Casto kladene otazky

Re: Casto kladene otazky

Príspevokod užívateľa Chasky » 29.09.2016

Suhlasim s panom "babikom".pochybujem ze poznas natolko svoje telo aby si rozumel signalom ktore ti vysiela ak sa chapeme,proste skoda zacat nieco do seba davat ak si este naturalne nedosiahol nic,samozrejme vsetko je tvoje rozhodnutie,nechcem ta nijak poucovat aj tak si urobis po svojom..v druhom rade PH su derivaty AS cize su to vlastne AS no v upravenej molekulovej strukture.ja by som to este nechal tak a naplo sa vrhol do siloveho treningu a kopy stravy a casom uvidis sam ci nieco vlastne potrebujes.
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Užívateľov profilový obrázok
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 29.09.2016

Ako ti chalani vravia. Moc skoro to riesis. Mas aj naturalne na to urobit viac. Najprv si uprav stravu, pskusaj cvicenie co ti sedi a ph/aas ries az ked budes blizko svojich hranic.
Vidim v posilke par ludi co cakaju zazraky aj od aas a pritom nemaju vyriesenu stravu dobre a vyzeraju hrozne.
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Hector » 13.03.2017

Ano s tymto nazorom plne suhlasim! Najhorsie co moze byt je to, ked sa niekto zalubi do peknych svalov a chce ich hned, najradsej hned zajtra. S cim plne nesuhlasim je pristup, aky maju a to hlavne mladi makaci. Cez tyzden makaju v posilke ako hrom a cez vikend na sracky rozbiti, ozrati ako dela a nechcem hovorit o tom ze co este. Nechcem nikoho v ziadnom pripade poralizovat! Ja som bol rovnaky, narvany 103kg bez tuku, tlak 210kg, sutazna forma a cely vikend ruka hore :roll:

Tymto som len chcel povedat to, ze naberanie formy ma byt dlhodoby ciel. Kazdy vikend na sracky oddaluje vysnivany ciel!

Prohormony maju byt len ako dopomoc k samotnej priprave a povedzme ulahcenie alebo urychlenie cesty. O to zodpovednejsie by mal pristupovat kazdy uzivatel prohormonov alebo SARM :idea:
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa BIGLUKE » 17.04.2017

Bored s 5 xxxxx to si teda zabil to by museli byt zazracne cukriky :) v kazdom pripade sam vies ze to nieje pravda tak? ;)
Bez prdele mal som uz par prohormonovych cyklov a u mna osobne sa to vyrovnalo miernej steroidovej kure.takze nebud zly to mas zlavovy kód BIGLUKE na 15% zlavu a odporucam ti vikinga potom mi daj vediet ako si dopadol dikes ;)
BIGLUKE
Dátum registrácie: 03.10.2016

Príspevokod užívateľa BIGLUKE » 17.04.2017

Hector suhlasim a na diskoteky sa vyser tam nic dobre neziskas a alkohol k cviceniu nepatri.
Radsej tu pychni tu 103kg fotku formy ako motivaciu pre druhych ;)
BIGLUKE
Dátum registrácie: 03.10.2016

Príspevokod užívateľa Hector » 19.04.2017

Kamo az po Tebe. Daj nejake top fotos a pridam aj ja nieco zo starej galerie a porovname formy :D
Hector

Príspevokod užívateľa kyno » 25.05.2017

Zdravím, chcel by som sa poradiť ohladom PH cyklov...v aprili spom mal mesačny cyklus s Megatren-om, po nom som nasadil PCT Clomadex, ktoré doberiem na konci tohto mesiaca...jediný negatínvy účinok PH bol pre mna skoro úplna strata libida, čo sa prejavuje aj ďalej pri braní PCT....aké by boli pravdepodobne možné následky alebo vedlajsie učinky, kebyže začnem ďalši cyklus s PH alebo SARMS hned po dobratí PCT a nedam si mesačnú pauzu? mam 32 rokov, odcvičené cca 3-4 roky a toto bol moj prvy cyklus s PH... Poradte mi prosim vás, či by bolo vhodnejšie isť do PH alebo SARMS, ciel je nabratie tvrdej kvalitnej hmoty a výris hlavne brušných svalov, čiže strata tuku...
kyno
Dátum registrácie: 25.05.2017

Príspevokod užívateľa Hector » 25.05.2017

Ahoj, uz nam par ludi pisalo ohladom produktov firmy German Pharma. Tazko povedat sa skutocne nachadza vo vnutri produktu. Ak si precitas prifily prohormonov a sarm sem na fore, tak zistis ako maju realne fungovat. Zvycajne ide pri PCT len o blokatory estrogenu. Samotnu tvorbu TST nenastartuju. Daj si pauzu, pokial nebudes celkom v poriadku. Cize 2 PH cyklus urcite nechod najblizsi mesiac.

Do aktualneho PCT by som nasadil jeden z tychto produktov:

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-ob ... nated-p105

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-objemu/evoke-p80

Tieto produkty vyborne nastartuju vlastny TST. Vsetky zlozky v produkte posobia synergicky. Mam osobne vybornu skusenost, takze mozem len odporucit. Rychlejsia regeneracia, vyborny apetit a neuveritelny naval energie.

Odporucam v kombinacii s tymto produktom:

https://prohormony.sk/sk/23-sarm/ibuta-growth-p104

Je to SARM 2- generacie. V USA tomuto produktu hovoria tabletkovy rastak. Vyborna regeneracia, dlhy a tvrdy spanok, zvyseny appetit a nasobne uvolnovanie prirodzeneho rastoveho hormonu. Vsetky tieto faktory posobia ako na libido, tak na tvorbu vlastneho TST.

Po vybrati tychto 2 produktov budes v pohode, vo forme a libido bude tiez okey.

Tu je odkaz jedneho spokojneho zakaznika:

https://www.youtube.com/watch?v=CcAeniVy0Xo
Hector

Príspevokod užívateľa kyno » 25.05.2017

Ahoj, uz nam par ludi pisalo ohladom produktov firmy German Pharma. Tazko povedat sa skutocne nachadza vo vnutri produktu. Ak si precitas prifily prohormonov a sarm sem na fore, tak zistis ako maju realne fungovat. Zvycajne ide pri PCT len o blokatory estrogenu. Samotnu tvorbu TST nenastartuju. Daj si pauzu, pokial nebudes celkom v poriadku. Cize 2 PH cyklus urcite nechod najblizsi mesiac.

Do aktualneho PCT by som nasadil jeden z tychto produktov:

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-ob ... nated-p105

Tieto produkty vyborne nastartuju vlastny TST. Vsetky zlozky v produkte posobia synergicky. Mam osobne vybornu skusenost, takze mozem len odporucit. Rychlejsia regeneracia, vyborny apetit a neuveritelny naval energie.

Odporucam v kombinacii s tymto produktom:

https://prohormony.sk/sk/23-sarm/ibuta-growth-p104

Je to SARM 2- generacie. V USA tomuto produktu hovoria tabletkovy rastak. Vyborna regeneracia, dlhy a tvrdy spanok, zvyseny appetit a nasobne uvolnovanie prirodzeneho rastoveho hormonu. Vsetky tieto faktory posobia ako na libido, tak na tvorbu vlastneho TST.

Po vybrati tychto 2 produktov budes v pohode, vo forme a libido bude tiez okey.

Super, dakujem krasne za radu, určite si to naštudujem a niečo vyberiem...
kyno

Príspevokod užívateľa kyno » 28.05.2017

chcel by som sa este opýtať, ktorý produkt je podla vás silnejší, EVOKE alebo DOMINATED?..Ibuta growth sa mi nezda pre mna rozumná voľba, vzhladom na to že spôsobuje zvýšenie apetítu a takéto veci ja nemusim a takisto si nemôžem dovoliť mať tvrdý spánok na koľko som hasič a v noci musim často vstavať na zásahy...Skor som si všimol zo Sarmsov produkt Hurrricane alebo LGD Elite, s týchto vrecí by ste mi po tej PH kúre nedoporučil nič
kyno

Príspevokod užívateľa Tomasso88 » 28.05.2017

chcel by som sa este opýtať, ktorý produkt je podla vás silnejší, EVOKE alebo DOMINATED?..Ibuta growth sa mi nezda pre mna rozumná voľba, vzhladom na to že spôsobuje zvýšenie apetítu a takéto veci ja nemusim a takisto si nemôžem dovoliť mať tvrdý spánok na koľko som hasič a v noci musim často vstavať na zásahy...Skor som si všimol zo Sarmsov produkt Hurrricane alebo LGD Elite, s týchto vrecí by ste mi po tej PH kúre nedoporučil nič

Cau, jestli muzu neco doporucit, urcite EVoke, jak je zmineno vyse, krasne ti nastartuje testosteron a pokud vyhody ibutagrowth ti nejdou po chuti z hlediska tve prace tak pak LGD i s ohledem na tve libido...
Mensphysique competitor, online coach, fitness trainer
Tomasso88
Dátum registrácie: 03.05.2017

Príspevokod užívateľa kyno » 30.05.2017

Cau, jestli muzu neco doporucit, urcite EVoke, jak je zmineno vyse, krasne ti nastartuje testosteron a pokud vyhody ibutagrowth ti nejdou po chuti z hlediska tve prace tak pak LGD i s ohledem na tve libido...
trochu som sa pustil do zistovania a študovania problematiky a chcel by som ešte vedieť, či by nebola dobra kombinacia LGD Elite a Ostapure, na koľko sa TST a libido pomalicky vracia, kedže som spolu s pct bral silne davky Tribulusu...predsa ten Evoke nema take dobre recenzie a tam je zakladná zložka tribulus co vlastne beriem vo vysokych davkach...
kyno

Príspevokod užívateľa Hector » 30.05.2017

Kedze je zlozka vo vyrobku EVOK prva v zozname na zadnu etikety, nieje to zaklad produktu. Zaklad produktu tvori komplex zloziek v synergickom pomere. Tribulus nieje hlavny zdroj TST. Najefektivnejsie zdroje su Ecdysteron, DHEA, Anogenin, Apigenin, Resveratrol HCL a dalsie prodkuty posobiace synergicky.

Treba si poriadne pocitat o produkte:

Hector

Príspevokod užívateľa Unixko » 31.05.2017

Tiež idem vyskušat evoke lebo na vikinga mi pct nestačilo ani all in formula ani 5g tribulusu denne tak dam info o mesiac cicina stale nejde ako by mala aj sex drive slabota
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa DeiForm » 26.06.2017

:uuu:
DeiForm
Administrátor
Dátum registrácie: 21.02.2017
Poďakoval: 2 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní