Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa Steve76 » 07.07.2015

Čo sú prohormóny?
  • Mechanizmus účinku
  • Výsledky
  • Skutoční ľudia
Obrázok

Prohormóny sú silné, anabolizmus vyvolávajúce látky, ktoré boli predmetom debaty mnoho rokov. Ich popularita sa prejavila v 90. rokoch v USA a stali sa neodmysliteľnou súčasťou doplnkovej výživy väčšiny športovcov. Nie je preto nič výnimočné, že tie najlepšie produkty pochádzajú z USA, ich výskumu a následnému vývinu sa venovalo množstvo športových laboratórií. No a keď sa výskum spojí z prvotriednymi surovinami pri výrobe, výsledkami sú tie najsilnejšie produkty! Prohormóny sú prekurzory skutočných hormónov (prekurzor - východisková látka, častica, z ktorej vzniká chemickou premenou výsledný produkt, napr. hormón). Ich mechanizmus fungovania je unikátny. V tele sú konvertované do anabolickej formy. K ich transformácii dochádza prostredníctvom enzymatického procesu a z tohto dôvodu majú porovnateľné účinky na organizmus ako steroidy. Tu je nutné podotknúť, že tieto látky nie sú anabolické steroidy! Vzhľadom k tomu, že prohormóny neboli predmetom zákona, stali sa súčasťou športových príprav mnohých športovcov. Vďaka ich účinkom dokázali posunúť svoju výkonnosť na vyššiu úroveň a to bez rizika porušovania zákonných, antidopingových a morálnych noriem. Majú malé zdravotné riziko a minimálne vedľajšie účinky. Ich primárne využitie je zlepšovanie a posilňovanie hormónov, ktoré už v tele existujú. Je dobré si uvedomiť jeden zásadný fakt. Prohormóny sú svojou silou porovnateľné s anabolickými steroidmi a výrazným spôsobom pomáhajú budovať svalovú hmotu. Rozdiel je však v tom, že anabolické steroidy sú lieky, určené pre chorých ľudí, ľudí po ťažkých úrazoch alebo operáciách. Prohormóny sú látky, ktorým sa špeciálne venovali vedci zo športového priemyslu a to s jediným cieľom: rýchle naberanie svalovej hmoty. Prečo je to tak? Prohormóny jednoducho zabezpečia zvýšenú činnosť receptorov, s čím je spojená dokonalá absorpcia živín z vašej stravy a tým aj nová výstavba telesných tkanív.
Na internete existuje množstvo reálnych prípadov, v ktorých ľudia deklarujú rýchly a kvalitný progres v raste a kvalite svalstva s pomocou prohormónov. Ubezpečujeme vás, že sa nejedná o žiadnu manipulatívnu kampaň ale o skutočné výsledky, ktoré zažijete jedine s pomocou prohormónov.
Budeme citovať z blogu mladého chalana, ktorý píše:
„v priebehu posledných 9 mesiacov , kedy som užíval trenavar som sa dostal z pôvodných 155 libier na súčasných 192 libier pri udržaní si pôvodnej hladiny telesného tuku. Môj pokrok vidím najmä v rozvoji chrbtového svalstva“
Obrázok

Za pozornosť určite stojí aj video, ktoré je súčasťou článku. Veľmi pekná objemová forma!Ak si do vyhľadávača zadáte nadpis: „prohormone transformation“ uvidíte veľké množstvo ďalších spokojných ľudí:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Ak by ste mali zaujem o viac informacii, docitate sa ich na http://www.prohormony.sk
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 14.02.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:


Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa Hector » 07.07.2015

Myslim si ze na Slovensku a v Cechach je velmi malo informacii o Prohormonoch. V tom Polsku je tam toho cosi viac, aj ked v Polsku hardcorovy koksy skor pisu dejiny prohormonov na zaklade svojich osobnych extremnych skusenosti :D ako som sa docital a videl na youtube. USA a GBR samozrejme tam sa clovek docita toho vela.

Pre tych ktori su zdatni v Anglickom jazyku pripajam kvalitne informacie z web stranky www.prohormonedb.com

Tam si najdete vsetko o PH co je pre uzivatelou dolezite. Je to databaza informacii o PH.

Pre tych ako ja, ktori ovladaju len po Slovensky a Polsky :D pripajam Slovensku web stranku www.prohormony.sk
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Príspevky: 175
Dátum registrácie: 07.07.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa martinrr » 10.07.2015

Použivanie produktu s obsahom účinnej látky Halodrol,ktorý je prekurzorom turinabolu , je jeden s najpoužívanejších a najobľúbenejších látok na trhu. Je považovaný za vhodný pre začiatočníkov z dôvodu že ma veľmi malé vedľajšie učinky, nespôsobuje žiadne estrogénne pôsobenie a anabolicko androgénny pomer je na úrovni 74/28.
Jeden s produktov ktorý obsahuje halodrol je Hydra o firmy UG Pharma https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-objemu/hydra-p20
martinrr
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 06.07.2015
Cash on hand: Locked

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa benaziza » 21.07.2015

Epistane


Epistane alebo tiež Epi je DHT prohormón, ktorý bol uvedený na trh firmou RPN výrobkom „Havoc“. Epi je mierne methylovaný PH, ktorý je zároveň veľmi silnou anti-estogénovou zlúčeninou. Má 12x silnejšiu schopnosť väzby na androgénny receptor než testosterón. Tieto vlastnosti robia z epistane jednu z najviac anabolických zároveň anti-estrogénových zlúčenín na trhu. Epistane predstavuje špeciálny prohormón, ktorý Vám pomôže vybudovať svalovú hmotu aj v období diéty. Má schopnosti budovania svalov ako anabolické steroidy. Viaže sa na androgénne receptory kostrového svalstva a svalové kmeňové bunky. To vedie k zmenám vo funkcii svalových buniek a zlepšuje syntézu proteínov. DHT je skratka pre dihydrotestosterón, ktorý je veľmi podobný ľudskému testosterónu. Okrem toho nie je aromatizovaný. Znamená to, že nevykazuje nechcené estrogénové nežiaduce účinky ako je gynekomastia a retencia vody.
Výsledky užívania Epistane sa odlišujú v závislosti od dávkovania, skúseností, diéty a množstva iných faktorov. Vykazuje vysoký vplyv na nárast čistej svalovej hmoty pri súčasnom znížení množstva tuku. Je tiež výborný do viaczložkových PH cyklov. V dostupných materiáloch sa najčastejšie stretávame s hmotnostným prírastkom 7 – 8 kg v priebehu jedného cyklu, pričom tuk sa zredukoval o 1 – 3 %. V cykloch, kde bol epistane zakomponovaný s viacerými PH sa udáva nárast až 10 – 12 kg svalov. Sú to impozantné čísla. Epistane v sebe nenesie minimálne riziko negatívnych účinkov, takže je ideálny prohormón pre vás.
Jednotlivá denná dávka je 20 – 30 mg denne rozdelená do 2 – 3 dávok, konzumované spolu s jedlom obsahujúcim tuk, po dobu asi 4 – 6 týždňov. Pre začiatočníkov sa odporúča cyklus dlhý maximálne jeden mesiac. Pre náročnejších užívateľov je vhodné užívanie 40 mg po dobu celého cyklu. Pri kúpe produktu s obsahom epistane musíte mať na pamäti, že Epi má veľmi krátku životnosť. Je dobré ich ihneď po kúpe a otvorení balenia spotrebovať.


Produkty obsahujúce Epistane:

Titan

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-objemu/titan-p27


Viking

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-objemu/viking-p28


Spartan

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... partan-p26


Epivar

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... epivar-p31

Tren6

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... /tren6-p34

Vengeance

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... geance-p24
benaziza
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 07.07.2015
Cash on hand: Locked

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa benaziza » 22.07.2015

Trenavar


Trenavar je prohormón, ktorý bol na trh uvedený v roku 2011. Je tiež známy pod názvom Trendione a je desaťkrát viac androgénový ako testosterón. Predstavuje prohormón, ktorý sa zacieľuje na 17b-HSD1, čo v znamená, že sa v tele konvertuje na anabolický steroid - trenbolon. Je známe, že má vysokú afinitu k androgénnym receptorom a funguje tiež ako antagonista glukokortikoidových receptorov. A to je veľmi silná vec...

typické výsledky po užívaní trenavaru

Trenavar má rovnaké tri konjugované dvojité väzby ako trenbolon, líši sa od neho jedine tým, že má 17-ketónovú skupinu, kde trenbolone má 17b-hydroxy. Tento ketón sa následne hydrolyzuje na aktívnu formu trenbolon. Podľa týchto faktov môžete očakávať rovnaké účinky aké prináša aplikácia injekčného trenbolonu. Staršie „tren“ PH boli konvertované na dienolone, ktorý je svojou štruktúrou podobný trenbolonu, no nie je ani zďaleka tak silný. Metabolizmus trenavaru je skutočne vysoká, takže užívateľ môže očakávať splnenie rovnako vysokých cieľov. Prínosom orálnej formy je, že sa môžete vyhnúť „tren kašeľ“, čo je bežný jav po aplikácii injekčného trenbolonu. Jedná sa o nutkanie kašľať a intenzita tohto stavu je individuálne daná. Od niekoľko sekundového, až po dlhšie trvajúci, čo rozhodne nie je nič príjemné. Jedna štúdia z roku 1996 zistila, že orálne podaná forma trenbolonu bola zistiteľná v testoch 2 – 4 dni po užití, čo je ďaleko kratší čas, než u jeho injekčného brata. Predpokladá sa, že u trenavaru to bude podobné. Presná detekčná doba však nie je známa. Je vhodný do samostatných cyklov, rovnako tak aj do kombinácii s ostatnými prohormónmi. Vyznačuje sa tiež prívlastkom „prohormón skúsených“. Neodporúča sa ľuďom náchylným na vznik gynekomastie. Podľa skúseností konzumentov, za najväčšie benefity užívania sa považuje rast čistej, suchej svalovej hmoty, zlepšenie hustoty a definície svalstva pri súčasnom odbúravaní podkožného tuku. V dostupnej literatúre sa tiež uvádza extrémne prekrvenie svalov počas tréningu. Najčastejšie svalové prírastky sú v rozmedzí 5 – 7 kg po jednom cykle. Je populárnejší aj z dôvodu, že na dosiahnutie výsledkov postačia kratšie cykly – 4 týždne v dennej dávke 30 – 40 mg. U skúsených konzumentov sa môže denná dávka zvýšiť až do výšky 60 mg.


Produkty obsahujúce trenavar:

Viking

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-objemu/viking-p28


Demonize

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... monize-p18


Epivar

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... epivar-p31


Tren-V

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... tren-v-p32


Tren6

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... /tren6-p34
benaziza
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 07.07.2015
Cash on hand: Locked

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa benaziza » 23.07.2015

DMZ


DMZ (dymethazine, dimethazine) je zlúčenina podobná injekčnému steroidu Masteron (drostanolonum), ale oveľa účinnejší, pretože sa jedná o orálnu verziu. Predstavuje vynikajúcu zmes, ktorá v sebe ukrýva nulové zadržiavanie vody, extrémne napumpovanie svalov a prírastky absolútne čistej svalovej hmoty. DMZ je zložitá molekulárna štruktúra, ktorá sa v literatúre objavila už v roku 1962. Podľa klinických štúdií má rovnaké alebo väčšie účinky na budovanie svalov ako testosterón propionát, stanozolol a anadrol. Je ideálny pre každého, kto sa snaží urobiť krok vpred k rozvoju svalnatej postavy bez zbytočnej vody a tuku. Vďaka jeho štruktúre získate obrovské svalové zisky, zisky na sile a plnosti svalov. Podľa skúseností klientov sa udáva priemerný zisk svalov 2,5 – 5 kg, u niektorých jednotlivcov bolo možné zaznamenať nárast až 10 kg svalovej hmoty po jednom cykle. Najlepšie výsledky získate v kombinácii s kvalitnou suplementáciou (najmä proteíny a aminokyseliny) a s plnohodnotnou stravou, pretože DMZ významne zvyšuje syntézu proteínov a uskladňovanie glykogénu - čo následne spôsobí plný vzhľad vašich svalov.. To ako rastiete budete môcť pozorovať a to veľmi dramatickým tempom. Za zmienku určite stojí aj anabolicko/androgénny pomer, čo v tomto predstavuje hodnotu 210/95. Podľa dostupných štúdií sa odporúča 4 – 6 týždňový cyklus. Denná dávka je rozdelená do dvoch častí (rozdiel medzi dávkami 6 – 8 hodín). Odporúčaná denná dávka je 20 – 40 mg. DMZ patrí k najpredávanejším prohormónom v USA, pretože je predstaviteľom jednej z najsilnejšej prohormónovej zmesi na trhu. Okrem jeho neuveriteľne účinnej sile je jedinečný ešte v jednej oblasti a to je jeho bezpečnosť. Zaraďuje sa medzi PH s najnižším rizikom vzniku negatívnych vedľajších účinkov. V zverejnenej štúdii bol osobám podávaný DMZ po dobu viac ako 45 dní. U 50% testovaných osôb sa hodnoty pečeňových testoch vôbec nezmenili, zatiaľ čo u zvyšných 50% boli tieto hodnoty zvýšene len mierne. DMZ má 0% schopnosť aromatizovať, to znamená, že sa nemusíte obávať vzniku estrogénových účinkov vo vašom organizme.


Vyberáme citáciu z amerického fóra:
...myslím, že DMZ je skvelý výrobok, necítil som žiadne vedľajšie účinky ako je letargia, bolesti hlavy, zníženie libida, žiadne problémy s akné. To čo som pocítil bol rýchly prírastok hmotnosti, zníženie telesného tuku, veľmi intenzívne napumpovane a zvýšenú silu...


Produkty obsahujúce DMZ:

Titan

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-objemu/titan-p27

Demonize

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... monize-p18


Savage

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... savage-p22


Spartan

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... partan-p26
benaziza
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 07.07.2015
Cash on hand: Locked

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa benaziza » 24.07.2015

Max LMG


Max LMG predstavuje nemethylovaný progestin (z tohto dôvodu sa nemusíte obávať poškodenia pečene) a je určený najmä pre cvičencov, ktorých cieľom je zisk hardcore svalovej hmoty, sily a zároveň chcú zažiť maximálnu tvrdosť a napumpovanie svalstva na vlastnej koži. Max LMG nearomatizuje, takže sa nemusíte obávať ani nepríjemných estrogénových vedľajších účinkov ako ja napríklad gynekomastia alebo zdržiavanie vody. Jedná sa tiež o anti-progesterón, čo znamená, že potláča činnosť progesterónu v tele. Je špeciálne navrhnutý tak, aby ste nadobudli tie najväčšie zisky svalovej hmoty. Jeho progestačná aktivita je silnejšia ako u nandrolonu. Je veľmi produktívny v sólo cykloch, spolu s inými prohormónmi ako je Superdrol alebo Halodrol vykazuje extrémne anabolickú superkombináciu. Je vhodným prohormónom pre začiatočníkov, rovnako tak aj pokročilých konzumentov. Užívatelia zaznamenali rýchle priberanie na váhe už v priebehu prvých dní užívania. Osobné skúsenosti potvrdzujú prírastok 2 – 4 kg čistej svalovej hmoty a to len po jednom mesiaci užívania. Max LMG sa odporúča aplikovať v cykloch 4 – 6 týždňov. Jeho polčas rozpadu je 6 – 10 hodín, z čoho vyplýva, že je nutné dávkovanie v niekoľkých dávkach počas dňa. Vrchol dennej dávky je na úrovni 50 mg. V dostupnej literatúre sa táto dávka pohybuje v rozmedzí 50 – 75 mg u skúsených cvičencov sa môže táto dávka zvýšiť až na hodnotu 125 mg denne. Počas užívania Max LMG odporúčame zvýšiť pitný režim. Niektorí užívatelia uvádzajú, že silné účinky pocítili už v prvom týždni, vrchol však treba očakávať až v treťom týždni. Za zmienku stojí aj jeho pozitívny vplyv na zdravie kĺbov, účinky sú porovnateľné s medikamentóznou liečbou ortopéda.

aj takúto formu môžete dosiahnuť s pomocou Max LMG

Produkty obsahujúce Max LMG:

Bedlam

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-objemu/bedlam-p16


Savage

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... savage-p22


Spartan

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... partan-p26
benaziza
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 07.07.2015
Cash on hand: Locked

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa benaziza » 27.07.2015

Halodrol


Halodrol (4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol) alebo tiež HD, H-DROL je vynikajúca zmes, ak je Vašim cieľom zisk čistej svalovej hmoty, rovnako tak aj zisk svalovej sily. Je tiež často označovaný ako prohormón začiatočníkov z dôvodu jeho bezpečnosti a nenáročnej PCT. Po užití a interakcii s enzýmom 3b-HSD sa prevedie na anabolický steroid turinabol (zakázaný východonemecký anabolický steroid). Odhad konverzie je v rozmedzí 5 – 15 %. Následne sa viaže na androgénne receptory v svalových bunkách. Táto akcia je rovnako účinná ako aplikácia testosterónu. Je výborný pre maximalizáciu prekrvenia svalov. HD je vyhľadávaným prohormónom najmä v období predsúťažných období, pretože nespôsobuje nechcené zadržiavanie vody v podkoží. Vykazuje extrémne silné účinky najmä ak chcete získať pevné a čisté svaly. Okrem účinkov na rast hmoty tiež preukázateľne zlepšuje vytrvalosť a skracuje dobu potrebnú na regeneráciu svalstva. Pri otázkach, ktoré dostávame pomerne často sa nás klienti pýtajú, ako rýchlo uvidia na sebe zmeny. U HD nie je nič neobvyklé, že sa účinky prejavia až po niekoľkých týždňoch. Najčastejšie však možno vidieť vizuálne rozdiely už do 2 týždňov. Odporúčaná dĺžka cyklu je 5 – 6 týždňov. Neodporúča sa však cyklus dlhý viac ako 6 týždňov, aj keď je to sólo cyklus halodrolu. Denná dávka je rozmedzí 75 – 125 mg denne. Jej výška sa odvíja od toho, či sa jedná o sólo cyklus (vtedy sú dávky vyššie 75 – 125 mg) alebo ako jeden z viacerých prohormónov v cykle (vtedy je dávka na úrovni 50 mg denne). HD má dlhý polčas rozpadu a preto odporúčame väčšiu dávku užiť v dopoludňajších hodinách. Ak užívate 75 mg HD denne, doobeda užite 50 mg, zvyšných 25 užite pred tréningom alebo večer. Pre začiatočníkov odporúčame začať s dávkou 50 mg denne. Svalové zisky pri aplikácii halodrolu sú veľmi pôsobivé.

Aké výsledky môžem očakávať?

Pri objemovej strave užívatelia hlásia svalové zisky niekde v rozmedzí 5 – 8 kg.

Pri tvarovacej strave sú hodnoty na úrovni 3,5 - 5 kg pri súčasnom znížení telesného tuku o 1 - 2%.

Pri rysovacej strave sú udávané hodnoty 1,5 – 3 kg svalovej hmoty pri súčasnom znížení hladiny tuku o 2 – 4 %.

Všetky tieto hodnoty boli získané pri dávkovaní 75 mg halodrolu denne.
Jedná sa o základný prohormón, ktorý sa najmä v USA teší veľkej obľube u profesionálnych, ale aj amatérskych kulturistov.

Typické výsledky užívania HD - rast čistej svalovej hmoty, zlepšenie hustoty a definície svalstva

Produkty obsahujúce halodrol:

Hydra

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-objemu/hydra-p20


Viking

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-objemu/viking-p28


Savage

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... savage-p22


Spartan

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... partan-p26


Vengeance

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... geance-p24
benaziza
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 07.07.2015
Cash on hand: Locked

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa benaziza » 29.07.2015

M-sten


Prohormón nazývaný tiež Methylstenbolone alebo Methyl Sten. Chemický názov je 2,17a-dimethyl-5a-androsta-1-en-17β-ol-3-one. Je relatívne novinkou na trhu. Po zakázaní prohormónu S-drol v USA sa práve M-sten stal jeho bezpečnou alternatívou. Predstavuje prohormón odvodený od DHT, ktorý prináša zisk čistej svalovej hmoty, bez rizika zadržiavania vody. Je vynikajúcim pomocníkom podpory rastu svalstva, veľkosti a sily. Na rozdiel od iných prohormónov svalové zisky síce nie sú extrémne vysoké, zato veľmi kvalitné. M-sten je derivovaný z DHT, pre užívateľov to znamená, že aromatizovanie je prakticky nemožné. Jeho benefity sú tiež v bezpečnosti počas užívania a práve z tohto dôvodu je obľúbeným produktom veľkého množstva užívateľov. Jeho konzumáciou nedochádza k nežiaducim účinkom (gynekomastia) súvisiacimi s estrogénom. Počas cyklu odporúčame preventívne užívať prípravky na zdravie pečene. Všeobecne sa odporúča cyklus dlhý 3 – 4 týždne. Maximálna dĺžka cyklu by ale nemala prekročiť 4 týždne. Denná dávka sa pohybuje v rozmedzí 5 – 20 mg. Výsledky s budú odlišovať v závislosti od dávkovania, diéty, tréningu a ďalších faktorov. Vďaka M-sten môžete nadobudnúť extrémnu svalovú hmotu, vynikajúcu tvrdosť svalov a nekončiacu vytrvalosť v posilňovni. Všeobecne je odporúčaný do objemových sólo cyklov alebo cyklov v kombinácii s inými prohormónmi.

Aké výsledky môžem očakávať?

Pri použití objemovej stravy sú svalové zisky na úrovni 7,5 – 10 kg svalovej hmoty po 4 týždňovom cykle pri dennej dávke 12 mg

Pri tvarovacej strave sú svalové zisky v rozmedzí 3,5 – 5 kg po 4 týždňovom cykle pri celkovom znížení telesného tuku na úrovni 0 – 2 % pri dennej dávke 12 mg

Pri rysovacej strave svalové zisky dosahujú úroveň 2 – 3 kg po 4 týždňovom cykle, zatiaľ, čo sa množstvo telesného tuku znížilo o 1 – 3 % pri dennej dávke 12 mg

Zo skúseností konzumentov M-sten sa tiež môžeme dozvedieť, že zisk svalov môže byť aj vyšší ako 10 kg, ale môžu byť aj na minimálnej úrovni. Všetko závisí od stravy, tréningu a disciplíny.

Typické výsledky užívania M-Sten rast svalovej hmoty, hustoty a maximalizácia tréningového nasadenia!

Produkty obsahujúce M-sten:

Bedlam

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-objemu/bedlam-p16


Titan

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-objemu/titan-p27
benaziza
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 07.07.2015
Cash on hand: Locked

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 18.08.2015

Mal by som otázku ohladom toho Trenavaru. Ako zistim, ci som nachylny na gynekomastiu? Respektive, co je treba robit ked sa objavi?
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Užívateľov profilový obrázok
Mr. Muscle
Príspevky: 1467
Dátum registrácie: 17.08.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 75 krát

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa Phanteom » 18.08.2015

Ked sa objavi tak si v riti.Operacia
Som KIKO !
Phanteom
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 03.03.2015
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 18.08.2015

No dobre, tak ako sa pred nou treba chranit?
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Užívateľov profilový obrázok
Mr. Muscle
Príspevky: 1467
Dátum registrácie: 17.08.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 75 krát

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa Hector » 19.08.2015

No dobre, tak ako sa pred nou treba chranit?
O ginde sa toho sa vela povedat. V kazdom pripade je to vedlajsi efekt sposobeny nadmernym mnozstvom hormonov, ktore aromatizuju. Ja som dostal gindu ked som mal 13 rokov. Vtedy telo vyplavovalo vela testaku ktory sa menil na estrogen. Je to avsak normalny jav. Moj kamos kulturista dostal gindu z kuracieho masa ktore bolo nadopovane vselijakymi Polskymi muckami. Jeho trener si myslel ze sypal ale on vazne do seba nedal okrem vyzivovych doplnkov nic. Nakoniec sa kvoli tomu z trenerom tak posekali ze odysiel sutazit za iny klub. Dovod bol ten ze jeho telo je velmi citlive na akykolvek vonkajsi jav. Ginda moze kludne vyskocit aj z tvrdeho siloveho treningu, kedy telo vyplavuje najviac testosteronu, ak je teda na nu clovek citlivy. Zasa musim spomenut aj dalsieho znameho, ktory sype roky a nikdy nemal ani gindu, ani nikdy neuzival ziadny enzym aromatazy ci Tamoxifen. Ked uz ginda vyskoci a dotycnemu to vadi, moj nazor je zahasit ju Tamoxifenom, Exemestanom alebo Anastrozolom. Ak niesi sutazny kulturista a nechystas sa na podium, gindu neries. Mne nikdy nevadila a tiez som na nu nachylny. O operacii som nikdy ani len nepremyslal. Ked som uzival Spartan, mierne mi vyskocila kedze som na gindu citlivy, ale mesiac po dobrani Spartanu mi uplne zmizla, ani som si na nu nespomenul.
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Príspevky: 175
Dátum registrácie: 07.07.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 20.08.2015

Dakujem za odpoved. Pytal som sa preto, lebo mal by som zaujem o nejake prohormony, ktore obsahuju Trenavar, hlavne kvoli jeho tuk spalujucim ucinkom. Ale ked hovoris, ze po case to zmizne, tak si myslim, ze sa netreba az tolko bat.
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Užívateľov profilový obrázok
Mr. Muscle
Príspevky: 1467
Dátum registrácie: 17.08.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 75 krát

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa Scizzy » 15.09.2015

Zdravim chcem sa spytat, cvičim asi 6rokov, mam 26. som ektomorf, a posledne 2roky uz neviem moc pribrat stale rovnaka vaha, chcel by som skusit Vengeance alebo Hydru, len chcem vedet či je tam nejaka šanca ze by sa mi spravilo Gyno alebo nie lebo toho sa jedineho bojim :D
Scizzy
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.09.2015
Cash on hand: Locked


Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní