet frajera co by siel msten na 60mg den a dmz 90 XD rozmyslal som ze niakemu expertovi co si stoji za zlozenim hentej blbosti zeby som mu poslal rawka a isiel by iba dmz 90mg a msten 60mg na den ale to je tak sprosty napad ze to ani nejdem riskovat lebo to je uz ako extrem aj keby to solo ide ...
brokolica1

Príspevokod užívateľa silný » 17.08.2017

tuna je ale asi podstatne to, ze to je legalne dostupne a moze si to kupiť každy násť ročný Jožko, čo do posolovne chodi týžden a zabralo by mu aj placebo z kreatínu... kdežto k AS sa len tak lahko nedostane... ;)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Tak tak a bohuzial nema ani najmensiu sajnu co to je kedze to nieje original cize ani boh nevie co to je keby clovek vedel citat aspon tak si zisti ze DMZ je 3 ti najsilnejsi oralny steroid ... cize to je silnejsie ako anadrol winstrol samozrejme aj testik atd malo co je silnejsie m1t superdrol to ano ale tam tie vedlajsie ucinky su uz dost aj na profesionala .. urcite nepredava stranka legalne produkty len alebo nwm jak je natom slovenska legislativa kazdopadne vsade inde su PH zakazane rovnako ako steroidy cize chlapci si kupuju prekvapenie v krabicke za 109 euro ako kinderko krasne ozaj toto slovensko nase milovane
brokolica1

Ja som uz zazil frajera osobne co bol prvy krat v posilovni a mal celu kuru uz isiel a nevedel ani jeden drbly cvik len tak dalej mladez 👌
brokolica1

Príspevokod užívateľa Chaskar » 17.08.2017

jezisi ale ved tak to je s kazdym vyrobkom na SR ktory pochadza zo zahranicia,komplet vsetko je poddimenzovane ci uz je to prohormon ci Ariel....a biznis kvete dal a dal 😜
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa martinrr » 18.08.2017

Ak je zloženie odlišné tak pošli foto alebo tabuľku kde je rozdielne zloženie.
A tiež by som poprosil link na certifikovaného výrobcu prohormonov lekárskej kvality.
Msten bežná dávka je 20 - 40 mg a DMZ 40 -60 mg a ako som písal Titan je už pre skúsených a tí už bežné dávky nepoužívajú.
martinrr

Príspevokod užívateľa brokolica1 » 18.08.2017

Nie dakujem svojho vyrobcu isto davat nebudem kludne tu sirte svoju propagandu dalej ja som povedal co bolo treba kazdy kto bude mat chut si to najde v priebehu minuti na internete a overi ze to tak je ...
brokolica1

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 18.08.2017

s565274886478790_p38_i1_w530.png
s565274886478790_p38_i1_w530.png (351.09 KiB) 2449 zobrazení
A tiež by som poprosil link na certifikovaného výrobcu prohormonov lekárskej kvality.
Msten bežná dávka je 20 - 40 mg a DMZ 40 -60 mg a ako som písal Titan je už pre skúsených a tí už bežné dávky nepoužívajú.
Tabulka
Matuss666

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 18.08.2017

Screenshot_2017-08-18-12-43-30.png
Screenshot_2017-08-18-12-43-30.png (92.99 KiB) 2440 zobrazení
A dalsia z ineho zdroja.
Matuss666

Príspevokod užívateľa martinrr » 18.08.2017

V roku 2016 bol na produktoch, stránke a celej značky robený redizajn. Fotky ktoré si poslal sú staré a tak isto aj zloženie bolo upravené.
martinrr

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný