Skull Burner WXN LABS

Skull Burner WXN LABS

Príspevokod užívateľa silný » 10.02.2020

Skull Burner je výkonný spaľovač tukov, ktorý je založený iba na účinných a overených prísadách! Vzorec založený na vysokej dávke DMHA, ProGbb, ako aj na kofeíne a malinovom ketóne môže viesť iba k jednej veci - k intenzívnej redukcii tuku! Skull Burner si zaistí, že Vaša nadmerná chuť do jedla bude správne potlačená, Váš metabolizmus sa výrazne zintenzívni a termogenéza a potenie sa zvýši na maximálnu úroveň. Skull Burner je efektívny a silný spaľovač vhodný do tvrdých diét. Jeho účinky je možné vidieť už po pár dňoch.

SB.jpg
SB.jpg (46.94 KiB) 304 zobrazení

Účinky Skull Burneru:
• Efektívne spaľovanie tukov
• Zrýchlenie metabolizmu
• Zlepšuje duševný aj fyzický výkon
• Zvyšuje odolnosť voči stresovým faktorom
• Zlepšenie koncentrácie
• Zlepšuje to náladu

Hlavné zložky Skull Burneru:

L-karnitín je látka syntetizovaná z dvoch aminokyselín - lyzínu a metionínu a je označovaná ako efektívny spaľovač tukov. Jeho hlavný mechanizmus účinku spočíva v schopnosti prenášať viac mastných kyselín do buniek, aby sa mohli spáliť vo forme energie, čo môže zvýšiť schopnosť tela spaľovať tuky a následne chudnúť. L-karnitín podporuje kvalitu spermií, napomáha ku spaľovaniu tukov, odďaluje pocit únavy, znižuje poškodenie svalov počas dlhých tréningov, zvyšuje výdrž pri anaerobnych aktivitách, napomáha pri sústrední a zlepšovaní pamäte a znižuje agresivitu.

Taurín je intracelulárna aminokyselina. Na človeka pôsobí ako silný energizér, pretože stimuluje mozgovú aktivitu. Navodzuje pocit bdelosti, zlepšuje schopnosť sústredenia, podporuje obnovu / regeneráciu energetických zásob.
Cholín je kľúčovou súčasťou chemickej látky acetylcholínu, zlúčeniny, ktorá má nezastupiteľné miesto v činnosti nervového systému a svalov. Dostatočný prívod cholínu zlepšuje pamäťové funkcie, podporuje schopnosť sústredenia a koncentrácie. Upokojuje spánok, obmedzuje podráždenosť, náladovosť a zlepšuje odolnosť pred stresom.

Extrakt zo zeleného čaju zvyšuje metabolizmus tukov, ktorý pomáha udržiavať nízku hladinu tuku v tele, posilňuje prirodzený ochranný systém tela proti škodlivým účinkom voľných radikálov a má priaznivý vplyv na činnosť obehového systému a hladiny cukru v krvi.

Ashwagandha KSM-66 je patentovaný extrakt Ashwagandhy najvyššej kvality nazývaný tiež indický ženšen. Ashwagandha zlepšuje fyzickú výkonnosť a pomáha proti únave, stresu i úzkosti.

Kofeín je psychoaktívny stimulant. Stimuluje mozgovú kôru, aby zvýšila účinnosť myslenia, eliminuje pocit fyzickej a duševnej únavy. Stimuluje produkciu dopamínu, ktorý pociťujeme ako zvýšenie pocitu potešenia.

Rastlina Eria jarensis, ktorej extrakt sa bežne používa ako doplnok vďaka jeho obsahu stimulačných alkaloidov. Je legálnou alternatívou pre doplnky ako efedrín alebo DMAA. Pôsobí ako neuromodulátor v centrálnom nervovom systéme a poskytuje mnoho výhod kognitívnym funkciám. Jeho účinky s prejavujú zlepšením nálady v dôsledku zvyšenia hladín dopamínu a nor-adrenalínu v tele. Dopamín je zodpovedný za zvýšenie pocitu pohody, preto výťažok z Eria Jarensis zabezpečuje euforický účinok a zároveň znižuje pocit úzkosti. Dopamín a noradrenalín sú tiež spojené so zvýšenou duševnou bdelosťou a zlepšením koncentrácie.

Malinový ketón podporuje pálenie tukov hlavne v brušnej (abdominálnej) oblasti a spôsobuje teda lipolýzu (štiepenie tukov). Malinový ketón bráni prírastku hmotnosti v pečeni a obmedzuje prírastky viscerálneho tuku (brušného tuku) obklopujúceho orgány.

Zelená káva znižuje pocit hladu, odbúrava tuk v tele, dodáva energiu, detoxikuje a je aj účinný antioxidant.
DMHA vedecky pomenovaný dimetylhexylamín alebo 2-aminoizoheptán, je psychoaktívnym stimulátorom centrálneho nervového systému. Inými slovami, stimulátorom centrálneho nervového systému, ktorý dokáže nabiť telo energiou a zvýšiť výkonnosť. DMHA zvyšuje aeróbnu kapacitu a má navyše dekongesčnú funkciu (zužuje krvné cievy, ktoré spôsobujú zvýšenie prietoku kyslíka). DMHA tiež zvyšuje hladinu dopamínu a noradrenalínu a dokáže zvýšiť prah bolesti (rovnaká bolesť bude menej citeľná po užití látky).

Etylester ProGBB kyseliny gama-aminomaslovej a betaínu je antagonista muskarínových receptorov. Účinne zvyšuje termogenézu, čo zabezpečuje efektívnejšie spaľovanie tukov v kratšom čase. Znižuje krvný tlak a zvyšuje produkciu oxidu dusnatého v tele. Ovplyvňuje okysličovanie a zvyšuje zásobovanie svalov krvou, čo má za následok lepšiu napumpovanosť a vyššiu výkonosť.

Yohimbín je primárne využívaný na liečbu erektilnej dysfunkcie a ako afrodiziakum. Je možné ho však použiť aj v oblasti športu. Dopomáha k lepšej napumpovanosti svalov, dilatácii periférnych ciev v tele a k urýchleniu spaľovania tukov z problematických častí tela.

Nutričné informácie:
• Veľkosť jednej dávky: 4,2g (1 odmerka)
• Počet dávok v balení: 60 dávok
• Obsah: 252g

Hodnoty jednej dávky:
L-Carnitine L-Tartrate: 1000mg
Taurine: 500mg
Choline Bitartrate: 300mg
Green Tea Extract: 250mg
Ashwagandha Extract (Withania Somnifera)(KSM-66): 150mg
Caffeine: 150mg
Eria Jarensis: 150mg
Raspberry Ketone: 150mg
Green Coffee (50% Chlorogenic Acids): 150mg
DMHA: 62.5mg
ProGBB (Gamma-Butyrbetine Ethyl Ester Chloride): 25mg
Alpha Yohimbine: 1mg
Ostatné ingrediencie: kyselina citrónová, kyselina jablčná, sukralóza, soľ, acesulfám draselný, prírodné a umelé príchute

Dávkovanie:
Vezmite jednu odmerku 30 minút pred raňajkami alebo pred tréningom. Po otestovaní tolerancie môžete zvýšiť veľkosť dávky na 2 odmerky.
Neužívajte po 17:00. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Upozornenie:
Pred začatím užívania tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali konzumovať iba zdraví dospelí ľudia starší ako 18 rokov. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Nekombinujte s alkoholom a drogami.

SBfacts.jpg
SBfacts.jpg (250.06 KiB) 304 zobrazení
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Príspevky: 6531
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 684 krát


Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní