Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa martinrr » 16.09.2015

Zdravim chcem sa spytat, cvičim asi 6rokov, mam 26. som ektomorf, a posledne 2roky uz neviem moc pribrat stale rovnaka vaha, chcel by som skusit Vengeance alebo Hydru, len chcem vedet či je tam nejaka šanca ze by sa mi spravilo Gyno alebo nie lebo toho sa jedineho bojim :D
Ahoj gynekomastia je špecificky jav , ktorý vzniká pri nerovnováhe medzi mužskými pohlavnými hormónmi androgénmi a medzi ženskými pohlavnými hormónmi estrogénmi. Špecificky preto lebo u každého zvýšena hladina estrogénov pôsobí inak. Niekto je citlivy na gynekomastiu viac niekto menej je to individuálne.
Určite by som ti na začiatok ako prvý produkt odporučil Hydru , je bezpečná a nearomatizuje na estrogén takže gynekomastia by mal byť neznámy jav.
martinrr
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 06.07.2015
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa jag » 05.01.2016

caute nejdem otvarat novu temu,rozmyslam vyskusat prohormony ci to bude mat nejaky efekt ale vsade sa pise ze sa to uziva 4 tyzdne,to sa nemoze uzivat trebars 3 mesiace?ako to riesia ti co to beru?nasadia to na mesiac daju pct potom oddych dajme tomu mesiac a odznova mesacna kura a pct?
jag
Dátum registrácie: 20.03.2015

Príspevokod užívateľa entershikari » 06.01.2016

Ok tak som sa rozhodol aj ja sem prispieť (ale pod druhým nickom aby mi ostal status fake-naty :D)

Hate k PH je len od ľudí ,čo to nevyskúšali a nechcú tomu veriť. "Žiaľ " pre nich, aj ja aj 3ja ďalších čo osobne poznám máme len dobré skúsenosti s nimi.

Samozrejme stránka ph má veľa medzier a čo sa hlavne dávkovania týka a vedľajších učinkov. Taktiež tie pct sú slabé, čisto blokátor aromatázy by šiel len hlupák.

Osobne som šiel z 84kg na 91kg, s 10%kcal surpls. Po pct mi ostalo cca 90.
Samozrejme niesom kkt. a pct som mal poriadne, okrem toho blokátora som si zabezpečil clomid,salbu, a konské dávky daa,tribulusu, zma.

A áno sú aj vedlajšie účinky! Pečeň dostáva zabrať aj obličky a šlachy bolia.
Ale zas akné a iné som nemal.

4týždene ako často uvádzajú sú málo, v USA/UK je štandard ON byť 5-6 týždňov sú aj extrémisti čo idú viacej.

PRE PH:
- mohli by ste ísť s cenami dole,lebo sa začína hemžiť trh s menšími predajcami ,čo majú na rovnaké produkty o 30-40% nižšie ceny ;)
- pohladajte prosím nejaké serm, sarm ,čo nie sú v zozname je ich plná riť , niečo na obdobu clomidu.
entershikari
Dátum registrácie: 05.01.2016

Príspevokod užívateľa Hector » 06.01.2016

caute nejdem otvarat novu temu,rozmyslam vyskusat prohormony ci to bude mat nejaky efekt ale vsade sa pise ze sa to uziva 4 tyzdne,to sa nemoze uzivat trebars 3 mesiace?ako to riesia ti co to beru?nasadia to na mesiac daju pct potom oddych dajme tomu mesiac a odznova mesacna kura a pct?
Ahoj, PH treba uzivat 4-6 tyzdnov s naslednou pauzou 4 tyzdne pocas PCT cyklu. Dalsie 4 tyzdne je vhodne dat pauzu preto aby si oddychli receptory. Niektori nasi zakaznici vsak idu PH aj 3 mesiace. Avsak ten ucinok po 6 tyzdnoch sa straca a po takomto dlhom cykle treba dat o to dlhsiu pauzu a dlsi PCT cyklus. 4-6 tyzdnov staci na dosiahnutie pozadovaneho ciela :007
Hector
Dátum registrácie: 07.07.2015
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Adr1an » 14.03.2016

Zdravim je tu niekto nestranny kto tie prohormony skusil a vie to seriozne zreferovat? .. Lebo co vidim komentare na stranke mi nepridu prilis doverihodne
Užívateľov profilový obrázok
Adr1an
Dátum registrácie: 14.03.2016
Poďakoval: 5 krát

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 14.03.2016

Tie komentare na stranke su od obycajnych ludi co to vyskusali, neviem preco kazdy si mysli ze su fake. Ja osobne som vyskusal Vengeance, 2 Savage po sebe a teraz mam Vikinga a nemozem povedat zle slovo.
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa Adr1an » 14.03.2016

Napriklad su tam komentare pod menom neregistrovany uzivatel, pricom komentar bez registracie pridat nejde
Adr1an

Príspevokod užívateľa Hector » 15.03.2016

Napriklad su tam komentare pod menom neregistrovany uzivatel, pricom komentar bez registracie pridat nejde
Web sme nastavili tak, ze kazdy uzivatel PH dostane od nas automaticky e-mail 3 tyzdne po zakupeni produktov, aby nam poslal komentar k produktom ktore si u nas kupil, ci uz dobry alebo zly s fotkou pred a po uzivani PH. Samozrejme nie vsetci uzivatelia reaguju, ale ti ktori nam napisu s povolenim komentar a fotku zverejnit samozrejme zverejnime. Osobne sa podpisujem pod to, ze ani jeden komentar nieje napisany ludmi zo stranky prohormony.sk. Nasou filozofiou bolo nechat to na ludi. Ak by s nami ludia neboli spokojni, vymenili by sme dodavatelov, alebo zaradili do ponuky ine produkty. Avsak stranka a produkty sa tesia velkej spokojnosti svojich zakaznikov, preto nemame co menit :) Akurat sa chystame vo velmi skorej dobe zaradit do ponuky dalsich 21 spickovych produktov z rady PCT, SARM, HGH Booster, Testosteron Booster, Spalovace tukov, predtreningove pumpy, ochrana pecene a posilnenie srdca a par dalsich spickovych PH :007
Hector

Príspevokod užívateľa Adr1an » 15.03.2016

Web sme nastavili tak, ze kazdy uzivatel PH dostane od nas automaticky e-mail 3 tyzdne po zakupeni produktov, aby nam poslal komentar k produktom ktore si u nas kupil, ci uz dobry alebo zly s fotkou pred a po uzivani PH. Samozrejme nie vsetci uzivatelia reaguju, ale ti ktori nam napisu s povolenim komentar a fotku zverejnit samozrejme zverejnime. Osobne sa podpisujem pod to, ze ani jeden komentar nieje napisany ludmi zo stranky prohormony.sk. Nasou filozofiou bolo nechat to na ludi. Ak by s nami ludia neboli spokojni, vymenili by sme dodavatelov, alebo zaradili do ponuky ine produkty. Avsak stranka a produkty sa tesia velkej spokojnosti svojich zakaznikov, preto nemame co menit :) Akurat sa chystame vo velmi skorej dobe zaradit do ponuky dalsich 21 spickovych produktov z rady PCT, SARM, HGH Booster, Testosteron Booster, Spalovace tukov, predtreningove pumpy, ochrana pecene a posilnenie srdca a par dalsich spickovych PH :007
V poriadku ja nechcem vase produkty nijako spochybnovat. Ale zaujimalo by ma preco napriklad nebol pridany komentar k hydre od zakaznika ktory Vam napisal komentar ze mu produkt nepriniesol ziadne vysleky? ... Vraj komentar bude schvaleny po skontrolovani administratorom .. Preco pridavate iba tie pozitivne komentare? Nieje to takto objektivne
Adr1an

Príspevokod užívateľa Gago123 » 15.03.2016

V poriadku ja nechcem vase produkty nijako spochybnovat. Ale zaujimalo by ma preco napriklad nebol pridany komentar k hydre od zakaznika ktory Vam napisal komentar ze mu produkt nepriniesol ziadne vysleky? ... Vraj komentar bude schvaleny po skontrolovani administratorom .. Preco pridavate iba tie pozitivne komentare? Nieje to takto objektivne
Jak to moze zabrat ked su to cukriky?
Gago123
Dátum registrácie: 20.01.2016

Príspevokod užívateľa Hector » 16.03.2016

Prohormony niesu to Anabolicke steroidy, pre sypacov su PH mozno smiesne cukriky. Pre ludi co ihly neberu je to najlepsia cesta ako sa pohnut z miesta a dosiahnut realne vysledky a velmi kratky cas.

Dostali sme email od zakaznika ze si u nas zakupil produkt Hydra a neprinieslo mu to ziadne vysledky. Hned sme sa touto otazkou zacali zaoberat a so zakaznikom budeme komunikovat ci dodrzal spravny postup uzivania. Samych nas to vzdy velmi mrzi ked nepomozeme zakaznikom dosiahnut pozadovane ciele. Takyto pripad sa stane 500:1. Mali sme zakaznikov, ktori uzivali PH priamo po kure AS a cakali ze este pojdu hore. PH im pomohli udrzat nabranu hmotu, ale dalsi progres po 3-4 mesacnej kure AS nedokazu. Tiez sme mali zakaznikov, ktori PH uzivali niekedy pocas dna len jednu kaps. niekedy nic a niekedy 3kaps. Proste ako prislo. Netrenovali pravidelne a nestravovali sa zodpovedne. Naopak mame zakaznika, spomeniem starsieho pana, ktori ide o 2 mesiace pokorit svoj svetovy rekord v tkalu na lavicke. Zodpovedne trenuje, poriadne sa stravuje a uziva len 1kaps. Momentalne je v najlepsej forme za poslednych 10 rokov. Po tom ako sme s nim komunikovali naposledy schudol asi 3kg ale tuku. Svalova hmota ostala a je vyrisovany co nikdy nebol.

V nasom blogu preto piseme nasim zakaznikom ako trenovat, ako sa stravovat, ako k PH pristupovat zodpovedne. Pre tych,ktori chcu s PH zacat odporucam aby si presli nas blog. Nieje to vymysel, pripravovali sme ho dlhe mesiace prave preto aby ludia vedeli PH pouzivat spolu vyzivovymi doplnkami, PCT, dobrou stravou a poriadnym treningom. Na druhej strane ani my niesme neomylni a stane sa ze zakaznik nieje spokojni. Vzdy to ale preberieme v time a vyvodime nejaky zaver. Vezmeme si ponaucenie tak aby sa to uz nikdy nestalo.
Hector

Príspevokod užívateľa Gago123 » 16.03.2016

Prohormony niesu to Anabolicke steroidy, pre sypacov su PH mozno smiesne cukriky. Pre ludi co ihly neberu je to najlepsia cesta ako sa pohnut z miesta a dosiahnut realne vysledky a velmi kratky cas.

Dostali sme email od zakaznika ze si u nas zakupil produkt Hydra a neprinieslo mu to ziadne vysledky. Hned sme sa touto otazkou zacali zaoberat a so zakaznikom budeme komunikovat ci dodrzal spravny postup uzivania. Samych nas to vzdy velmi mrzi ked nepomozeme zakaznikom dosiahnut pozadovane ciele. Takyto pripad sa stane 500:1. Mali sme zakaznikov, ktori uzivali PH priamo po kure AS a cakali ze este pojdu hore. PH im pomohli udrzat nabranu hmotu, ale dalsi progres po 3-4 mesacnej kure AS nedokazu. Tiez sme mali zakaznikov, ktori PH uzivali niekedy pocas dna len jednu kaps. niekedy nic a niekedy 3kaps. Proste ako prislo. Netrenovali pravidelne a nestravovali sa zodpovedne. Naopak mame zakaznika, spomeniem starsieho pana, ktori ide o 2 mesiace pokorit svoj svetovy rekord v tkalu na lavicke. Zodpovedne trenuje, poriadne sa stravuje a uziva len 1kaps. Momentalne je v najlepsej forme za poslednych 10 rokov. Po tom ako sme s nim komunikovali naposledy schudol asi 3kg ale tuku. Svalova hmota ostala a je vyrisovany co nikdy nebol.

V nasom blogu preto piseme nasim zakaznikom ako trenovat, ako sa stravovat, ako k PH pristupovat zodpovedne. Pre tych,ktori chcu s PH zacat odporucam aby si presli nas blog. Nieje to vymysel, pripravovali sme ho dlhe mesiace prave preto aby ludia vedeli PH pouzivat spolu vyzivovymi doplnkami, PCT, dobrou stravou a poriadnym treningom. Na druhej strane ani my niesme neomylni a stane sa ze zakaznik nieje spokojni. Vzdy to ale preberieme v time a vyvodime nejaky zaver. Vezmeme si ponaucenie tak aby sa to uz nikdy nestalo.
Jasne ja to chapem je to novinka marketing....ale za tu cenu to fakt je lepsie uzivat AAS a mas celkom ine vysledky ako z tychto PH..
Gago123
Dátum registrácie: 20.01.2016

Príspevokod užívateľa Loutka » 02.04.2016

Gago ja sam uprednostnujem AS voci prohormonom ale ver ze PH nie su cukriky ako stale pises, oni naozaj realne funguju, vyskusaj a uvidis, ja som vyskusal a fungovali, aj som nejaku hmotu udrzal ale ja osobne by som z ph.sk nekupoval, lebo ceny maju prliis vysoke, daju sa najst a netreba ani velmi hladat PH za tretinove ceny rovnako ucinne a nemusia mat pri tom nazvy ako Spartan ci Viking alebo podobne nastavene marketingove nazvy, na druhu stranu pri PH bolia slachy a klby to nikto kto ich predava nikde nepise ze ano, aj tie PCT produkty od nich su velmi slabe, ja som radsej zvolil riadnu PCT a nie nejaky produkt kde je akurat tak IA a to je vsetko
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Pepan07 » 06.04.2016

Gago ja sam uprednostnujem AS voci prohormonom ale ver ze PH nie su cukriky ako stale pises, oni naozaj realne funguju, vyskusaj a uvidis, ja som vyskusal a fungovali, aj som nejaku hmotu udrzal ale ja osobne by som z ph.sk nekupoval, lebo ceny maju prliis vysoke, daju sa najst a netreba ani velmi hladat PH za tretinove ceny rovnako ucinne a nemusia mat pri tom nazvy ako Spartan ci Viking alebo podobne nastavene marketingove nazvy, na druhu stranu pri PH bolia slachy a klby to nikto kto ich predava nikde nepise ze ano, aj tie PCT produkty od nich su velmi slabe, ja som radsej zvolil riadnu PCT a nie nejaky produkt kde je akurat tak IA a to je vsetko
K tomu PCT vedel by si mi poradit nejake dobre? mozes napist aj PM Dikes. :007
"Neúspech je kľúčom k úspechu. Každá chyba nás niečomu naučí."
Pepan07
Dátum registrácie: 05.05.2010

Príspevokod užívateľa Loutka » 06.04.2016

klasicka PCT ako po steroidovej kure - ja som isiel exemestan, clomid, salbutamol a proviron - vsetko nizsie davky nakolko som ph isiel len 5t, PCT je pre mna dolezitejsia nez samotna kura
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní