Ibutamoren MK-677

Re: Ibutamoren MK-677

Príspevokod užívateľa brokolica1 » 30.10.2017

Zkoušel to tu někdo? Má vůbec význam do toho investovat?
ja neviem načom tu chlapci frčia ozaj už totoje piči ake mudrosti, tak takto ak si to uz zozenies z vyroby priamo inak to nekupuj nesmie sa to predavat ako doplnok vyroby cize v tabletkach a krabicke to nekupis mozno ako vyzkumnu latku v prasku niekde, potom bolesti hlavy su prvy den dva ako vzdy ked beres niaku novu chemikaliu zadrziavanie vody jedine ak si cisty zemak a aj tak jes ak jes ako normalny clovek tak nemas co riesit zadrziavanie vody, spanok ak ams **** spanok teraz budes ho mat menej **** ked sa to ustali tak mesiac primne a som ok, vedlajsie ak mas kratsie prsty a hrube tak po niakom tom mesiaci aspon primne hrazda so zavazim je celkom pruser ako sa zavesim tak hned mi zacnu trpnut trnkat atd musim dat trhacky jak teplos, aleeee zato vyhody ten sapnok neriesim akurat sem tam sny zivsie nic prelomove, cicina mi nenarastla :( aleeee velke ale kvalita koze ide hore odost, vlasy su jak na konskej rici tvrde hrube zdrave, som šikulka a siel som overhead press cez 100kg a natiahol som si bicepsovy upon liecil som to 3 mesiace bench som musel chodit z blokom len na hrudi a aj tak ma slo vyjebat laket v prdeli teraz som to iste spravil.... neubral som absolutne nic na cvikoch jebal som aj na blok na hrudi isiel som dalej 2 tyzdne a uplne vyliecene plus ak som mal niekde nador tak je urcite dva krat taky snad som nemal .... jediny vyznam prečo to brat je regeneracia a hyperplasia oboje je dlhodobe takze tak chut je priam uzasna kyselinu budes mat nonstop cista chemikalia ktoru veeeeeeeeelmi tazko niecim zapijes a mas to v celych ustach vsade to citis ale inak pohodka idem si to uz mesiace a koly tej rege to budem brat dalej plus ak ides niake sterace tak v pct ak schudnes svalovinu niaku ak niesi 20% za gen potencialom tak si jebo lebo hento vyrazne pomaha a pct mk s dnp je ze pfffffffffff sprasis na kure na krasnych modelingovych 20% tuku a pct mk s dnp v priebehu 14 dni si na 12% plus mas viac sili po refeede a vyuziti anabolickeho reboundu z dnp mozno akurat bench pojde dole ak vyuzivas drive ak nije tak aj to ostane takze odomna to ma 12,5 z 10 expertov
brokolica1
Dátum registrácie: 10.08.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa brokolica1 » 30.10.2017

a ozaj ta zravost je prve dni ked je telo piči kde je cukor takze bacha na hypoglykemicky šok niečo sladke maj po ruke nech ta neodjebe na chodniku potom sa to da dokopy ked si nato zvyknes ak to nepojdes cely rok alebo aspon pol roka ani to nekupuj jedine zeby si si isiel cielene niečo len doliecit a potom off
brokolica1
Dátum registrácie: 10.08.2017
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Unixko » 30.10.2017

Skušal som google translate ale ani piči nepreložil čo si pisal
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 30.10.2017

:uuu:
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Užívateľov profilový obrázok
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 75 krát

Príspevokod užívateľa Bebecko » 01.11.2017

no do **** :DD po měsici se sem podivam a vidim tohle ... radši jdu zas pryč
Bebecko
Dátum registrácie: 21.02.2016

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 28.03.2018

Nejake nové skúsenosti ? Skúšal to niekto keď bol off ?
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Príspevokod užívateľa silný » 28.03.2018

Miro pozor, toto je pre teba velmi nebezpecny cukrik vzhladom na tvoj kcal prijem a lasku k jedlu... :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Myslíš že by som sa potom nevedel udržať v stanovených kcal ? :D Ta lepšia rege a kvalita spánku ma dosť láka.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator

Ked ti aj chasky povie ze sa so zarnim nevedel udrxat na uzde... ja som bol na tom rovnako 2k kcal.po TG as always a za hodinu som mohol zrat znova :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa s0re » 28.03.2018

Keby si dal k tomu nieco na tlmenie chuti tak by sa to mozno vykompenzovalo, treba si dat pozor, ze nie kazdemu to sadne a niekto sa moze pri ibu citit ako mechom ovaleny :D
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 165 krát

tak ale ked to vraj prebije aj nechuť z oxymu tak co tam ine daš? :) ale za pokus to stojí, možme si spraviť vykusmne centrum a skušať dake Sarms, PH vs. Roid battles :) dakeho sponzora na to a ja sa rad podujmem na taketo vykumy :D
silný

Príspevokod užívateľa s0re » 28.03.2018

pre zaciatok mozes skusit stack ibutamoren a adipex :D
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 165 krát

posli a hned zajtar mozem začať :D
silný

Ja sa viem bez problémov ovládať a hladný som v podstate permanentne :D.
Tvojich 2000 kcal po tréningu je len o trosku menej ako moj denný príjem :D.
Sibutramin ani nič podobne ma neláka, už keď pôjdem Ibu tak budem half natty 😅
miroslav.kavcak
Moderator

má by ešte zaujímal jeho vplyv na prolaktín, udajne ho dokaže zvyšovať, no pozeral som aj profil, nic take sa tam neuvadza... ma toto dakto podchytene/ odsledované?
silný

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní