Aký bojový šport ?

Re: Aký bojový šport ?

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 27.06.2017

ja som vo Viedni. Pekne ste sa bili. Parada ale, ze ta to bavi. Teraz mas cca 22-23r ked dobre pocitam.. tak to uz asi nebudes v takejto vahovej kategorii..
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
Užívateľov profilový obrázok
TheDarkMucko
Dátum registrácie: 12.09.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Rokie » 27.06.2017

Natrvalo? Nebol si odniekiaľ z medzeva? 19r. :) 69.5kg. Ja by som sa kľudne šiel biť aj do 75ky :D Uvidíme, hlavne musím dostať vybúchané od chlapcov na tatami nech si zvyknem na tvrdší sparing a pripravím hlavu na všetky tie údery v zmysle nech viem reagovať a neprekvapí ma žiaden úder v ringu.
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 27.06.2017

Dokym nie su v KE ludia, ktori dopraju inym neni dovod sa vracat.. je tu dobre.. kazde 3 minuty mi ide vlak do prace, stoji ma to 370€ za rok..
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
TheDarkMucko
Dátum registrácie: 12.09.2011
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Rokie » 28.06.2017

Trochu mi uniká zmysel vypichnutia ceny dopravy do práce, alebo čo symbolizuje tých ušetrených 200€? Ľudia, kt. doprajú, hmm. Treba si povedať, že ak vyhrávaš ty, vyhrávajú aj ľudia okolo teba. Ale je pravdou že mentalita je na západe iná, veľmi dobrý kamarát odišiel do Nemecka. Momentálne pracuje v Nemocnici, ak ukážeš ľudom, že vieš jazyk a chceš pracovať tak sa tam k tebe správajú inak. Nie len v práci, každý s kým prídeš do styku. Stále sa držíš v IT sektore?
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Bojové športy - Bojové umenie (MMA, K1, Karate, Kickbox, Box)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní