Skušenosti s PH

Re: Skušenosti s PH

Príspevokod užívateľa rapsic » 23.02.2018

Silna agresivita...
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 23.02.2018

No teraz som v 3tyzdni uz to pocitujem celkom kvalitne... Natiahlo ma 4kg hore zmohutnel som troska hlavne v ramenach a v rukach...s stale to iste pumpa zilnatost a sila isla pekne hore
Vedlajsaky mam len hnedu moč trocha akne na tvari a minimalne gyno... Sparing jeho natiahlo 3kg hore skvalitnel celkom dost zmrd ma zile aj na bruchu :D
Ale vedlajsaky ma silna agresivita, akne na chrbte hneda moč...ale bez naznaku na gyno
Kolko vody vypijete? Ja len ze pokial pijete dost,tak moc by nemal byt vyrazne tmavsi
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa Filipsss » 23.02.2018

4 litre minimalne davam
Filipsss
Dátum registrácie: 22.10.2017
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 23.02.2018

Lebo ja pijem 4-5 niekedy aj viac a nemam ten problem,praveze je skoro ako voda.
Matuss666

Príspevokod užívateľa efraim » 23.02.2018

Lebo ja pijem 4-5 niekedy aj viac a nemam ten problem,praveze je skoro ako voda.
Ja to mám tak isto. Moč mám skoro priesvitnú.
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa Filipsss » 23.02.2018

Tak ako kedy niekedy prusvitnejsie niekedy hnede uplne vodu si nepocitam kolko vypijem :D ale 2 flase vody + nejaky ten caj a potom v shakery co mam ve fitku tak zhruba 4 - 5 no ale skusim pridat
Filipsss

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 26.02.2018

Tak pridam sem aj ja moju doterajsiu skusenost s PH,doterajsiu pretoze prave mi zacal 4ty tyzden uzivania. Jedna sa o prohormon Savage: Halodrol,Max LMG,Dmz a ATD. Skoro ako Spartan ale ten ma naviac Epistan ale nema ATD,a ma trochu vacsie mnozstvo danych latok.
Takze zacal 4ty tyzden ako som uz spomina,vaha za tie 3tyzdne cca 3kg hore,pri prebytku kcal. Trening tak 3-4 x v tyzdni. Zatial mierne napumpovanie pri treningu,kusok žily viac vidno,sila mierne hore ale ziadny velky skok a ani som to nejak netestoval na maximalkach napriklad. Zial zaciatkom tretieho tyzdna uzivania sa stalo coho som sa obaval a dufal ze sa vyvarujem a ochorel som.V tomto tyzdni som bol cvicit len 1krat :/ ale PH som bral nadalej akurat dva dni som znizil davku. Inak uzivam 3tbl.denne. Vtomto tyzdni (to som este nevedel ze ochoriem) som nasadil eshred (epistan) cize uz sa vlastne rovna Spartanovi. Eshred zatial 2tbl. t.j.30mg epistanu. Co sa vedľajších účinkov tyka,tak asi.mierne zvysene akne ale ziadny extrem,takisto to moze aj nemusi byt stravou.
Cielom tohto cyklu je naberanie svalovej hmoty,a nejake zvysenie sily. Zatial cca 3kg hore tak dufam ze.nejake deko aj svalov :) Sila sa mierne zvysila,a celkovo co sa.postavy tyka tak mozno taky plnsi vzhlad,a zhrubnutie. Mam nejake fotky tak si to este po uplnom skonceni porovnam,spolu s cislami cm. Mam este vyse tyzdna predsebou tak mozem dat vediet ako to dopadlo pripadne po PCT. Mrzi ma ze ma vpodstate zbrzdil ten jeden tyzden choroby. Snad to este porastie a bude na nieco dobre.
Matuss666

Príspevokod užívateľa Filipsss » 26.02.2018

Chalani neviem ci sa mi to len zda a neviem ako je to u ostatnych ph ale mam pocit ze u toho vikinga niektore tablety maju 2 rozlicne velkosti... Nemate niekto stym skusenosti?
Filipsss

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 26.02.2018

Chalani neviem ci sa mi to len zda a neviem ako je to u ostatnych ph ale mam pocit ze u toho vikinga niektore tablety maju 2 rozlicne velkosti... Nemate niekto stym skusenosti?
OMG prestante s tym uz konecne, jeden tu chutna olej, dalsi riesi farbu prasku v tabletach, ty velkost...onedlho tu pride niekto ze to vysnupal a z druhej tablety mu v nose inak svrbelo...

Produkty z ph.sk su legit, rozumej tym ze slapu, skusal som, mal som aj ine znacky, aj AS predtym a viaceri tu to potvrdia. To ze ci sa to vyraba v cine alebo kde v prdeli, co sa dnes nevyraba v nejakej riti ?
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa Reutiman » 26.02.2018

:D :D :D chutna olej to fakt ? Inak ja ked som mal Halodrol (german pharma) tak som mal neskutošnú pumpu ani na metke som taku nemal, bohvie čo tam bolo.
Reutiman
Dátum registrácie: 10.09.2017
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 26.02.2018

Ono ano na jednej strane chce clovek aby tam bolo co tam byt ma,chce vediet co do seba dava,a chcem tam mat to zaco si zaplati. Na druhej strane rozbormi a neustalim skumanim by sme nedali potom do seba mozno ani protak,lebo by sme zistili ze hento tam je a miesto toho je ono,atd.
Niekomu je zasa jedno co do seba da hlavne ze to,, slape,, ale pritom sa oseba stara,chodi na testy atd.ale ale hlavne ze slape. Obe strany maju svoje pre aj proti. A ked sme u PH tak napr. moje Savage nemali taku vahu ako by mali mat. Cize je tam mensia gramaz ucinnych latok? Je tam vôbec co tam ma byt ked tam je toho menej?A je tam vsetko? Neviem ani sa asi nedozviem :)
Matuss666

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 27.02.2018

Od Germanu som mal epistan davnejsie a ucinky rovnake ale pri Eshrede od ph.sk, teda ok, ale siahol som po tom vtedy len preto ze to bolo z doveryhodneho zdroja, osobny odber, z netu by som german nebral, lebo na roznych eshopoch som videl tolko roznych "mutacii" obalu a tabliet ze pochybujem vobec o existencii originalu, ten german si asi kazdy predajca vyraba sam
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 27.02.2018

No asi tak nejak,a hlavne niesu GERMAN. Mal som odnich megatren ( methylstenbolone a trenavar) a PCT.
Matuss666

Príspevokod užívateľa Reutiman » 27.02.2018

Ja som to mal od kamaráta, tak som to vyskúšal. Ale ako hovorím pumpa na tom bola nehorázna. :)
Reutiman
Dátum registrácie: 10.09.2017
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 27.02.2018

Ja som to mal od kamaráta, tak som to vyskúšal. Ale ako hovorím pumpa na tom bola nehorázna. :)
Ja som to stastie nemal no neminula ma bolest klbov a krce :) Zato kamos mal to iste z toho isteho zdroja a pumpy tiez,spodny chrbat a lytka.
Matuss666

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný