Ibutamoren MK-677

Re: Ibutamoren MK-677

Príspevokod užívateľa silný » 28.03.2018

tak som čosi presnoril, no vyzerá, že sa toho PRL báť netreba :angel:
Some of the usual side effects that go with elevated GH levels such as numb hands, some lethargy, as well as slight increased appetite have been reported with the use of Mk-677.Interestingly, during prolonged administration both IGF-1 and GH were increased with no increase in cortisol.Some anecdotal evidence suggested there was a temporary small increase in prolactin when beginning administration, so individuals who are very prone to prolactin side effect may want to incorporate a short schedule of HCGenerate ES to prevent problems. I want to stress, this is only an issue for guys who are extremely prone to prolactin sides, which is usually 1% of users. How do you know if you’re prone to prolactin sides? If you get gynecomastia from taking trenbolone, you’re prone to prolactin sides.
There was no change in serum prolactin, glucose, triiodothyronine, thyroxine, thyrotropin, peak serum cortisol, and insulin concentrations or 24-hour urinary free cortisol after administration of 0.8 mg/kg per day of ibutamoren mesylate for 8 days.
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 28.03.2018

Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 231 krát

a? vravim, ze profil som pozrel no okrem jednej zmienke o PRL v bode 7. sa tam nic viac neuvadza
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 28.03.2018

Je tam jasne napsano ze na PRL nema vliv, tak co potrebujes vic? Testy? To asi nenajdes.
Carnapolis

no hej, niečo viac som k tomuhladal, lebo pod hentým pojmom liečba, nvm co konkretne som si mal predstaviť :angel: ale to je uz fuk, co som chcel vedieť som cca našiel, mozno pomoze aj ostatným :)
silný

Príspevokod užívateľa norbert99 » 04.04.2018

IBUTAGROWTH

Ibutamoren je jednoducho najlepšia bezpečná náhrada rastového hormónu.

Rastový hormón (angl. skratka GH, alebo hGH), známy taktiež ako somatotropín je peptidový hormón, ktorý stimuluje rast, bunkovú reprodukciu a regeneráciu buniek u ľudí a zvierat(1). Preto má významnú úlohu vo vývoji ľudského tela. Účinky rastového hormónu na tkanivá tela môžu byť všeobecne opísané ako anabolické (budovanie).
 Medzi najznámejšie účinky rastového hormónu patrí nárast telesnej výšky počas detstva. Okrem toho má rastový hormón mnoho ďalších účinkov na telo ako napríklad:

- Stimuluje delenie a množenie buniek chrupavky a kostí.
- Stimuluje produkciu inzulínu podobného rastového faktora 1 (IGF-1)
- Zvyšuje retenciu vápnika a posilňuje a zvyšuje mineralizáciu kostí
- Zvyšuje svalovú hmotu prostredníctvom hypertrofie sarkoméru
- Podporuje lipolýzu
- Zvyšuje syntézu bielkovín
- Stimuluje rast všetkých vnútorných orgánov okrem mozgu
- Stimuluje imunitný systém
- Zvyšuje konverziu T4 na T3

Väčšina anabolických účinkov rastového hormónu je v skutočnosti spôsobená pôsobením IGF-I(2). IGF-1 má štruktúru podobnú inzulínu, zvyšuje anabolizmus bielkovín a stimuluje diferenciáciu a proliferáciu satelitných buniek. IGF-1 jednoducho stimuluje rast svalových buniek nie len pomocou zvýšenia ich objemu, ale aj zvýšením ich množstva. 
 Produkciu rastového hormónu primárne reguluje GHRH(Hormón uvoľňujúci rastový hormón) a Ghrelín, peptidový hormón vylučovaný zo žalúdka, ktorý tiež silne stimuluje vylučovanie rastového hormónu. A práve ghrelín by nás mal najviac zaujímať, pretože produkt IBUTAGROWTH obsahuje látku Ibutamoren, ktorá dokáže v tele napodobniť účinok ghrelínu.

OBSIAHNUTÉ LÁTKY

Ibutamoren (iným názvom MK-677, MK-0677 alebo L-163,191) je silný, dlho pôsobiaci, orálne aktívny, selektívny agonista ghrelínových receptorov a sekretagóg rastového hormónu(3).
V živočíšnej štúdií sa preukázalo, že MK-677 spôsobuje vylučovanie rastového hormónu takmer rovnakým spôsobom ako známy peptid GHRP-6, avšak bez vedľajších účinkov a bez nutnosti injekčnej aplikácie. Mk-677 dokáže zvýšiť hladinu rastového hormónu už pri minimálnej dávke. Dokonca ja vysoké dávky (1mg na kg telesnej hmotnosti) nemajú vplyv na zvyšovanie hladiny aldosterónu, luteinizačného hormónu, tyroxínu alebo prolaktínu. 

Snímka obrazovky 2018-04-04 o 14.28.37.png
Snímka obrazovky 2018-04-04 o 14.28.37.png (94.18 KiB) 1124 zobrazení
Deväť zdravých mladých mužov sa zúčastnilo randomizovanej, ​​dvojito zaslepenej, trojstupňovej štúdie, v ktorej boli porovnávané účinky placeba, 5mg dávky MK-677 alebo 25mg dávky MK-677 denne. Zaujímavosťou je, že množstvo vylučovaného GH v jednotlivých pulzoch bolo podobné pri všetkých troch podmienkach, ale frekvencia impulzov GH sa zvýšila s oboma dávkami lieku. Plazmatické hladiny IGF-I sa zvyšovali v závislosti od dávky a priamo súviseli s frekvenciou vylučovania GH. MK-677 nemal žiadny vplyv na zvyšovanie hladiny kortizolu(4).
 Jednoducho povedané, MK-677 preukázateľne zvyšuje vylučovanie rastového hormónu a IGF-1. Vďaka tomu zvyšuje hmotnosť čistej svalovej hmoty bez zmeny množstva celkového alebo viscerálneho tuku(5).
MK-677 predstavuje potenciálnu liečbu pre mladých ale aj starých ľudí so zníženou hladinou GH a IGF-1. U starších jedincov dokáže MK-677 už do 24 hodín obnoviť množstvo vylučovaného rastového hormónu na hladinu ktorá sa pozoruje u mladých(6). Okrem nárastu svalovej hmoty zvyšuje taktiež hustotu kostí(7). V štúdií na 65 zdravých dospelých v rozmedzí od 60 do 81 rokov boli pozorované účinky MK-677 počas 12 mesiacov. Výsledkom bolo významne zvýšenie hladiny GH a IGF-1 bez nepriaznivých účinkov. Trvalo šesť mesiacov, kým sa hladina IGF-1 zvýšila a zostala zvýšená po zvyšok roka ak sa pokračovalo v užívaní (viď. obrázok). Hladina klesla až mesiac po prerušení užívania. Dôležitým zistením je, že denná dávka 25mg nespôsobila zníženú citlivosť receptorov(8).

Medzi pomocné látky patrí Zinok, ktorý je esenciálny minerál a mikroelement, ktorý v tele reguluje stovky enzýmov a je nevyhnutný pre správne fungovanie imunitného a reprodukčného systému. Vo veľkej miere sa odbúrava potením a telo si ho nedokáže vyrobiť a uskladniť. To znamená že je potrebné prijať dostatočné množstvo zinku v strave alebo výživových doplnkoch. 
Zinok dokáže za určitých podmienok zvýšiť produkciu testosterónu(9), znížiť citlivosť estrogénových receptorov a inhibovať enzým aromatázu(10), ktorý je zodpovedný za premenu testosterónu na estrogén. Štúdie preukázali, že zinok má významnú úlohu v produkcii rastového hormónu(11) a dostupnosť zinku ovplyvňuje proliferáciu(množenie) buniek(12).

Cordyceps je cenná a zriedkavá parazitická huba, ktorá sa v tradičnej čínskej medicíne používa ako liek na sexuálnu dysfunkciu, plodnosť, libido a zvyšovanie výkonu. Cordyceps je známy ako tajná zbraň čínskeho olympijskeho teamu z roku 1993, ktorý pomocou nápoja pripraveného z huby dokázal prelomiť 5 svetových rekordov. Experimentálne výskumy preukázali, že cordyceps má protinádorové, imunomodulačné, antioxidačné, protizápalové účinky, dokáže zlepšiť sexuálnu a reprodukčnú funkciu a má ochranný účinok na obličky a pečeň(13) Cordyceps pomocou zložitých mechanizmov môže regulovať produkciu testosterónu, aj keď to bolo zatiaľ zdokumentované len u zvierat(14). U starších ľudí dokáže významne zvýšiť aeróbnu kapacitu(schopnosť využívať kyslík)(15). Ďalším prínosom užívania cordycepsu môže byť zlepšenie citlivosti na inzulín(16).

Vitamín D je esenciálny vitamín rozpustný v tuku, ktorý naše kože syntetizuje pri vystavení slnku. Je to jeden z 24 mikroživín kritických pre prežitie človeka. Užívanie doplnkového vitamínu D je spojené so širokou škálou prínosov, vrátane zlepšenia kognitívnych funkcií, imunitny, zdravia kostí a celkovej pohody. Taktiež môže znížiť riziko rakoviny, srdcových chorôb, cukrovky a sklerózy multiplex. U mužov nedostatkom vitamínu D zvýšuje hladinu testosterónu(17). Avšak hlavný dôvod použitia vitamínu D v produkte Ibutagrowth je jeho schopnosť zvyšovať hladinu IGF-1(18).

Zdroje

1. Growth hormone., Handb Exp Pharmacol. , ... 79088-4_8.
2. Regulation of muscle mass by growth hor ... 557–568.,
3. Design and biological activities of L-1 ... 5):7001-5.
4. Effects of a 7-day treatment with a nov ... ):2776-82.
5 Stimulation of the growth hormone (GH)- ... ):4249-57.
6. Growth hormone-releasing hormone and gr ... ion 244-6.
7. Oral administration of the growth hormo ... 7):1182-8.
8. Effects of an Oral Ghrelin Mimetic on B ... es 601-611
9. The effect of exhaustion exercise on th ... ):247-252.
10. Dietary Zinc Deficiency Alters 5α-Reduc ... 4 842-848
11. The Role of Zinc Dynamics in Growth Hor ... tkovic V.a
12. The Role of Zinc in Growth and Cell Pro ... :1500S-8S.
13. Herbal Medicine, 2nd edition, Biomolecu ... cis; 2011.
14. In vivo stimulatory effect of Cordyceps ... ):1051-62.
15. Increased aerobic capacity in healthy e ... 999): S174
16.A fermentation product of Cordyceps sin ... 8.3 (2002)
17. Effect of vitamin D supplementation on ... 10 Dec 10.
18. Vitamin D increases circulating IGF1 in ... 2013 Dec.
norbert99
Moderator
Dátum registrácie: 10.03.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa s0re » 10.04.2018

Dava(l) niekto ibutamoren pred spanim?
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 165 krát

Príspevokod užívateľa silný » 10.04.2018

no ked som ho siel mal som dávku rozdelenu 3x10 a jedna vydhadzala vzdy pred spaním... ale asi naražaš na daku vacsiu davku a ci ma vplyv na tvorbu vlastneho RH?
silný

Rano davam gh a beznu resp. mensiu davku by som chcel dat pred spanim, no a ano zaujima ma druha cast tvojej otazky, aj ked si myslim ze tam vplyv nie je.
s0re

Myslim ze aj keby tak je to zanedbatelne... a este ked ides GH myslim ze by si to ani neooznal...
silný

Kvoli spanku som to chcel a lepsej regeneracii, len zase sa nechcem v noci budit kvoli hladu :D
Som dost vytazeny pocas tyzdna a citim to aj napriek gh a tst .. (:
s0re

A cakas ze prave ibu to vyriesi :D no nvm ak ti na rege nepomaha tst a na spanok GH ci tuna pochodis ale skusit mozes.. pochybujen ze by si sa prave kvoli hladu budil :)
silný

Rege zrejme bude aj ok.. to len ta letargia z rastaku, ktora je ale miernejsia ako ked som tam trepal 5iu denne. Predtym som daval rh o 4 rano a potom som si este lahol spat, ale ked som mal o 3-4h neskor vstat tak to bola katastrofa a bojoval som s tym, co znamena ze rastak je fakt v tomto smere ako sedativum. Ak by nepotlacal endo gh tak ho urcite davam pred spanim. Ja aj ked som unaveny, tak mi stale trva aspon 30 min kym zaspim a prave preto som chcel skusit ibu vo vecernych hodinach, ci by to nepomohlo urychlit fazu zaspavania...
s0re

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 10.04.2018

A neni 5iu uz dost pri te kvalite co mas?
Carnapolis

Znizil som to na 2.5iu uz pred 2 tyzdnami, lebo uz sa to nedalo zniest. Od vcera idem uz 3iu a pri tomto cisle aj ostanem.
Ako som pisal uz v teme GH vsetko bolo relativne ok kym som tam nesupol 10iu pre test. ucely.
s0re

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný