Užívanie prohormónov počas choroby

Užívanie prohormónov počas choroby

Príspevokod užívateľa Hector » 14.03.2017

Je velmi dolezite spomenut aj taku dolezitu informaciu, ci je vhodne alebo nevhodne pokracovat v PH cykle aj pocas choroby. No zalezi na tom, v akom rozpolozeni sa telo nachadza, ci je choroba ( chripka ) uz prepuknuta a telo je napadnute virusmi, ci choroba v tele stagnuje, alebo sa telo z choroby sa dostava.

Velmi dolezite je PH vysadit v pripade, ak je telo napadnute virusmi a konzument PH nasadil antibiotika. Kedze PH zatazuju pecen, v kombinacii s antibiotikami je to pre pecen velka zataz, preto je vhodne PH vylucit.

Pocas choroby je tiez naruseny imunitny system organizmu, preto sa nedoporucuju tazke treningy. Telo sa musi najskor vysporiadat s virusom.

Ak prejde choroba v priebehu jedneho tyzdna, v PH cykle sa moze pokracovat. Ak choroba trva viac ako dva tyzdne, je potrebne PH uplne vysadit a nasadit PCT.

Momentalne som sam chory, preto ma napadlo napisat takyto post. Ak som nieco zle vysvetlil, alebo nedovysvetlil, nevahajte zadavat otazky :007
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní