Ibutamoren MK-677

Ibutamoren MK-677

Príspevokod užívateľa Bebecko » 14.10.2016

Zkoušel to tu někdo? Má vůbec význam do toho investovat?
Bebecko
Dátum registrácie: 21.02.2016
Cash on hand: Locked

Re: Ibutamoren MK-677

Príspevokod užívateľa Loutka » 14.10.2016

nema
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Chasky » 15.10.2016

Ja mozno by som nad tym rozmyslal este pred AS ako prvy krok no ak uz nepatris medzi naturalov tak ani nie.po komunikacii s vyrobcom mi bol doporuceny YK-11 pre moje potreby cize ten urcite skusim do cruise len s tst. :idea:
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Užívateľov profilový obrázok
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016

Príspevokod užívateľa Chasky » 15.10.2016

Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016

Príspevokod užívateľa Loutka » 15.10.2016

chalani to zrali s ostarinom, potom skusali s liganom a nic moc, teda viac nic nez moc ;-) skoda penazi, ked uz tak to hodit do nejakeho stacku k prohormonom alebo AAS ale samotne to ist su vyhodene peniaze
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009

Príspevokod užívateľa Pepan07 » 17.10.2016

Ja som z toho mal sides jak p*ča. Bolest hlavy,tocenie hlavy atd, zadrziavanie vody....
"Neúspech je kľúčom k úspechu. Každá chyba nás niečomu naučí."
Pepan07
Dátum registrácie: 05.05.2010

Príspevokod užívateľa Petfi » 19.11.2016

Ja to skúšam spolu s mixom. Po kúre dám vedieť, či to stálo za to...
Stature: 178 cm
Body Weight: 100 kg
BP: 140 kg
Mission: BP 160 kg, Fat less than 10%
Petfi
Dátum registrácie: 30.05.2016

Príspevokod užívateľa petrdo97 » 19.11.2016

Za mě v PCT super :007
petrdo97
Dátum registrácie: 20.10.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Hector » 23.03.2017

INFORMÁCIE O PRODUKTE IBUTA GROWTH

Pred pár rokmi nereálny sen, dnes je to skutočnosť. Jeden z najsilnejších produktov na rast svalovej hmoty s obsahom MK-677 (SARM) je k dispozícii iba pre vás.

S - selektívne

A - androgénne

R - receptorové

M - modulátory

Obrázok

SARM predstavujú plne novú kategóriu špeciálnych produktov určených pre zlepšenie športovej výkonnosti (rast svalovej hmoty a sily). Obsahujú androgény a tie predstavujú zvláštny druh hormónov, ktoré pôsobia ako ligandy (molekula spojená s inou molekulou), ktoré sa pripájajú na bunkové receptory androgénu. Tieto receptory sú integrované v zloženom signálnom potrubí, ktoré v konečnom dôsledku vedie k väčšej expresii jednotlivých génov. Vďaka tejto väzbe na androgénne receptory zapríčiňujú anabolické steroidy a prohormóny nárast svalovej hmoty.

Vo vedeckých štúdiách bolo potvrdené, že SARM látky majú rovnaké vlastnosti ako anabolické steroidy (pozitívne ovplyvňujú rast svalovej hmoty a sily, napomáhajú zrýchľovať regeneráciu a zlepšujú zdravie pohybového aparátu), no jeden významný rozdiel tu prítomný je. Užívanie SARM so sebou nenesie žiadne riziko negatívnych vedľajších účinkov ako je tomu tak pri aplikácii anabolík. Týchto významných vlastností si všimli aj farmaceutické firmy a viaceré z nich pracujú na nových výskumoch s cieľom zaradiť SARM ako oficiálne lieky v boji proti svalovej dystrofii, obezite a osteoporóze. Je absolútne prirodzené, že SARM sa ihneď po zverejnení prvých oficiálnych výsledkov stali predmetom záujmu aj firiem s doplnkovou výživou. Momentálne SARM predstavujú produkty, o ktoré je najväčší dopyt.

Zložky IBUTA GROWTH

MK-677 – alebo nutrobal predstavuje reprezentanta z kategórie SARM, ktorý pozitívne vplýva na zvyšovanie hladiny rastového hormónu prostredníctvom hypofýzy. Jeho sila je často porovnávaná s exogénnym rastovým hormónom. Vďaka MK-677 získate veľké a kvalitné svaly, vzrastie vám sila a zredukujete množstvo telesného tuku. Ideálna trojkombinácia pre kulturistiku.

Obrázok

Mechanizmus účinku MK-677 spočíva v jeho pôsobení na zvyšovanie sekrécie hormónov v tele, medzi nimi rastový hormón a IGF-1 s tým, že sa nezvyšuje hladina kortizolu v tele. Zvýšená sekrécia týchto hormónov prináša následné benefity:

Rast svalovej hmoty a sily
Zlepšenie vytrvalosti
Redukcia tuku
Zrýchlenie regenerácie

Vedecké štúdie potvrdili, že ľudia, ktorí užívali MK-677 získali novú svalovú hmotu bez toho aby s týmto procesom pribrali aj tuk, čo predstavuje veľmi významnú vlastnosť.

Obrázok

Cordyceps extrakt - obsahuje rôzne biologicky aktívne látky, medzi ktoré patria:

polyamíny
peptidy
77 mikro a makro prvky
vitamíny B1, B2, B12, E a K
všetky esenciálne aminokyseliny
glutamát, L-tryptofán, L-arginín a lyzín, d-manitol, deriváty ergosterolu a alkaloidy

Cordyceps obsahuje tiež 80 typov enzýmov (vrátane koenzýmu Q10), mastné kyseliny (hlavne olejovú, linolovú, palmitovú a stearovú) a steroly. Prvá písomná zmienka o Cordycepse pochádza z Číny, z roku 620 nášho letopočtu, v dobe dynastie Tchang.

Benefity užívania Cordycepsu:

Zvyšuje hladiny ATP
Zvyšuje sekréciu testosterónu a rastového hormónu
Zlepšuje využitie kyslíka
Posilňuje vnímanie energetických hladín

Obrázok

Zinok - má dôležitú úlohu v aktivitách viac než stovky enzýmov. Je nevyhnutný pre tvorbu bielkovín a nukleových kyselín. Zúčastňuje sa tvorby inzulínu. Je dôležitý pre normálny rast, vývoj reprodukčných orgánov, normálnu funkciu prostaty a hojenie rán a popálenín. Zinok sa nachádza v malom množstve v rade potravín, hlavne bohatých na bielkoviny, ako sú napríklad chudé mäso, pečeň, mlieko, vaječné žĺtky a morské ryby. Spolu s horčíkom a vitamínom B6 je tvorcom produktu MA, ktorý výrazným spôsobom pôsobí na nárast hladiny rastového hormónu.

Obrázok

Vitamín D - pod vitamínom D sa chápe skupina látok, ktoré boli objavené v roku na začiatku 20. storočia. Sú to steroidové hormonálne prekurzory, ktoré sú známe najmä svojou antirachitickou účinnosťou. Keďže si ho telo vytvára samo, ide skôr o hormón, ako o vitamín. Pri nedostatočnom pôsobení slnka človek potrebuje vitamín D prijímať ešte aj zo stravy. Vitamín D zlepšuje glukózovú toleranciu nielen u diabetikov rovnako tak znižuje riziko vzniku cukrovky 1. typu.

Noviny L.A. Times označili vitamín D za významný „čarovný liek“. Napomáha pri liečbe nasledujúcich chorôb: cukrovka, obezita, skleróza multiplex, osteoporóza, rakovina, ochorenia srdca a reumatoidná artritída.

VIAC INFORMACII na www.prohormony.sk

Obrázok
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 29.03.2017

dnes som zacal s tymto produktom,2tobolky vecer.kedze poznam posobenie ibutamorenu,budem to vediet realne zhodnotit.dane vitaminy v nom obsiahnute su len male +.urcite podam recenziu.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 90 krát
Bolo mu ďakované: 133 krát

Príspevokod užívateľa Hector » 29.03.2017

Aj ked male a mozno nepodstatne plus, ale doplnujuce mineraly a extrakty tvoria sinergiu k MK-677, cim by mal byt sam produkt o to silnejsi a ucinnejsi. Napis recenziu, ja by som chcel s tymto produktom zacat od zajtra. Dam si 3 kaps. pred spanim a uvidime. Sam som este MK-677 neskusal.
Hector

Príspevokod užívateľa Chaskar » 29.03.2017

Aj ked male a mozno nepodstatne plus, ale doplnujuce mineraly a extrakty tvoria sinergiu k MK-677, cim by mal byt sam produkt o to silnejsi a ucinnejsi. Napis recenziu, ja by som chcel s tymto produktom zacat od zajtra. Dam si 3 kaps. pred spanim a uvidime. Sam som este MK-677 neskusal.
mysle som to tak kedze su obsiahnute nemusim doplnat naviac cize je to fajn.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar

Príspevokod užívateľa Hector » 30.03.2017

JoJo je to fajn, jak mowiom Polaci, kurwa dziala to zajebisce!
Hector

Príspevokod užívateľa Chaskar » 16.04.2017

cca 2 tyzdne uzivania 2 tobolky na noc a vyrazna kvalita spanku a nezastavitelna zravost!!!brutalne!!!
Chaskar

Príspevokod užívateľa silný » 16.04.2017

A ta unava uz presla? :D ja citim len tu pazaravost, so spankom mi to nic nespravilo...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 172 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: janno88 a 3 neregistrovaní