Prohormónové cykly

Re: Prohormónové cykly

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 13.02.2018

ja muzu rict, ze pct arimit rozhodne nestaci, alespon ne pro me, mozno je to invidualne...ale ja mel po pct dost snizeny tst viz muj prispevek vyse
Hej videl som prispevok,no moze to byt individualne,niekto udrzi vacsinu vysledkov,niekto polovicu,niekomu klesne tst viac a zas menej. S obnovou to tiez moze byt tak. A ked uz tak asi to komplexnejsie viaczlozkove super pct.
Užívateľov profilový obrázok
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 13.02.2018

ja muzu rict, ze pct arimit rozhodne nestaci, alespon ne pro me, mozno je to invidualne...ale ja mel po pct dost snizeny tst viz muj prispevek vyse
Hej videl som prispevok,no moze to byt individualne,niekto udrzi vacsinu vysledkov,niekto polovicu,niekomu klesne tst viac a zas menej. S obnovou to tiez moze byt tak. A ked uz tak asi to komplexnejsie viaczlozkove super pct.
A co tak si zaobstarat rovno clomid? Vyjde lacnejsie ako tie prohormonove pct...

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa hugostiglitzcz » 13.02.2018

přesně, ten clomid je levnější a je to jistota, zkusil jsem a teď vím aspoň, nicméně hmotu jsem udržel, zřejmě také díky salbutamolu
hugostiglitzcz
Dátum registrácie: 23.11.2017
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 13.02.2018

Super PCT je ucinnejsie nez ArimiT, to by som pouzival skor ako IA v ph cykloch. Ono velka cast ludi siaha po ph prave preto ze nechcu/nevedia zohnat tie "podpultove" veci ako clomid.
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 14.02.2018

Super PCT je ucinnejsie nez ArimiT, to by som pouzival skor ako IA v ph cykloch. Ono velka cast ludi siaha po ph prave preto ze nechcu/nevedia zohnat tie "podpultove" veci ako clomid.
Tak to hej. Lenže PH nie sú žiadne lentilky a , ako vidíme, podľa skúseností, majú aj svoje vedľajšie účinky, ktoré sú identické s aas. Preto by som sa v prevencii a PCT spoliehal skôr na overené veci. Ale nech sa každý rozhodne sám za seba :-)
efraim

Príspevokod užívateľa D3.lux » 18.02.2018

Zdravím, ja som tiež romyslal ake Ph zvolit a nakoniec som si vybral Demonize do svjho prveho cyklu , tiez mam 22 rokov mal som 66 kg momentalne okolo 73kg ku koncu cyklu a čo sa tyka ostatnych veci pumpa je top.
Čauko, dík za odpoveď.

So stravou si bol ako na tom? Počítam že tiež máš podobný problem ako ja postava ekomfort, rýchly metabolizmus...
Kamarát mi odporučil vengeance + demonize ale neviem či to nie je na prvý cyklus veľa.
Po ukončení cyklu si užíval nejaké PCT?
Na zaciatok by som volil nieco jedno az dvojzlozkove,napr.ten vengeance. Budes lepsie vediet aka latka,ako na teba reaguje. Pct by malo stacit co je vponuke,ak sa chces poistit tak nieco lekarenske clomid atd. Co sa stravy tyka zvys prijem kalorii ked chces ztoho vytazit co najviac a zvlast ked mas problem pribrat.
Áno určite pôjdem na začiatok do Vengeance, chcem z toho vyťažiť čo najviac, po cykle by som skúsil Super PCT od Warrior Labs.
Čo sa týka toho clomidu, nedáva sa len po kúre AS? K tým vedľajším účínkom, už dlhodo ma trápi akné teda skôr okolo úst a brady mám červené fľaky, je niečo čo by mi pomohlo zmierniť vedľajšie účniky? Lebo tohto sa celkom bojím a nechcel by som to mať ešte horšie.
Mal som rôzne testy, bol som aj na gastro, a výsledky boli ok čiže nikto som beznadejný.

Vďaka za rady.
D3.lux
Dátum registrácie: 12.02.2018

Príspevokod užívateľa efraim » 18.02.2018

Čauko, dík za odpoveď.

So stravou si bol ako na tom? Počítam že tiež máš podobný problem ako ja postava ekomfort, rýchly metabolizmus...
Kamarát mi odporučil vengeance + demonize ale neviem či to nie je na prvý cyklus veľa.
Po ukončení cyklu si užíval nejaké PCT?
Na zaciatok by som volil nieco jedno az dvojzlozkove,napr.ten vengeance. Budes lepsie vediet aka latka,ako na teba reaguje. Pct by malo stacit co je vponuke,ak sa chces poistit tak nieco lekarenske clomid atd. Co sa stravy tyka zvys prijem kalorii ked chces ztoho vytazit co najviac a zvlast ked mas problem pribrat.
Áno určite pôjdem na začiatok do Vengeance, chcem z toho vyťažiť čo najviac, po cykle by som skúsil Super PCT od Warrior Labs.
Čo sa týka toho clomidu, nedáva sa len po kúre AS? K tým vedľajším účínkom, už dlhodo ma trápi akné teda skôr okolo úst a brady mám červené fľaky, je niečo čo by mi pomohlo zmierniť vedľajšie účniky? Lebo tohto sa celkom bojím a nechcel by som to mať ešte horšie.
Mal som rôzne testy, bol som aj na gastro, a výsledky boli ok čiže nikto som beznadejný.

Vďaka za rady.
Pridaj zinok. Možno pomôže.

efraim

Príspevokod užívateľa D3.lux » 18.02.2018

Vďaka za rady.
Zinok nepomáha, mám to už asi cca 5-6 rokov, bol som u 6 rôznych kožných lekárok a zatiaľ nič nepomohlo, jedine antibiotiká mi zaberali že sa mi to zmiernilo ale po vysadení to bolo zas také isté.
D3.lux

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 18.02.2018

Vďaka za rady.
Zinok nepomáha, mám to už asi cca 5-6 rokov, bol som u 6 rôznych kožných lekárok a zatiaľ nič nepomohlo, jedine antibiotiká mi zaberali že sa mi to zmiernilo ale po vysadení to bolo zas také isté.
Viaceri tu uz spominali vraj im pomohlo na dlhodobé a nevyriesitelne akne sarms YK11 no ci nantvari to neviem.
Matuss666

Príspevokod užívateľa D3.lux » 19.02.2018

Viaceri tu uz spominali vraj im pomohlo na dlhodobé a nevyriesitelne akne sarms YK11 no ci nantvari to neviem.
Môžem to užívat spolu s Vengeance? Čo sa týka vedľajších účinkov, pokiaľ nebudem presahovať odporúčené dávkovanie nemalo by to mať až taký zlý dopad? Samozrejme pokiaľ bude po cyklu aj PTC, alkohol nepijem. Niektoré informácie mi skôr prídu ako dezinformácie, potreboval by som sa ubezpečiť že OK je to v pohode choď do toho. :thumbup:
D3.lux

Príspevokod užívateľa hugostiglitzcz » 19.02.2018

to yk11 udajne zlepsilo akne, nicmene po vysazeni se vratilo do puvodniho stavu...
jinak vengeance si myslim ze bude v pohode a nezhorsi ti akne, ja to mel v pohode
hugostiglitzcz
Dátum registrácie: 23.11.2017

Príspevokod užívateľa Dnldyfo » 23.02.2018

Uzivate popri PH aj klbovu vyzivu ? Popripade tahal niekto Viking 6 tyzdnov ?
Dnldyfo
Dátum registrácie: 18.07.2013

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 24.02.2018

Uzivate popri PH aj klbovu vyzivu ? Popripade tahal niekto Viking 6 tyzdnov ?
Tak klbovu vyzivu je dobre uzivat aj mimo PH si myslim. Ci budes uzivat pocas PH je na tebe,mozes aj nemusis. Aj podľa toho ci mas problemy nejake s klbmi,slachami alebo nejake zranenie. Ja neuzivam. A co sa Vikinga a 6 tyzdnov tyka,skusenost nemam,ale myslim ze pokial sa budes citit fajn mozes to potiahnut len oto vacsi dôraz by som potom dal na PCT.
Matuss666

Príspevokod užívateľa Reutiman » 24.02.2018

Tak, klbovka môže nemusí. Ak ťa pobolievaju klby respektíve ak užívaš toho vikinga je tam zložka epistane. A k negatívam epistanu patrí aj bolestivosť šliach a kĺbov tak by som ju kľudne teda zaradil, určite tým nič nepokazíš, práve naopak :)
Reutiman
Dátum registrácie: 10.09.2017
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 24.02.2018

Skor by som riesil pecen pri tomto, zbehnut 4ty tyzden na testy urcite a podla toho rozhodnut dlzku cyklu. To zebsa citis dobre nemusi znamenat ze nemas vysoke hodnoty, mne napr by 5tyzdnov problem nerobilo ale niektori tu pisali uz ze po 2-3 tyzdnoch problem mali.
Nebolo by odveci potom aj dat nieco na ochranu, maju aj na ph.sk nejaky produkt na to
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný