První cyklus

Re: První cyklus

Príspevokod užívateľa silný » 23.11.2018

no nvm o salbe som mu tiež nakecal a držalo ho to asi 2 týždne... :) to je ten typ, že čaká, keď si dá talbetku, tak už na treningu bude mrskať o 20kg viac na bench... tu by mohol bench poradiť co to isiel, ked sa mu maximlaka po prvom tyzdni dvihla o 40kg :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 88 krát
Bolo mu ďakované: 523 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 07.12.2018

no záleží kolko si za ten rok nabral skúseností, ak budeš brať s rozumom a maš všetko naštudovane, ber čo chceš aj po roku... mame tu takého bencha co ani rok necvičil a hned sa na AS vrhol a zatial žije :)
A přitom ten kluk za tu krátkou dobu na AS hlavně duševně vyrostl...beze srandy...
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Poďakoval: 17 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa silný » 07.12.2018

:wtf: no ak aj nahodou hej, tak to sa dalo aj bez AS
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 07.12.2018

Bohužel, u někoho až medikamenty pomohou
Laier1981

Príspevokod užívateľa silný » 07.12.2018

aj tak je to sprostosť :)
silný

Príspevokod užívateľa Creedy » 11.01.2019

Snad nebude problem so zdvojenym postom, skusim aj tento topic

Zdravim, bodla by rada tak sa skusim nejako strucne zacat. Viac ako 10 rokov trenujem s prestavkami, takze dost pomaly postupny posun dalej. Tento krat pri tom uz chcem zostat.

Prohormony som zatial neskusal a chcel by som skusit.

chcel by som zhodit nejake kila tuku na com uz pracujem nejaky cas a zaroven by som chcel pridat nejaku pevnu kvalitnu a trvacnejsiu svalovu hmotu. Povodne som chcel zacat s VIKINGom ale je to viaczlozkove a asi nebude dobre zacat rovno takto.

Takze som rozmyslal ze zacat naraz s

TREN-WAR
https://shop-prohormony.sk/sk/p/tren-war
plus
IBUTA GROWTH
https://shop-prohormony.sk/sk/p/ibuta-growth

uprostred mesiaca zaradit ERADICATE
https://shop-prohormony.sk/sk/p/eradicate

a ako PCT ist cez ARMIT
https://shop-prohormony.sk/sk/p/arimit

Poprosim nejake nazory/skusenosti (s OBSIRNEJSIM OPISOM/KOMENTOM) a najlepsie niecim podlozene a ak nieco nie tak nejake nahradne riesenie.. nech z toho aj nieco mam. Snaha je sice ist cez PH ale s co najmensim rizikom/najbezpecnejsie ale s viditelnymi vysledkami solidnej hmoty a aj sily
Creedy
Dátum registrácie: 10.01.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 11.01.2019

Zbytečně to spamuješ do více topiců.
Ve zkratce:
- PH jsou kentus.
- Nic z toho na zhubnutí nepotřebuješ.
- Nesplní tvoje očekávání které zmiňuješ v poslední větě.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 172 krát

Príspevokod užívateľa krokodil511 » 11.01.2019

Zbytečně to spamuješ do více topiců.
Ve zkratce:
- PH jsou kentus.
- Nic z toho na zhubnutí nepotřebuješ.
- Nesplní tvoje očekávání které zmiňuješ v poslední větě.
Musí spamovat. Je po novom roku, čas predsavzatí, a keďže chce každý všetko hneď tak on chce byť hneď veľký a silný, ale aas nechce. Tak skúša blbosti. Pardón, cvičí 10 rokov s prestavkami, takže nechce hneď, uz ma 10 rokov za sebou
krokodil511
Dátum registrácie: 18.02.2018
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa fastungel » 12.01.2019

Ak by ti nestačili rady od nich pridám sa aj ja :) PH su proste jeden veľký omyl. Funguje to ale určite nie tak ako by si čakal (vysledky jak na sile tak na objeme neudržatelne dokonca by som povedal jeden krok vpred a dva kroky vzad) a viac toxické na pečeň ako AS. Dokonca za nie malý peniaz....PH su odpad!
fastungel
Dátum registrácie: 17.05.2018
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 12.01.2019

Já bych netvrdil že PH sou špatný...díky zajímavým kombinacim i pěkně šlapou...bohužel to, že zadupou tesťák, jsou přírůstky, který nejsou díky překombinovaným složkám vůbec špatný, těžko udržitelný...v podstatě vůbec...takže já už bych PH bez tesťáku nejel....
Ale jako třeba dht mezi jinýma bombama ok...
Laier1981

Príspevokod užívateľa Creedy » 12.01.2019

ja nechcem spamovat.. len sa snazim zistit ako to je v reale, berem aj ten sarkazmus, co uz .. nejako som myslel ze ta hydra a ibuta growth budu krok vpred a ze z toho aj väcsina potom ostane
Creedy
Dátum registrácie: 10.01.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 12.01.2019

krok vpred? no podla toho aký velký, možno len taký krôčik :) samozrejme ze to dačo spraví, otazka je ci ti to stoji za tu investiciu... pokial mas vsetko ostatne poriešné, tzn. strava, trening, zakladna suplementacia, tak vsetko navyše prinesie dáke tie benefity... kolko naberies/ ako sa zlepšíš a ci niečo ostane bude záležať zas len od teba (priklad- das tam tieto lentilky na 1-2 mesiace, dačo sa stane = zosilnieš, dačo nabereš, bue motivácia makať a držať stravu... lentilky dojdu, zrazu tam nebude nič, čo urcite pocitiš, motivacia opadne, polavíš, jasne že to pojde do prdele...), cize presny vzorec, kolko nabereš, ako ti to dojebe zdravie, kolko po tom udržíš neexistuje...
silný

Re: První cyklus - prohormony

Príspevokod užívateľa Riso1488 » 26.01.2019

Páni,

z vlastnej skúsenosti a svojich dlhoročných testov AS a PH môžem potvrdiť 100%: prohormóny sú bordel 1.triedy, odpad a predražená chemická spleť rôznych derivátov lacných tabletkových AS, čiže na ne zabudnite a ak chcete nasypať, tak nechoďte touto "zlatou strednou cestou" lebo sa odpálite ako hovada. Ja jasné, že tí menej rozumní to aj tak nepochopia čo píšem, ale ak má už niekto niečo za sebou a už aj odskúšal nejaké PH, tak mi dá za pravdu.

Dôvody:

1. PH sú toxické na pečeň viac ako tabletkový ruský 5mg methandrostenolon /kt.už ani na trhu neni, ale viem porovnať.../, kt.stál kedysi 10 EUR na 100 tbl...bol som na testoch, dovi-dopo...
2. ich efekt je asi ešte horší ako pri metane = valíte ich do seba, idete hore ako strela, vysadíte a padnete ešte nižšie ako ste boli - prečo nižšie ? lebo Vás to tak rozbije vnútorne, že po vysadení PH Vám ide dole TST a psychika, čiže idete dole totálne na všetkom.
3. ich toxicita je tak vysoká, že narušuje aj fungovanie obličiek a následne tenkého čreva - ja som mal problém napr.pri METAQUAD-e, lebo som bral brucho vyduté ako tehotný.
4. pre ženy sú totálne pasé - napr.ich akože náhrada "oxandrolonu" - ANOGENIN, spôsobí žene stratu menštruácie, náfuk svalov a také zadržanie vody,
akoby brala 50g kreatínu denne. Klasický oxandrolon toto nikdy nespôsobí. Opäť info zo svojho okolia. 5 dní išla na ANOGENIN-e a naliata voda nad kolenami a na rukách. Vysadila a išla 6 -7 týždňov Razordrol na 1/2 dávkach, pričom 3 mesiace totálne bez cyklu.
5. mám odsypaných cca 10 rokov, bral som kadečo, ale toľko negatívnych účinkov ako majú tieto PH som asi nezažil ani u ANAPOLON-u a to je teda zavodnovák prvej triedy, ktorý Vám zadrží asi 50% zo všetkých prijatých tekutín v tele, čiže ste ako balón po 3 týždňoch.
6. pri AS aspoň viete, čo do seba dávate ak máte čisté veci = všetky tie veci sú otestované za desaťročia a vyrábajú ich aj farmaceutické firmy, čiže viete presne čo očakávať. Pri PH neviete nič - ich názvy látok typu beta-16-hydroxy-78-meta-62-drostemethylon sú teda fakt "zaujímavé"
7. ich užívanie je zákázané všetkými športovými organizáciami a sú na 1 rovine s AS

Týmto môžem poradiť všetkým, čo to ešte do seba nedali - neberte to, lebo si zbytočne rozladíte všetky hodnoty. Ak chcete bobulovať, tak si zožeňte čisté veci s jasným názvom účinnej látky alebo si kúpte za 400-500 EUR doplnky výživy a choďte touto cestou, pri ktorej to čo naberiete a namakáte, tak Vám to aj ostane. Lacné steroidy sú bordel pre chudobných a prohormony sú bordel pre sprostých.
Riso1488
Dátum registrácie: 26.01.2019

Príspevokod užívateľa meow321 » 26.01.2019

dakujeme riso ale mi ti uz davno vsetci vieme :D
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 57 krát
Bolo mu ďakované: 109 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 26.01.2019

Ris9
o, si si isty, ze oxan nenarusimenstruacny cyklus???
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 72 krát
Bolo mu ďakované: 72 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní