Bojove športy 2.diel

Re: Bojove športy 2.diel

Príspevokod užívateľa johnytgun » 15.01.2013

Sparuj v klube s ludmi co bezne sutazia... a uvidis ci sa chytas na ich uroven :wink:
Užívateľov profilový obrázok
johnytgun
Moderator
Dátum registrácie: 26.01.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Rokie » 17.01.2013

Mali ste problém s holeňami a nartom? Také že sadnúť si na päty a nedajbože si ľahnúť dozadu je u mňa nemožné. Po tréningu neskutočne napumpovaná holeň, ztuhnutá celá, nejde vôbec rozťahať. Pýtal som sa ostatných kamošov čo aj dlhšie chodia či mali taký problém, nikto nič. Aj keď som chodil na futbal, florball furt mi po dlhšej dobe na ihrisku tuhla holeň. Mali ste takýto problém niekto? Resp ako proti tomu bojovať? Strečujem strečujem nelepší sa to vôbec, nejak natierať niečim a naťahovať hoc aj hodinu? Alebo vyváľať sa vo vani a potom to takto zahriate naťahovať?
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa !nstinct » 17.01.2013

Možno to je tým že špičku vždy ťaháš k sebe a tým to napneš. Mne sa to stáva pri rýchlej chôdzi :D
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 18.01.2013

Nuz ked mas kvadricepsy jak býk

Treba tak sediet castejsie
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
TheDarkMucko
Dátum registrácie: 12.09.2011
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Fenrir » 23.01.2013

Existujú nejaké kombá alebo techniky ako skrátiť vzdialenosť medzi súpermi v thajskom boxe? :D potrebujem poradiť lebo chcem isť súboj skôr na ruky ako na nohy ale moji oponenti si to všimnú (alebo vedia) tak si ma držia na radšej na dištanc a rozkopávajú mi nohy ktoré niesu na epickej úrovni. Skúšam veci ala naskočený jump direkt ale viac menej ta skončí tým že mi dá nejaký round alebo jednoducho ustupuje vzad. Takže niekto s väčším skilom by mohol poradiť nejaký postup ako sa priblížiť alebo ako bojovať proti oproti nižším ale o to úskočnejším súperom.
Fortis cadere, cedere non potest.
Statočný muž padne, ale neustúpi.

Čestná smrť je lepšia ako nečestný život. (Aischylos)
Fenrir
Dátum registrácie: 10.03.2012

Príspevokod užívateľa rossi » 24.01.2013

Prestan chodit na thajsky a zacni chodit na normal box a tam budes pr superovi az dost casto :D
rossi
Dátum registrácie: 03.12.2009

Príspevokod užívateľa Fenrir » 24.01.2013

úplne bez kopov by to nebolo ono :roll:

Fenrir

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 24.01.2013

A bez boja na zemi a hody a takehoto to tiez nie je ono :P na ruky a kolena mozes ist ked je niekde pritlaceny... Ked ma kde poskakovat tak pojde od teba a ti bude davat frontkicky a kvadricepskicky
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
TheDarkMucko
Dátum registrácie: 12.09.2011
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Rokie » 24.01.2013

Niesom odborník ale čo som pozeral zápasy či už naživo alebo v telke a kecal s trénermi tak chalani ktorí to ťahali viac na box dosť dostávali. Prečo nechceš kopať?

Btw ja som typ ktorý chce mať súpera od seba a kopať doňho, údery len na odvedenie pozornosti a keď sa na mňa sparing partner začne tlačiť nestíham mu ani utekať ani ho odkopávať. Tak skús sa na súpera proste stále tlačiť, nemôže ti donekonečna utekať. :) Alebo teraz na napadlo, tréner nam ukazoval, prstom mu zahákneš za pätu a otočíš sa s trupom do druhej strany a tým ho môžeš "spomaliť" a vybehnúť naň, viac ma nenapadá.
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fenrir » 25.01.2013

lebo moje kopy nemajú tú správnu štavu :wink: ale keď niekomu dám dobrý direkt alebo hák tak to je už cítiť

Fenrir

Príspevokod užívateľa !nstinct » 25.01.2013

začni pri úderoch prekračovať tzn. predná, zadná, krok, zadná alebo zadná, predná, krok, predná
pri druhom údere prekračuješ a udrieš,
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct

Príspevokod užívateľa rossi » 26.01.2013

Jak vykryjete ked vam ide dat zdvihak do rebier??Vzdy ked idem vykryt a ma udrie tak si s mojou laktovou kostou udriem do druhej kosti do bedra ci co to je.Dost to boli ani nie ten uder ale ten moj vlastny uder co s udieram.
rossi

Príspevokod užívateľa !nstinct » 26.01.2013

Ono keď sa kryješ, tak ruky máš mať vždy pri tele, vtedy ti môže udierať do rebier koľko chce, lebo tam máš lakte a jeho to bude viacej bolieť ako teba.
!nstinct

Príspevokod užívateľa rossi » 26.01.2013

Jj ved mam ich pri tele len neviem ci vies co myslim.Ak mi buchne do ruky tak ja si s vlastnou kostou buchnem do svojej kosti.Tak vychadza ze je kost akurat pri druhej kosti
rossi

Príspevokod užívateľa !nstinct » 26.01.2013

Tie ruky by si mal mať úplne pri tele pritlačené rovnako ako aj pri hlave, aby keď ti niekto udrie do rúk aby si si sám neubližoval. Ale samozrejme nebyť vždy napnutý, tak sa skorej vyčerpáš.
!nstinct

Návrat na "Bojové športy - Bojové umenie (MMA, K1, Karate, Kickbox, Box)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný