Casto kladene otazky

Re: Casto kladene otazky

Príspevokod užívateľa DeiForm » 26.06.2017

:uuu:
DeiForm
Administrátor
Dátum registrácie: 21.02.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Creedy » 11.01.2019

Preco tie odporucania ze musis tolko a tolko cvicit az potom to skus s PH .. nie je jedno ci to niekto zaradi par mesiacov po zacati cvicenia alebo po par rokoch? - ak to jedno nie je tak preco - poprosim konkretne a obsirnejsie...
Creedy
Dátum registrácie: 10.01.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 11.01.2019

Aby si sa naucil normalne cvicit, stravovat sa, pokusit sa dosiahnut nieco aj bez tychto latok
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa silný » 11.01.2019

Ale preco :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa fastungel » 12.01.2019

Preco tie odporucania ze musis tolko a tolko cvicit az potom to skus s PH .. nie je jedno ci to niekto zaradi par mesiacov po zacati cvicenia alebo po par rokoch? - ak to jedno nie je tak preco - poprosim konkretne a obsirnejsie...
Lebo načo si kurviť zdravie takými latkami keď ti to ide prvy rok/rok aj pol krásne a rýchlo aj naturalne hore? Skôr to tam posielať je čisto jebla nedočkavosť jedinca. po par mesiacoch cvičenia ešte nevieš či pri cvičeni ostaneš a ak neostaneš má cenu ničiť si to zdravie? Ja sám som dal po roku aj tristvrte ph epivar a bol to najväčši omyl čo som spravil.
fastungel
Dátum registrácie: 17.05.2018
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Creedy » 12.01.2019

Preco? aky vznikol problem?
Creedy

Príspevokod užívateľa rapsic » 12.01.2019

Aky problem? Vsak sa ti to vysvetlilo
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa Creedy » 12.01.2019

ale ci z toho mal nejaky zdravotny problem.. nieco konkretne
Creedy

Príspevokod užívateľa fastungel » 13.01.2019

Ľudia z toho maju 2x väčšie pečeňove testy ako s najlsinejšich oralnych AS nehovoriac o tom, že aj mne to o hoodne zväčšilo hodnoty a to po jednej biednej kure, žraní ochrany pečene a poriadnom "pct"
fastungel
Dátum registrácie: 17.05.2018
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Makac » 13.01.2019

ja som šiel vyššie davky epistane, trenavar a pečenove testy v pohode, takže je to invidividualne
BODYBUILDING
Makac
Dátum registrácie: 07.08.2010

Príspevokod užívateľa John1003 » 14.01.2019

V první řadě se připravíš o velkou část naturálně budovatelné hmoty. O tu část už pravděpodobně navždy příjdeš, protože chuť na podobných produktech tě už vždycky přemůže a budeš mít problém cvičit bez toho a vlastně to ani znát po několika měsících nebudeš.

Po několika měsících cvičení nikdy nevíš, jestli u toho už dlouhodobě zůstaneš, přijde ti opravdu rozumné vyhazovat tolik peněz za produkty, které jsou takovou zátěží pro organismus, když ani zdaleka nevíš, jestli za půl roku nebudeš dělat něco jiného?

Člověk dlouhodobě cvičící z podobných produktů vytěží mnohem víc a věř, že to není usmrkaných 20%. Znám lidi, co se na podobných produktech vůbec neposunuli, pouze natahali hrozně moc vody a odsypali se jim záda akné, kvůli naprosto nevhodné stravě a přístupu k daným látkám.

Mnohem větší šance chytit negativa z daných produktů pramení z předešlého bodu. Lidi často naskočí do podobných látek s naprosto nevhodnými podmínkami. Vysoké % tuku, nevypilovaný trénink, nevhodná strava, alkohol atd... Většina těch bodů velkou mírou ovlivňuje negativní působení produktů a od toho se projevující negativní působení produktů.

I člověk čerstvě absolvující autoškolu může sednout do závodního auta a zkusit udělat na obtížném okruhu dobrý časový limit. Neměl by však mnohem větší předpoklady na kvalitnější čas a mnohem bezpečnější jízdu, kdy měl roky naježděno na dané dráze, jen se slabším autem?
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 58 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný