Tréningový Plán Na BOX

Tréningový Plán Na BOX

Príspevokod užívateľa MiCkEyQo » 21.07.2013

Zdravím Viem že síce tu už sú témy nato ale nikde som nenašiel tréningový plán a rozpis cvikov popri boxe naozaj by som bol rád keby ste mu poradili ďakujem
MiCkEyQo
Dátum registrácie: 20.09.2012
Cash on hand: Locked

Re: Tréningový Plán Na BOX

Príspevokod užívateľa peklo » 09.04.2015

prihlás sa na box ked si začiatočník, na boxe sa budeš učit kroky,udery,techniku atd atd potom ked budeš vediet základy si možeš zostavit svoj treningoví plan co ti bude vyhovovat na box treba viacerích to nieje samotarsky sport hlavne potrebuješ niekoho na sparing
peklo
Dátum registrácie: 17.02.2010

Príspevokod užívateľa !nstinct » 09.04.2015

A rozhodne by som zo začiatku nekombinoval posilku a box. Trošku sa povenovať boxu, potom zaradiť posilku zľahka, aj to iba základné cviky by som dával a cviky na výbušnosť, údery s JČ atď. Ale určite necvičiť ramená a popri tom boxovať
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
Užívateľov profilový obrázok
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Príspevokod užívateľa peklo » 09.04.2015

praveže krčenie ramien s činkou je fajn ...ramená su v boxe doležite nutia ta držat ruky stale hore :007
peklo

Príspevokod užívateľa !nstinct » 09.04.2015

To je cvik na trapézy a áno je to dobre, ale na spevnenie krku by som zvolil kotulanie sa na hlave, alebo ako sa vola ten cvik. A cvicit v posilke ramena a popri tom boxovať je úplný nezmysel. Ramena zapájas pri BP, DL, zhyboch, bradlách a pri mnoho dalších základných cvikoch, ktoré by sa aj mohli popri boxovani cvicit. Este taký press OK. Však vyskúšaj riadne makať v posilke a este aj boxovať. Na 100% to nezregenerujes a koledoval by si si o poriadny zápal v ramenách.
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct

Príspevokod užívateľa bes_nenie » 10.04.2015

Skus zaradit tieto cviky

bes_nenie
Dátum registrácie: 02.01.2015

Príspevokod užívateľa antiSval » 13.04.2015

suhlas s instinctom...ramena v boxe dostavaju strasne zabrat..osobitne nedavam cviky na ramena...staci mi bench, DL a nejake cviky s KB...ked som daval aj zvlast na ramena tak som ich prepalil...a pri sparingoch som ruky nevydrzal mat dlhsie hore ako 10 sekund..
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007

Príspevokod užívateľa !nstinct » 14.04.2015

Aj tak to väčšina nebude dodržiavať a budú popri boxe, alebo aj popri inom bojovom umení (športe) cvičiť ramená a budú potom nariekať že ich bolia ramená
!nstinct

Príspevokod užívateľa peklo » 27.04.2015

takí začiatočnícky možeš skusit
[youtube]https://youtu.be/luhMzKn3l9g?list=PLihA ... P0ibY19oGx [/youtube]
peklo

Návrat na "Bojové športy - Bojové umenie (MMA, K1, Karate, Kickbox, Box)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný