Hydra skusenosti

Re: Hydra skusenosti

Príspevokod užívateľa Bebecko » 04.05.2016

Tak od hydry nemužeš čekat zázraky :D
Bebecko
Dátum registrácie: 21.02.2016
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa luko88 » 06.05.2016

No keď som nedobral hydru a idem na normálny cyklus sustanon nemal by to byť problém či??
luko88
Dátum registrácie: 15.04.2016

Príspevokod užívateľa kokso11 » 06.05.2016

No veď jebem nato aspoň viem že je to ojeb
určite nie mne zabral, asi robíš niekde chybu :?:
kokso11
Dátum registrácie: 21.04.2016

Príspevokod užívateľa Luke13 » 07.06.2016

Zdravím, chcem sa spýtať s akými výživovými doplnkami sa má kombinovať hydra? Ak to bude na čisto, len hydra má to nejaký účinok?
Luke13
Dátum registrácie: 07.06.2016

Príspevokod užívateľa martinrr » 29.03.2017

Zdravím, chcem sa spýtať s akými výživovými doplnkami sa má kombinovať hydra? Ak to bude na čisto, len hydra má to nejaký účinok?
Ahoj
Základom je v prvom rade strava potom tréning a až potom doplnky výživy a tam k cyklu ti stačí proťak, nejaké bcaa alebo aminače a multivitamin
martinrr
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 06.07.2015

Príspevokod užívateľa zemetras » 05.06.2017

Ahojte, prispejem aj ja mojou skusenostou s Hydrou a Sarmom Ostapure a mozno tym pomozem vsetkym pochybovacom a skeptikom rozhodnut sa, ci do toho ist. Mam 35, 170cm, 73kg a aktivne sportujem uz od svojich 15-tich. Za taky dlhy cas som uz mal moznost vyskusat asi vsetko, co sa v predajnach a e-shopoch nachadza, od proteinov, bcaa, predtreningovych pump atd. Treningy su raz lepsie, raz horsie, vaha kolise hore, dole podla toho kolko casu mam na pripravu stravy a treningy, co pozna asi kazdy, kto ma rodinu a chodi do prace. Ako prvy som vyskusal Ostapure, dlhodobo som mal problem s lavym ramenom (tzv. impingement), vsetky cviky na sikmej lavicke a tlaky nad hlavu boli pre mna tabu. Po 3 tyzdni uzivania ma to rameno prestalo boliet. Trening s Ostapurom bol kvalitnejsi a intenzivnejsi. Nabudeny pozitivnou skusenostou som si objednal Hydru+ArimiT. Prvy tyzden 1xdenne, 2-4 2xdenne, efekt sa dostavil niekedy v druhom tyzdni. Vo fitku som vladal som ako kon, na 8km behu som si urobil osobak a to bez nejakej extra pripravy. Svaly sa tak rychlo nezakyslia, pocas treningu paradna pumpa a urcite spravi svoje aj psychika, ked namiesto pocitu a myslienok kedy uz konecne docvicim prichadzaju skor pocity - este prihod, aky cvik este dam? Takze Hydru hodnotim len pozitivne. Teraz pre vsetkych bojkov o vlasy, gule, akne a podobne - moja skusenost je, ze som necitil a nevidel absolutne ziadne vedlajsie ucinky. Monitorujem si tep 24h denne - ziadne zmeny (zataz na organizme by sa prejavila zvysnymi pokojovymi hodnotami), krvne testy som si nerobil, ale velky bordel v krvi sa mi hned prejavi na pleti. Mal som len vacsiu potrebu pit a pritom sa snazim dodrziavat pitny rezim, takze som este pridal liter (ked som videl tmavsi moc) a bolo to OK. Posledny dotaz - ak si niekto mysli, ze bude vyzerat ako Wolverine, Thor alebo typek z titulky Musle and Fitness len vdaka ryzi a kuracim prsiam je na velkom omyle. Mrknite si na youtube kanal Setha Feroce-a, ten Vam to tam povie narovinu.
zemetras
Dátum registrácie: 05.06.2017

Príspevokod užívateľa Unixko » 05.06.2017

Ostapure možem taktiež potrvdit tiež mi pomohol z ramenom v 3 tyzdni ked cviky ako tlaky bench jednoručky som musel robit z fakt nizkymi vahami po tomto produkte to bolo xxx lepsie nie na 100% ale mohol som znova tlakovat bench jednoruçky a konečne poriadne aj ramena takže mna na rameno dobra vec
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa hugostiglitzcz » 30.11.2017

chlapi chcem se zeptat co byste doporucily na ochranu jater pri uzivani hydry, stacila by kombinace liv 52 + silymaryn 140? nebo pripadne essential forte ? dik
hugostiglitzcz
Dátum registrácie: 23.11.2017
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 30.11.2017

Staci silymarin, essential je moc drahy ten som daval iba do pct
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 30.11.2017

chlapi chcem se zeptat co byste doporucily na ochranu jater pri uzivani hydry, stacila by kombinace liv 52 + silymaryn 140? nebo pripadne essential forte ? dik
Ja mam napriklad lipovitan so silymarinom co je vsetko v jednom ale tieto doplnky su len akasi prevencia, nejaky velky ucinok nemaju, takze ak uz by bolo fakt zle ursoan. A najlepsie je samozrejme chodit na testy.
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa hugostiglitzcz » 30.11.2017

takze by mohlo by dobre pri uzivani silymarin a essential nasadit potom do pct....jeste se zeptam jestli po tej hydre jako pct staci arimit+evoke
nebo radeji klasicky clomid? obnova tst je asi individualni kamosovi aj po spartanovi navratil super pct, ale ja chci mit jistotu
hugostiglitzcz

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 30.11.2017

takze by mohlo by dobre pri uzivani silymarin a essential nasadit potom do pct....jeste se zeptam jestli po tej hydre jako pct staci arimit+evoke
nebo radeji klasicky clomid? obnova tst je asi individualni kamosovi aj po spartanovi navratil super pct, ale ja chci mit jistotu
Staci ten arimit, pripadne aj s evoke. Spartan je nieco ine, tam mas viac zloziek a niektore vplyvaju na pokles tvorby podstatne viac nez halodrol v hydre.
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa Lolik » 01.12.2017

Chcem sa opytat ako velmi vam hydra vplyvala na testosteron pocas uzivania a po dobrati.
Ci tam dole to fungovalo ako ma.
A ak nie za kolko sa to obnovilo
Lolik
Dátum registrácie: 01.12.2017

Príspevokod užívateľa hugostiglitzcz » 01.12.2017

ja bych se jeste zeptal jestli je mozne mit problemy s gyno pri hydre? moze zpusobit gyno halodrol?
hugostiglitzcz

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 01.12.2017

Mozne je vsetko :D
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Užívateľov profilový obrázok
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 75 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný