Aké máte skúsenosti s PH?

Aké máte skúsenosti s PH?

Príspevokod užívateľa fabo3 » 16.03.2017

Cvičím už nejaký ten rok, ale začal som nejako stagnovať :( a preto som sa rozhodol vyskúšať PH (že čo to spraví). Prvý mesiac som začal užívať produkt HYDRA, ktorý mi priniesol presne to čo som od neho očakával. Nakoľko počas celej doby užívania HYDRY som išiel silový tréning, zvýšil som sacharidy a tuky...výsledok bol že som pribral cca 7Kg (čo som bol dosť prekvapený že to išlo takto rýchlo hore) a nešlo skoro nič do tuku. Určite by som ho odporučil ľudom, ktorý majú problem pribrať nejaké to kilečko a nedokážu sa pohnúť na váhe a nechu byť len zaliaty :P .....z HYDRY som nabral silu, zvýšil sa mi svalový objem a aj celkový dojem ma potešil :007 Po skončení HYDRY som nasadil produkt TITAN, ktorý ma prekvapil ešte viac. PO 2týždňoch užívania sa mi zlepšila hustota svlastva, sila išla o5 hore a celkovo sa cítim viac napumpovaný a tvrdý, ešte mi ostávajú nejaké 2týždne tak som zvedavý čo to dá....Počas celej doby užívania som z doplnkov išiel len proteín (True Whey od firmy nespamuj) a ku tomu BCAA 4:1:1 (tiež od firmy nespamuj) lebo som chcel zistiť čo presne PH spsobujú a ako reagujú a dobre, že som to takto urobil lebo nejaká predtrenéningovka, kreatín či tribuls by mi boli zybtočné.

Aké máte skúsenosti VY? :?: :?: :?:
fabo3
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 13.09.2015
Cash on hand: Locked

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní