Bojove športy 2.diel

Bojove športy 2.diel

Príspevokod užívateľa Steve76 » 24.07.2012

Tu pridavajte veci okolo bojovych sportov , prvý starší diel bude neskor uzamknuty a presunuty do archivu...dakujem
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bojove športy 2.diel

Príspevokod užívateľa drfico » 26.07.2012

caute, poznate nejaku dobru telocvicnu v BA, kde ucia muay thai? Viem, ze je ich asi 7, mozno aj viac, no neviem sa rozhodnut, ku komu chodit, zaujima ma hlavne dobry pomer cena-uroven. Chodit cvicit mozem iba vecer denne najskor od 18:00hod a som uplny zaciatocnik v bojovych umeniach :)

dakujem
drfico
Dátum registrácie: 14.07.2012

Príspevokod užívateľa unt0 » 26.07.2012

pouzivate nieco na regeneraciu ? alebo ako to kombinujete s fitkom ? vladzete oboje ?
unt0
Dátum registrácie: 07.05.2011

Príspevokod užívateľa Steve76 » 27.07.2012

pouzivate nieco na regeneraciu ? alebo ako to kombinujete s fitkom ? vladzete oboje ?
na regeneraciu po treningu su tieto novinky vyrobene specialne pre MMA: http://www.protein.sk/k-243-bojove-sporty-mma" onclick="window.open(this.href);return false;
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Warrior » 31.07.2012

caute, poznate nejaku dobru telocvicnu v BA, kde ucia muay thai? Viem, ze je ich asi 7, mozno aj viac, no neviem sa rozhodnut, ku komu chodit, zaujima ma hlavne dobry pomer cena-uroven. Chodit cvicit mozem iba vecer denne najskor od 18:00hod a som uplny zaciatocnik v bojovych umeniach :)

dakujem
V BA ..skús ako sa ti bude páčiť v TitanGym...ak ešte existujú :D
Warrior
Dátum registrácie: 08.06.2012

Príspevokod užívateľa Cuculo » 04.08.2012

WArrior to čo si mu preboha odporučil . Vyber si keĎ si začiatočník : Hanuman GYM , Huron , Bratislavská boxerňa alebo Spartans . Dáš si do googlu a ájde ti na každého kontakt na ceny sa spýtaš telefonicky ;)
Cuculo
Dátum registrácie: 25.12.2011

Príspevokod užívateľa rossi » 19.08.2012

Ked chcem zacat s BS moze to byt Thaisky box??? alebo by som mal zacat niecim inym???Ci je to jedno??
rossi
Dátum registrácie: 03.12.2009

Príspevokod užívateľa johnytgun » 19.08.2012

Jasne ze mozes coby si nemohol ;) thai povazujem za najlepsi stand-upovy bojovy sport,lahsie potom z neho prejdes aj na MMA keby si chcel vdaka clinchom,kolenam a laktom aj fyzicka priprava ta urcite posunie vpred :wink:
johnytgun
Moderator
Dátum registrácie: 26.01.2010

Príspevokod užívateľa rossi » 19.08.2012

Prave preto som si vybral ten thaisky.Zda sa mi viac "pohyblivejsi a obratnejsi".Lebo som rozmyslal aj nad KickBoxom.
rossi
Dátum registrácie: 03.12.2009

Príspevokod užívateľa batman36 » 19.08.2012

by ma zaujimalo ze co si onich myslite
http://www.sportsdirect.com/venum-chall ... ves-762149" onclick="window.open(this.href);return false;
batman36
Dátum registrácie: 17.11.2009

Príspevokod užívateľa miro911 » 21.08.2012

by ma zaujimalo ze co si onich myslite
http://www.sportsdirect.com/venum-chall ... ves-762149" onclick="window.open(this.href);return false;
ja ti odporucam znacku twins alebo king...mal som lonsdale vydrzalo to tak 2mesiace...potom BenLee-vydrzali skoro rok... Twins vydrzali 2 roky aktivneho trenovania (mech,lapy,sparing,klinc).a drzia do teraz kupil som ich za 55e... napr ich najdes tu http://fight-sport.sk/sk/sparingove-ruk ... twins.html" onclick="window.open(this.href);return false; alebo pohladaj inde 8)
miro911
Dátum registrácie: 27.02.2012

Príspevokod užívateľa Dawid199 » 04.09.2012

Chlapi, zajímal by mě váš názor na dost často probírané téma box vs. MMA/ Thai/ Kick atp. Osobně se mi z mnoha důvodů nejvíce líbí box, ale když o tom s někým mluvím, tak hned začne, že boxer nemá proti fighteru z MMA a dvou zbylých šanci atd. atd. Takže by mě zajímalo, jak to vidíte vy, jelikož jsem si všiml, že je tady pár chlapů- boxerů a také dost thaiboxerů...
Take the pain, rep by rep, set by set!
Dawid199
Dátum registrácie: 19.03.2011

Príspevokod užívateľa Fenrir » 04.09.2012

zopar profi boxerov preslo a zacali robit aj MMA...v jednom zapase (mena niesu moja silna stranka) byvali boxer dal KO chlapikovy v zaciatku prveho kola...ale ked sa boxer dostane na zem a nema poriadnu pripravu v boji na zemi je vyriadeny...vsetko je realne a zavisi od kokretneho cloveka, pripravy...
Fortis cadere, cedere non potest.
Statočný muž padne, ale neustúpi.

Čestná smrť je lepšia ako nečestný život. (Aischylos)
Fenrir
Dátum registrácie: 10.03.2012

Príspevokod užívateľa unt0 » 04.09.2012

presne tak ... ak niekto robi cely zivot box , a druhy cely zivot jiu-jitsu , tak je nam asi jasne kto bude dominovat na zemi a kto v stoji ;)
unt0
Dátum registrácie: 07.05.2011

Príspevokod užívateľa Dawid199 » 04.09.2012

Také jsem si říkal, že se prostě nedá srovnávat někdo, kdo dělá plácnu 5 let aktivně box a někdo, kdo dělá rok "poloaktivně" třeba to MMA. A ve fightu asi záleží na mnoha faktorech, takže dost dobře nechápu, proč někdo srovnává Mikea Tysona s Andersonem Silvou...
Take the pain, rep by rep, set by set!
Dawid199
Dátum registrácie: 19.03.2011

Návrat na "Bojové športy - Bojové umenie (MMA, K1, Karate, Kickbox, Box)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný