Titan

Titan

Príspevokod užívateľa Tibo » 14.08.2015

Zdravim prave som douzival titan od warior labz vysledky za dva tizdne 6kg potom vaha hore uz nesla silovo som siel tiez pekne hore na bicepsoch to spravilo neake 3 cisla vedlajsie ucinky trosku mi zriedli vlasi ale fak malo mensie akne tiez nic strasne umna bol problem a dost velky a to agresivita ale to som bol aj predtim agresivny takze sa to len o nieco zhorsilo :D urcite odporucam celkovo som dost zhrubol navahajte
Tibo
Dátum registrácie: 19.03.2015
Cash on hand: Locked

Re: Titan

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 14.08.2015

Mal si aj super pct?
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
Užívateľov profilový obrázok
TheDarkMucko
Dátum registrácie: 12.09.2011
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Tibo » 14.08.2015

V utorok nasadzujem
Tibo

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 17.08.2015

Pribral si 6kg cistych svalov? Alebo kolko kg bolo svalov a kolko kg bolo tuku?
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 160
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015

Príspevokod užívateľa edgarius » 18.08.2015

jj, za dva tyzdne 6kg cistych svalov :007 :mrgreen:
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa Phanteom » 18.08.2015

Stal sa zazrak, chvalme Pána :mrgreen:
Som KIKO !
Phanteom
Dátum registrácie: 03.03.2015

Príspevokod užívateľa Tibo » 18.08.2015

No čistých svalov neviem skor aj voda kvôli deca ktorú titan obsahuje ale boli aj žili stoho dobrá vecička nebudúce skúsim asi viking
Tibo

Príspevokod užívateľa Hector » 25.08.2015

Chalani pridavam odkaz spokojnych uzivatelov prohormonov. Konci sa leto a zacina sezona v posilke tak to treba poriadne rozbalit!

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-objemu/titan-p27
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa dyw » 25.08.2015

Mal som možnosť vyskúšať Epivar. Užívam ho 3tí týžden sila mi išla výrazne hore až som neveril dokonca v prvom týždni užívania. Váha zatial 4kg+ samozrejme nie čistá hmota je to aj voda. Tuk sa mi podarilo udržať aj pri vyššom príjme kalorii a sacharidov... Keby som mal možnosť väčšieho odpočinku verím že by boli výsledky ešte lepšie... Určite vyskúšam ešte nejaké veci pravdepodobne další bude Titan :)... takisto žiadne vedlajšie účinky nepocitujem ani som nepocitoval od začiatku...
dyw
Dátum registrácie: 17.08.2011

Príspevokod užívateľa Hector » 25.08.2015

Mal som možnosť vyskúšať Epivar. Užívam ho 3tí týžden sila mi išla výrazne hore až som neveril dokonca v prvom týždni užívania. Váha zatial 4kg+ samozrejme nie čistá hmota je to aj voda. Tuk sa mi podarilo udržať aj pri vyššom príjme kalorii a sacharidov... Keby som mal možnosť väčšieho odpočinku verím že by boli výsledky ešte lepšie... Určite vyskúšam ešte nejaké veci pravdepodobne další bude Titan :)... takisto žiadne vedlajšie účinky nepocitujem ani som nepocitoval od začiatku...
Skvela forma, len tak dalej!

Velka cast uspechu vzdy zalezi na stravovani a kvalitnom spanku. Aj ked PH robia doslova zazraky za velmi kratky cas, na zakladne veci nikdy netreba zabudat. Kvalitne bielkoviny, sacharidy, vyzivove doplnky ale v prvom rade tvrdy trening, kvalitny spanok a sebavedomy zodpovedny pristup dovedu cloveka k vysnivanemu cielu
Hector

Príspevokod užívateľa PeterPP » 16.11.2015

Máte niekto skúsenosti s EpiTren6?
PeterPP
Dátum registrácie: 16.11.2015

Príspevokod užívateľa martinrr » 24.02.2016

Máte niekto skúsenosti s EpiTren6?
Tento produkt sa používa prevážne do období diet alebo do predsuťažnej prípravy na zvýraznenie svalom, na dosiahnutie vyššej tvrdosti a zachovanie objemu. Nearomatizuje vďaka čomu nezadržiava v tele veľké množstvo vody.
Je to celkom silná trojkombinácia ,preto nieje vhodné ju používať do prvých cyklov.
martinrr
Dátum registrácie: 06.07.2015

Príspevokod užívateľa bodyfit » 31.12.2016

Ahojte chcel by som sa informovat o prohormone ktory som si zakupil TITAN na stranke je pisane ze je to jeden z najsilnejsich prohormonov, chcel by som sa opytat ake vedlajsie ucinky mozem ocakavat a podobne....Cvicim uz dlhe roky cca 11 nikdy som nic podobne nebral moja vaha je 105 kg, najviac sa obavam gynekomastie uz raz ma operavali ale to som mal z puberty ako tu uz niekto spominal, preto by som sa jej chcel vyhnut. Ako PCT ma ku TATANu kupenu super PTC potrebujem vediet ci mi to staci alebo mam este niecohladat aby som sa vyhol tej gynekomasti.

Dakujem za kazdu radu.
bodyfit
Dátum registrácie: 01.11.2013

Príspevokod užívateľa Hector » 13.03.2017

Ahojte chcel by som sa informovat o prohormone ktory som si zakupil TITAN na stranke je pisane ze je to jeden z najsilnejsich prohormonov, chcel by som sa opytat ake vedlajsie ucinky mozem ocakavat a podobne....Cvicim uz dlhe roky cca 11 nikdy som nic podobne nebral moja vaha je 105 kg, najviac sa obavam gynekomastie uz raz ma operavali ale to som mal z puberty ako tu uz niekto spominal, preto by som sa jej chcel vyhnut. Ako PCT ma ku TATANu kupenu super PTC potrebujem vediet ci mi to staci alebo mam este niecohladat aby som sa vyhol tej gynekomasti.

Dakujem za kazdu radu.
Ahoj, ano TITAN sa javy ako jeden z najsilnejsich PH na trhu. Casto je porovnavany s produktom VIKING od firmy Warrior Labs alebo Methaquad od firmy BlackStone Labs. V skratke ide o viaczlozkove prohormony, ktore sa vyznacuju rychlym nastupom a velkou sinegriou vzajomnych latok.

Viac o uzivani prohormonov najdes sem: https://prohormony.sk/sk/14-ph-cykly

Ak si ale nikdy nemal PH, siel by som do jednozlozkovej verzie bud Halodrol alebo Epistan, pripadne spolocna kombinacia. Zalezi ale na tom, aky si si zadal ciel, aku mas stavbu tela a co od samotneho cyklu ocakavas.

TITAN je produkt pre naberanie objemu, a zvysenie sily. Ak mas problem s gynekomatiov, odporucil by som pocas cyklu uzivat produkt Eradice od firmy BlaskStole Labs.

Samotny cyklus netreba uzivat dlhsie ako 6 tyzdnov s naslednym PCT a 4 tyzdne a prestavkou medzi cyklami 4-6 tyzdnov.

Tiez by som odporucil pocas celeho cyklu uzivat SENTINEl. Je to vyborny produkt na regeneraciu pecene a celkovu pohodu vnutornych organov.

Moc ludi o tom, nevie, ale produkt EVOK od firmy Warrior Labs je primarne urceny na zvysenie testosteronu, cize sily a svalovej hmoty. Avsak obsahuje velke mnozstvo zlozky RESVERATROL, co je nahrada lieku CLOMID. Tym, ze je CLOMID liek, staci ho uzivat len par mg. Lgicky z toho vyplyva, ze RESVERATROLU treba uzivat viac, kedze je to prirodna nahrada. Produkt EVOK obsahuje skvely komplex latok a tym zabezpeci v obdoci PCT este vacsie udrzanie svalovej hmoty, sily a rychly navrat do povodneho stavu vlastneho TST. Cize ide o skvely produkt do PCT ako aj do samotnej pripravy :007
Hector

Príspevokod užívateľa Miki 125 » 13.04.2017

Bral som viking,titán,spartan pri titane pohoda Viking myslel som že prasknem strašne nervy tuhnutia vzpriamovacov,nervozita musel som prerušiť na pár dní a potom znížiť dávkovanie na jednu a potom dva tablety nabral som osem kíl sila 10%hore,spartan to isté.Ked beriem AS inj. nemám žiadne problémy tak asi budem uprednostňovať AS, Teraz beriem GW cardarine a sila išla hore a vyzerám o dosť lepšie a pohodovejsie
Čiže každému ph nemusia robiť dobre.Pisal som recenzie do prohormonov a neuverejnili ich uverejňujú len pozitívne.Treba si vybrať cestu pre seba ale všetko stojí veľké eurá dokedy prídeš nato čo je pre teba dobré.
Miki 125
Dátum registrácie: 31.03.2017

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní