Svetovy Pohar - Praha 16.-18.10.2009

Svetovy Pohar - Praha 16.-18.10.2009

Príspevokod užívateľa Maxton » 13.10.2009

CHANGE: OPEN BENCHPRESS + OPEN POWERLIFTING WILL BE IN SATURDAY!

[img]http://i34.tinypic.com/6f7atl.jpg[/img]

World cup WUAP - Prague
Date: 16.-18.10.2009
Adress: Fakultni základní škola, Fingerova 2186, Praha 5 - 15500



WEIGH-IN SCHEDULE

Thursday, October 15, 2009:
15.00 to 17.00
Benchpress women all ages, Teenagers, Juniors, all body weight categories

Friday, October 16, 2009:
07.30 to 08.30
Benchpress women all ages, Teenagers, Juniors, all body weight categories

16.00 to 18.00
Powerlifting + Benchpress Open all body weight categories
Saturday, October 17, 2009:
07.30 to 08.30
Powerlifting + Benchpress Open all body weight categories

16.00 to 18.00
Powerlifting teens, juniors, masters all body weight categories

Sunday, October 18, 2009:
07.30 to 08.30
Powerlifting teens, juniors, masters all body categories


COMPETITION SCHEDULE

Benchpress:
Friday, October 16, 2009:
09.00 to 18.00
Benchpress women all ages, Teenagers, Juniors, Masters all body weight categories

Powerlifting + Benchpress:
Saturday, October 17, 2009:
09.00 to 18.00 (start in 9:00)
Benchpress Open + Powerlifting Open all body categories

Powerlifting:
Sunday, October 18, 2009:
09.00 to 18.00
Powerlifting women, teens, juniors, Masters all body categories

Nomination:
Benchpress: (1
Women:
Dominika Hojsíková (Slovakia) T18/19 52 kg category
Monika Labudová Czech republic T18/19 56 kg category
MONIKA HEROK 60KG CATEGORY-OPEN
Judith Toth Simrak (Hungary) 60 kg category
Dagmar Liptáková (Slovakia) 19.02.1976 Submasters 60 kg category
AGNIESZKA TUCZYKONT82,5 KG CATEGORY-OPEN
Eva Horňáková 3.2.1963 M45/49 82.5 kg Czech republic
Men:
60:
MICHAŁ KRETOSZ 60KG CATEGORY-TEEN 16/17
67.5:
Martin Švirec 8.2.1993 T16-17 67,5 kg
ŁUKASZ KRETOSZ 67,5KG CATEGORY-TEEN18/19
Nikola Bock Czech republic Junior 67.5 kg category
Sandro Kreller (Germany) 30.09.1980 Open 67.5 category
Erwin Trichlin (Austria) 5.5.1939 67.5 kg category M70/74
75:
Károly Szabó (Hungary) Teen
Melnyk Oleksiy 75 kg 26.04.1990
Michal Oliverius 75 kg Open category
MARCIN HEROK 75KG CATEGORY-OPEN
Barath Janosz (Hungary) 15.1.1976 Open 75 category
BERNARD HOJKA 75KG CATEGORY-MASTERS 55/59
82.5:
David Taller T16/17 82.5 kg category
Richard Buda (Hungary) 1993.07.14 T16/17 82.5 category
STEFANIUK SEBASTIAN (Poland) 10.03.1993 T16/17 82.5 category
Thomas Wagner (Germany) T50/54 82.5 kg
90:
Szilágyi Maté (Hungary) Teen 1991. 04. 03 90 category
Patrik Peciar Junior 90 kg category
Pavel Jílek 90 kg Junior category
Peter Matovič 30.3.1989 Junior 90 kg
Michal Horváth 12.5.1987 Junior 90 kg
Vladimir Urban (Slovakia) 90 kg Open
BĘDKOWSKI Tomasz (Poland) 8.4.1978 Open 90 kg category
Kravtsov Petro 90 kg 10.02.1946
Ján MATEJ (Slovakia) 18.10.1947 M60/64 kat 90 kg
Květoslav Štora M65/69 90 category
100:
Radek Vrána 29.4.1992 T16/17 100 category
Radoslav Tomašovič 8.10.1991 T18-19 100 kg
Fabor Katona (Hungary) 100 kg Teen
Matus Sobota 2.8.1988 (Slovakia) Junior 100 kg category
Marcel Matej (Slovakia) Open 100 kg category
Marek Hlaváč 17.10.1976 Open 100 category
Lukáš Pudelka 15.11.1984 Open 100 category
Tomáš Brumovský 26.11.1982 Open 100 category
Petr Hron Open 100 kg category
Bohuslav Šimek Open 100 kg category
Heiko Fritzsch (Germany) Open 100 kg category
Denysyuk Sergiy 100 kg 26.09.1985
Vykhovanets Oleg 100 kg 11.07 1972
Didovyk Sergii 100 kg 20.01.1978
Roman Pál 12.7.1965 M40/44 100 kg category
Libor Bock M45/49 100 kg category
Heinrich Vonau (Germany) M60/64 100 kg category
WIESŁAW WRÓBEL (Poland) M 50/54 100KG CATEGORY
ANDRZEJ BEBEL (Poland) M50/54 100 category
Ondrej Dome (Slovakia) M50/54 category 100 kg
Vlasta Trhal M45/49 100 category
110:
George Okie (Cameroon) 23.09.1976 Open 110 category
RAFAŁ Zawadski (Poland) 20.05.1976 Open 110 category
Polutin Sergii (Ukraine) 17/08/1975 110 category
Endre Janko (Hungary) 110 kg Submaster
Henrich Hekš (Slovakia) 110 kg Submaster
Ágoston István (Hungary) 28.5.1962 M45/49 110 category
Ulrich Vetter (Germany) M55/59 110 category
125:
Norbert Stranzski (Hungary) 125 kg junior
Filip Bock 13.4.1992 T16/17 125 category
Radovan KADĚRA 7.5.1977 OPEN 125 category
Jakub Vraspír Open 125 kg category
Patrik Šnajdr 3.2.1981 Open 125 kg
Václav Fišer Open 125 kg category
Nemanja Strinic (Serbia) 13.11.1980 Open 125 kg category
Boris Švirec (Slovkia) 22.2.1964 M45-49 125 kg
Peter Szabo (Slovakia) 04.07.1964 M45-49 125 kg
Jozef Péter (Slovakia) Masters M55-59 125 kg
Kling Béla (HUngary) M40/44 125 category
140:
Jiří Havrda Open 140 kg category
ADAM KOZŁOWSKI (Poland) 140 category
Bánhidi Attila (Hungary) 1970.10.08 Open 140 category
TOMASZ CZAPIEWSKI (Poland) OPEN 140 KG CATEGORY
Menyes Gábor 1960. 06. 05 (Hungary) M45/49 140 category
140+:
Oleksii Lisogor (Ukraine) 30/04/1986 Junior 140 + category
Ozor Sanos (Hungary) 29.9.1972 Open 140 + category
Robert Komorowski (Poland) Submasters 140+ category
BIALIC WOJCIECH (Poland) 15.03.1958 M50/54
Peter Baranyos (Hungary) M45/49 140+ category

Powerlifting: (16)
Women:
Oberleitner Michaela (Austria) 13.4.1984 Open 75 category
Hana Nachtigalová Open 52 kg category
Katka Krebsová 15. 5.1986 Open 56 kg category
Katka Moňáková Submasters 75 kg category
Men:
67.5:
Martin Švirec 8.2.1993 T16-17 67,5 kg
Dávid PANKUCH (Slovakia) 24.02.1993 T16/17 kat 67,5 kg
Jan Habardik (Slovakia) junior 67,5 kg
75:
Dávid BENDÍK (Sovakia) 21.12.1991 T18/19 kat 75 kg
Haller Christian (Austria) Junior, 16.5.88 75kg
Alexander Markovič (Slovakia) junior 75 kg
Hörndl Stefan (Austria) Open, 25.1.85 75kg
Joachim Wintercheid (Germany) M60/64 75 category
Marcel Mette (Germany) Open 75 kg
Csaba Keszthelyi (Hungary) M75/79 75 category
82.5:
Tomáš Kalenský T16/17 82.5 category

90:
Jakub Bechný T16/17 90 category
Konstantin Ozinskij Open 90 kg category
Pignitter Helmut (Austria) Open 19.2.76 90kg
Ondřej Leipert Open 90 kg category
Marcel VASILENKO (Slovakia) 15.05.1979 Open 90 kg category
Frank Kutzsch (Germany) M50-54 90 kg
100:
Marek PAVÚK (Slovakia) 03.03.1987 Jun kat 100 kg
Spitaler Christian (Austria) Open, 20. 7. 78 100kg
Pickem Christian (Austria) 7.4.1983 Open 100 category
Vladimir Hess (Slovakia) 9.3.1983 Open 100 kg category
Heiko Fritsch (Germany) 100 kg Open category
SIEGL JÜRGEN (Austria) 100 kg Open category
Lars Seifert (Germany) Open 100 kg
Andres Zuba (Austria) 20.7.1970 110 kg Submaster
Petr Chvátal 24.3.1963 M45/49 100 kg category
Pavel Sojka M60/64 100 kg category
Michal BEREŽŇÁK (Slovakia) 11.12.1963 M45/49 kat 100 kg
Libor Hurdálek M55/59 100 kg category
Buhl Heinz (Austria) M50/54 04. 11. 56 100kg

110:
Vojta Marhoul T18/19 110 category
Andrey Yaremus (Ukraine) 06.06.1977 110 category Open
HABLICSEK Norbert (Hungary) 15.1.1974 Submaster 110 category
Uwe Thormann (Germany) M50/54 110 kg category
Viktor Kudi M40/44 110 category
Tamas Brauner (Hungary) M45/49 110 category
125:
Dominik Eichler 1.12.1990 T18/19 125kg category
Pavel Stoklasa Open 125 kg category
Imrich Haver (Slovakia) Open 125kg category
Václav Vimmer 13.10.1959 M45/49 125 kg category
Pavel Čížek M40/44 125 kg category
Boris Švirec 22.2.1964 M45-49 125 kg
František Oszi (Slovakia) 22.12.1965 M 40-44 140 kg category
Martin Kosnar Open (Czech republic) 125 category
Dan Dvorak Open 125 category
140+:
Sergey Oleolenko (Ukraine) 140+ category
Jani Murtomakki 140+ category
Countries:
Czech republic 41
Slovakia 30
Hungary 16
Poland 15
Germany 12
Finland 4
Ukraine 8
Austria 9
Serbia 1
Cameroon 1


Total: 138

Team competition:
Czech republic
-Dan Dvořák 22.2.1976, Martin Košnar 10.5.1978, Jan Šleis, Jiří Hačkulič
Finland
-Jani Murtomaki, Jonas Rantanen, Jani Ihalainen, Tatu Avola
Slovakia
Ukraine

----------

idu aj kamosi
Dávid PANKUCH (Slovakia) 24.02.1993 T16/17 kat 67,5 kg
Dávid BENDÍK (Sovakia) 21.12.1991 T18/19 kat 75 kg
Marcel VASILENKO (Slovakia) 15.05.1979 Open 90 kg category
Marek PAVÚK (Slovakia) 03.03.1987 Jun kat 100 kg

a trener
Michal BEREŽŇÁK (Slovakia) 11.12.1963 M45/49 kat 100 kg

tak dufam ze budete drzat palce :D

no a ked niekto ide sutazit alebo len pozerat mozte sem napisat

inak vraj to bude aj priamo na nete prenos, presnejsie ale este neviem
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Užívateľov profilový obrázok
Maxton
Príspevky: 2467
Dátum registrácie: 16.03.2009
Cash on hand: Locked


Návrat na "Archiv - Silovy trojboj"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní