Prohormónové cykly

Re: Prohormónové cykly

Príspevokod užívateľa stany » 01.02.2018

Zdravim chcel by som sa spytat na pct po PH viking staci to zo stranky alebo dat radsej lepsie ako tamox,exemestan a salbu napr. Popripade nejaka rada co je lepsie? Dakujem
Z tych co su na ph.sk SuperPCT urcite, ak das k tomu este nieco z toho co si zmienil len to pomoze samozrejme. Povedzme salbu a ten tamox/exe.
Takze dat aj super pct +tamox,exe a salbu? Potom planujem pauzu cca pol roka tak nech sa daju hormony do poriadku
stany
Dátum registrácie: 12.07.2011
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 01.02.2018

Zdravim chcel by som sa spytat na pct po PH viking staci to zo stranky alebo dat radsej lepsie ako tamox,exemestan a salbu napr. Popripade nejaka rada co je lepsie? Dakujem
Z tych co su na ph.sk SuperPCT urcite, ak das k tomu este nieco z toho co si zmienil len to pomoze samozrejme. Povedzme salbu a ten tamox/exe.
Takze dat aj super pct +tamox,exe a salbu? Potom planujem pauzu cca pol roka tak nech sa daju hormony do poriadku
Salbu a staci exe, nemusis aj tamox este to by uz bolo vela zbytocne
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa Jiri774 » 04.02.2018

Mozte mi niekto poradit uzivam Bigger a trenavar 3.tyzden teraz 5 dni 3 tabletky denne.este som sa nepohol z vahou.zjem tolko ze niekedy newiem ci neprasknem.co moze byt pricinou z ar...nutrition mam dobre skusenosti z prvej PH kury nabral som 5 kilov. Ď
Jiri774
Dátum registrácie: 09.01.2018
Poďakoval: 6 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 04.02.2018

Tak malo jes, ano myslis ze pisem blbost alebo odveci ale nie, proste ak nepriberas treba pridat jedlo
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 147 krát
Bolo mu ďakované: 274 krát

Príspevokod užívateľa s0re » 04.02.2018

a ak ti nechuti viac jest treba pridat ibutamoren alebo ghrp-6 :D
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 158 krát

Príspevokod užívateľa toomass91 » 04.02.2018

Mozte mi niekto poradit uzivam Bigger a trenavar 3.tyzden teraz 5 dni 3 tabletky denne.este som sa nepohol z vahou.zjem tolko ze niekedy newiem ci neprasknem.co moze byt pricinou z ar...nutrition mam dobre skusenosti z prvej PH kury nabral som 5 kilov. Ď
otázka jak je na tom tvoje trávení, možno zeres jak polsky zájezd ale tvůj žaludek nedokáže strávit velkou nálož jídla díky nedostatku trávicích enzymu, zkus přidat ke každému jídlu tabletku kvalitních trávicích enzymu
toomass91
Dátum registrácie: 01.01.2018

Príspevokod užívateľa hugostiglitzcz » 12.02.2018

byl jsem na testech po cyklu vengeance + pct arimit , zvýšený S_alt 0,91 - 0.10-0.68
a tst pěkne nízko 6,83. - 8,64-29,00

nevím jestli tam nedat ještě radši clomid, ale únavu nepocituji a libido ok
hugostiglitzcz
Dátum registrácie: 23.11.2017
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 12.02.2018

Myslím si, že clomid nezaškodí.
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 44 krát
Bolo mu ďakované: 53 krát

Príspevokod užívateľa hugostiglitzcz » 12.02.2018

ještě jedna věc, byl jsem na odběru ráno, ale hladina tst kolísá různe cely den , jestli nezkusit ještě jinou hodinu třeba za týden co se změní...protože necítím nic co by nasvědčovalo nízké hladině tst, síla ,energie všechno super a váha ostala
hugostiglitzcz

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 12.02.2018

ještě jedna věc, byl jsem na odběru ráno, ale hladina tst kolísá různe cely den , jestli nezkusit ještě jinou hodinu třeba za týden co se změní...protože necítím nic co by nasvědčovalo nízké hladině tst, síla ,energie všechno super a váha ostala
az tak to zas nekolise, to ze sa citis dobre neznamena ze je vsetko ok, ja by som ten clomid dal ako vravi kolega, len to pomoze, nevravim davali tu aj horsie vysledky uz ale chces predsa zachovat co najviac z kury, ten clomid stoji hadam menej nez dalsie testy

a ked pojdes na krv daj aj lh, fsh
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa D3.lux » 12.02.2018

Čaute borci,

chcel by som Vás požiadať o radu ohľadne prvého cyklu, nemám zatiaľ žiadnu skúsenosť s PH.
Cvičím cca 4 roky, aktualná váha 70kg / výška 183cm / vek 22 rokov.
Po brušnej viróze asi (2 týždne) som išiel 5kg dole s váhou, chcel by som niečo na objem.

Ďakujem za Váš čas a rady.
D3.lux
Dátum registrácie: 12.02.2018

Príspevokod užívateľa ELM » 13.02.2018

Čaute borci,

chcel by som Vás požiadať o radu ohľadne prvého cyklu, nemám zatiaľ žiadnu skúsenosť s PH.
Po brušnej viróze asi (2 týždne) som išiel 5kg dole s váhou, chcel by som niečo na objem.

Zdravím, ja som tiež romyslal ake Ph zvolit a nakoniec som si vybral Demonize do svjho prveho cyklu , tiez mam 22 rokov mal som 66 kg momentalne okolo 73kg ku koncu cyklu a čo sa tyka ostatnych veci pumpa je top.
ELM
Dátum registrácie: 17.01.2018
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa D3.lux » 13.02.2018

Čaute borci,

Zdravím, ja som tiež romyslal ake Ph zvolit a nakoniec som si vybral Demonize do svjho prveho cyklu , tiez mam 22 rokov mal som 66 kg momentalne okolo 73kg ku koncu cyklu a čo sa tyka ostatnych veci pumpa je top.
Čauko, dík za odpoveď.

So stravou si bol ako na tom? Počítam že tiež máš podobný problem ako ja postava ekomfort, rýchly metabolizmus...
Kamarát mi odporučil vengeance + demonize ale neviem či to nie je na prvý cyklus veľa.
Po ukončení cyklu si užíval nejaké PCT?
D3.lux
Dátum registrácie: 12.02.2018

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 13.02.2018

Čaute borci,

Čauko, dík za odpoveď.

So stravou si bol ako na tom? Počítam že tiež máš podobný problem ako ja postava ekomfort, rýchly metabolizmus...
Kamarát mi odporučil vengeance + demonize ale neviem či to nie je na prvý cyklus veľa.
Po ukončení cyklu si užíval nejaké PCT?
Na zaciatok by som volil nieco jedno az dvojzlozkove,napr.ten vengeance. Budes lepsie vediet aka latka,ako na teba reaguje. Pct by malo stacit co je vponuke,ak sa chces poistit tak nieco lekarenske clomid atd. Co sa stravy tyka zvys prijem kalorii ked chces ztoho vytazit co najviac a zvlast ked mas problem pribrat.
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa hugostiglitzcz » 13.02.2018

ja muzu rict, ze pct arimit rozhodne nestaci, alespon ne pro me, mozno je to invidualne...ale ja mel po pct dost snizeny tst viz muj prispevek vyse
hugostiglitzcz

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný