Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy atd.

Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy atd.

Príspevokod užívateľa Steve76 » 01.05.2015

V tejto sekcii píšte skúsenosti s posilňovacími zariadeniami. Čo používate, kde nakupujete, ktorú značku preferujete? atď.
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Re: Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy at

Príspevokod užívateľa BellCross » 06.05.2015

Ako bezny cvicenec nekupujem ziadnu znacku strojov a co sa tyka preferencii vyhovuju mi skor klasicke stare stroje, ale to bude asi sila zvyku len.
Momentalne v posilke su stroje znacky Grun Sport a tie mi vyhovuju uplne, aj ked vyuzivam asi len dva :D
Pouzivam protismerne kladky.
Ked som doma tam su stroje znacky LUX, tam uz tych strojov vyuzivam viac.
CI uz prevedenia, ergonomie(alebo ako sa tomu nadava) a celkovo su velmi pohodlne, len v BA som sa s tou znackou este nikde nestretol.
Mal som este skusenost s lifefitness ale to su take tie stroje pre invalidov skor vhodne.
BellCross
Dátum registrácie: 14.03.2011

Re: Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy at

Príspevokod užívateľa pepo88 » 06.05.2015

tiez sa priklanam ku klasike KOHI, grun sport, popripade este DAFE a hammer strenght
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Re: Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy atd.

Príspevokod užívateľa Tomi111 » 28.01.2016

Ahojte chalani. Potreboval by som poradiť ohľadom kúpi posilnovacej veže, konkrétne http://www.famtastic.sk/Klarfit-Ultimat ... 192873.htm
Jedna sa o používanie tejto veže doma. Tak ma zaujíma ci sa ju oplatí vôbec kupovať a ci by to neboli len vyhodené peniaze.
Viem ze sa to nevyrovná klasickej posilke alebo domácej posilňovni typu lavička, hrádza, bradlá a nejaká ta kladka. Ak ma niekto skúsenosti s podobnou vežou tak vas prosím o názor. Vopred ďakujem
Tomi111
Dátum registrácie: 28.01.2016

Re: Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy atd.

Príspevokod užívateľa Hector » 06.03.2017

Ahojte chalani. Potreboval by som poradiť ohľadom kúpi posilnovacej veže, konkrétne http://www.famtastic.sk/Klarfit-Ultimat" target="_blank" target="_blank ... 192873.htm
Jedna sa o používanie tejto veže doma. Tak ma zaujíma ci sa ju oplatí vôbec kupovať a ci by to neboli len vyhodené peniaze.
Viem ze sa to nevyrovná klasickej posilke alebo domácej posilňovni typu lavička, hrádza, bradlá a nejaká ta kladka. Ak ma niekto skúsenosti s podobnou vežou tak vas prosím o názor. Vopred ďakujem
Ahoj, co sa tyka posilnovacej veze, alebo povedzme steperov a beziacich pasov, treba si dat pozor, aby masiny po par mesiach neskoncili ako susiak na pradlo. Uz vela krat sa ukazalo, ze je lepsie ist si zatrenovat do fitnes centra alebo do posilky, urobit si poriadny trening, odkamat si to a ist spokojny domou :007

Ak by som mohol odporucit, radsej by som siel do lepsich a kvalitnejsich masin co nieco vydrzia, povedzme aj 3-4 rocnych repasovanych. Tu si moze byt clovek isty, ze nebude mat problem so servisom
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy (odborné poradenstvo)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný