Boxovanie do vreca a zodrate hanky

Boxovanie do vreca a zodrate hanky

Príspevokod užívateľa tomas147 » 23.02.2017

zdravim , zacal som trochu boxovat na vrece, techniku sa ucim z videi na nete no moj provlem sa ta m nikde neriesi, pouzivam rukavice na mech aj na box a vzdy si zoderiem hanky, kde mozem robit hlavnu chybu? Vdaka
tomas147
Dátum registrácie: 19.05.2011
Cash on hand: Locked

Re: Boxovanie do vreca a zodrate hanky

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 23.02.2017

Bandáže ( omotavky) používaš?
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 139 krát

Príspevokod užívateľa tomas147 » 23.02.2017

Nie len na sucho rukavice, bandaze su povinnost?
tomas147

Príspevokod užívateľa Chaskar » 23.02.2017

ja tiez nepozivam bandate a je to v poriadku,zalezi od vnutra rukavic
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 244 krát
Bolo mu ďakované: 334 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 23.02.2017

Nemáš ešte "vybuchane" hanky a máš tam pravdepodobne mäkkú kožu. Časom sa to spevni. Bandáže ti spevnia všetko čo majú a je to s nimi oveľa bezpečnejšie. Ak sa chceš boxu venovať nejako serióznejsie, tak chod na par tréningov do boxerskeho klubu aby si sa naučil správne techniky úderov. Pri zlých navykoch sa to potom v budúcnosti ťažšie odúča.
Keď idem na vrece len tak zľahka, tak tiež sa mi ich nechce omotavat, ale keď idem na tréning, kde viem že budem makať ako stroj, tak si ich dávam.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 139 krát

Príspevokod užívateľa tomas147 » 02.03.2017

Zdravim, tak kupil som si tie bandaze, akou silou ich viazete? Len jemne alebo pritahujete?

EDIT:unac po treningu tie bandaze len stocite alebo davate susit?
tomas147

Príspevokod užívateľa Brench » 03.03.2017

Zaviaž ich takou silou aby ti to nevadilo, aby si mal pevné zápestie a "cítil sa" v úderoch.

ale začal by som od konca...tak ako píše miroslav, chod na boxeristické tréningy, nauč sa techniky, princípy, davaj pozor a búšiť do vreca ako blázon už môžeš aj doma... sú veci v boxe, ktoré sa z videí nenaučíš a bolo by dobré ich poznať....

ak ťa saozrejme nasrala len žena, alebo jej dáky nový milenec kašli na bandáže a nauč sa dávať poriadne za ucho :D tam bandáže niesú treba.

a nieje nič horšie ako smrad zo zatuchnutých bandáži a rukavíc
Brench
Dátum registrácie: 26.01.2017

Príspevokod užívateľa tomas147 » 06.03.2017

Co sa tyka tych zatuchnutych rukavic, periete ich v pracke? Lebo sa bojim ze by z nich nic neostalo
tomas147

Príspevokod užívateľa Thutmos » 21.04.2017

V pracke bandaze, ono nieco vydrzia a ak nie zase take drahe nie su tak si kupis nove. A rukavice nechaj iba vyschnut v pracke by asi moc nevydrzali.
Thutmos
Dátum registrácie: 21.04.2017

Príspevokod užívateľa Rokie » 28.05.2017

Zatuchnuté rukavice heh, tak ide o to ako veľmi. Ak sú už riadne prepotené a fakt totálne smrdia, tak veľa šťastia. Ak máš možnosť skús UV lampu na ničenie baktérií v turistických topánkach, ale predpokladám, že nič také nemáš, takže ich len z vnútra umy nejakým čistiacim prostriedkom, daj poriadne presušiť a najlepší tip je hodiť dnu pár sáčkov čaju. Budu voňať pekne po čaji aj keď predtým smrdeli a keď budeš sparovať, tak ťa tvoji sparingovia nebudú v šatni ohovárať ako ti smrdia rukavice. :D
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 1 krát
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Bojové športy - Bojové umenie (MMA, K1, Karate, Kickbox, Box)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný