Skušenosti s PH

Re: Skušenosti s PH

Príspevokod užívateľa rapsic » 10.01.2018

Viacej studii skumalo tribulus no ucinky boli totozne s placebom tribulus by mal podla vsetkeho priamo posobit na LH avsak vysledky su velmi chabe aj pri vysokych davkach,
Jediny vplyv na zvysenie produkcie endotesto mala maca, samozrejme zas sa nebavime o zavratnych cislach skor mierne odchylky od placebo avsak po 2tyzdnoch sa aj tieto zrovnali do normalu
Ale toto vsetko to mohol povedat kamarat ktory sa tomu venuje dlhsie ako ja existujem,...
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
Ak chces velke svaly daj si kotvicnikovy caj lebo meni tuk na sval
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 42 krát
Bolo mu ďakované: 63 krát

Príspevokod užívateľa Jiri774 » 10.01.2018

Urcite je to lepsie ako nic,to zaprve.za druhe bral som to aj pred tym ako PH a citil som ho aj v treningu a aj moja priatelka ho citila.pocuval som z kazdej strany ze to nefunguje ale poradil mi ten od Mag....a ten isiel,potom som dal Tie PH a to uz bo uplne iny level!
Jiri774
Dátum registrácie: 09.01.2018

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 10.01.2018

Ako sa prejavilo, že si cítil tribulus (štúdiami podložený ako nefungujúci) keď jeho účinok má byť zvýšenie produkcie endoTST ? Stále sa bavíme o endoTST, čiže jeho prípadné zvýšenie by bolo fakt malé. Tu borci necítia keď do systému vpravia 250 mg exoTST ... Jediná vec ktorú som na tribuluse pocítil ja je zvýšené libido, ale to nemá nič spoločné so zvýšenou produkciou TST.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 71 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 11.01.2018

tak hlavne zenska si ta pochvalovala preto, ze si mal v pri prvej skusenosti dht derivat ktory ti viacej napumpoval penis, chcel by som vediet ako chces popri epistane citit tribulus, ved to je nemozne absolutne, da sa rozlisist pri sypacke nejaky steroid ,ci ta zalieva, ci tvrdnes, ci ides silovo hore, ale tribulus a urcite davky ako na etikete, tak to si fakt zle, ak si presvedceny, ze to, co si pocitoval bolo od tribulusu. ale urcite tvoj dlhorocny kamarat co sa tomu venuje to ma lepsie preskumane, napr ako ja co mam 10r prax v odbore trenerstvo kulturistiky(nie ten, co ti stoji za chrbtom a pocita opakovania) alebo ostatni, ktori maju odcvicene a odskusane viac ako ty s tvojim anabolickym poradcom dokopy. nechapem co je tvoj problem, si myslis ze si nas ocaril tvojou kombinaciou prohorsraciek, alebo aky je prinos tvojich prispevkov? si neuvedomujes ze prispievas v komunite, ktora je skusenostami uplne inde ako ty a snazis sa tu pretierat uplne hluposti o tribuluse
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 11.01.2018

V prvom rade dakujeme za recenziu. A nemyslim ze to chce nahovarat nam ze to funguje a ze ma len on a jeho kamos pravdu.Skor ze to funguje tak JEMU samotnemu a citi to. Kazdy sme iny,niekto moze citit tribulus niekto kaktus a dalsi zasa pigi caj :)
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 8 krát

ano a ako citis tribulus popri dht ?
piterko

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 11.01.2018

No ja nijak :) Len som tym chcel povedat ze nam chcel zrejme povedat ako to funguje jemu a nesnazi sa nam to vsetkym narvat ze to tak je,funguje a bude... aj ked to možno tak nevyzeralo.Ved pokial mam pravdu moze sa vyjadrit este.
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 8 krát

Príspevokod užívateľa Unixko » 11.01.2018

Neviem to musi byt neaka stara škola pretože aj v robote mam kolegu ktory cca už 10rokov z času na čas tam niečo pošle a ked nejde nič a ma podla vysledkov sniženy tst tak vravi že ide vysoke davky tribulusu že mu to pomaha tak sa ho najbližsie musim spytat že ako :)
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 11.01.2018

Stara skola bude skor toto: jeden dealer z vychodu mi tvrdil ze HCG je ta najlepsia PCT, ze on chodi do PCT len HCG, tamox a proviron...
Ale zas toto nie je az taka sialenost ako ten tribulus, ono to hcg a tamox aj nieco pomoze (a tusim sa to pred rokmi fakt tak nejak islo + este clomid, ale ja som sa vtedy nachadzal vo forme spermoidnej, to som este nesypal)
EQ total 697,5kg (Drep 255kg Tlak 202,5kg MT 240kg)
BW 90kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Triton » 11.01.2018

Stara skola bude skor toto: jeden dealer z vychodu mi tvrdil ze HCG je ta najlepsia PCT, ze on chodi do PCT len HCG, tamox a proviron...
Ale zas toto nie je az taka sialenost ako ten tribulus, ono to hcg a tamox aj nieco pomoze (a tusim sa to pred rokmi fakt tak nejak islo + este clomid, ale ja som sa vtedy nachadzal vo forme spermoidnej, to som este nesypal)
Asi jsem ze stare skoly a to je mi 30, nebo neumim poradne slovensky, ale nechapu, co bys misto hcg, tamoxu, provironu a clomidu chtel jet jako PCT?? :)
Triton
Dátum registrácie: 05.01.2018

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 11.01.2018

HCG ku koncu cyklu uz a potom HMG, exemestan alebo anastrozole, moze byt salba, nejaky sarm v malych davkach, tak by som to spravil ja ale su tu aj podsatne skusenejsi a tiez pct som este nesiel, len most ani neplanujem dokedy robim sport :D
EQ total 697,5kg (Drep 255kg Tlak 202,5kg MT 240kg)
BW 90kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Asi jsem ze stare skoly a to je mi 30, nebo neumim poradne slovensky, ale nechapu, co bys misto hcg, tamoxu, provironu a clomidu chtel jet jako PCT?? :)
cesky sypacsky vtip ?
piterko

Príspevokod užívateľa Triton » 12.01.2018

cesky sypacsky vtip ?
Aa, sorry, jsem v teme PH, to pak pardon, ja mel na mysli AS kuru.
Triton
Dátum registrácie: 05.01.2018

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný