Vhodná obuv do posilky?

Re: Vhodná obuv do posilky?

Príspevokod užívateľa Bress » 07.10.2016

ja mam dost siroku nohu a kupil som si adipower ako zo zaciatku kus tlacila ale teraz asi po 3och tyzdnoch uz je uplne povolena. Mam aj powerlifty a adipowery mi zatial pridu lepsie, urcite su pevnejsie a noha v nich je pevnejsie + zjavne zle stupam a powerlifty sa mi podla toho zosuchala podrazka, ze na jednej strane v zadu bola nizsie kus jak na druhej. Adipowery myslim, ze to nezrobia. Akurat treba urcite presne trafit cislo, nech to sedi nadoraz.
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa zvratkyakrv » 07.10.2016

Adipower má plastovú podrážku, tá sa nestlačí. Powerlift,Drehkraft sú "mäkkšie", ale to sa možno dá spozorovať od čo ja viem 300 kg+ ? :wink:
PS: je tam aj rozdiel vo výške podpätku.
zvratkyakrv
Dátum registrácie: 10.12.2014
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Bress » 07.10.2016

podla mna uz skor, uz okolo 200 sa asi trochu ztlacala. Mne napr. vyhovuje som zistil ten vyssi podpatok a hlavne to, ze su pevnejsie ako vseobecne konstrukcia boty.
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa LeBron » 07.10.2016

aj dneska som bol v botaskach a to je o nicom potrebujem mat nohu stiahnutu mam take nutkanie tak snad budu ok :) a BTW v katsude nemaju tie cierno cervene.
no pain no gain!
Užívateľov profilový obrázok
LeBron
Dátum registrácie: 09.01.2013

Príspevokod užívateľa zvratkyakrv » 08.10.2016

podla mna uz skor, uz okolo 200 sa asi trochu ztlacala. Mne napr. vyhovuje som zistil ten vyssi podpatok a hlavne to, ze su pevnejsie ako vseobecne konstrukcia boty.
Adipower sú TOP ( tie majú aj najvyšší podpätok). Potom Drehkraft druhé, Powerlift tretie.
Teraz sú v predaji Powerlift 3, nový model. ja už som si kúpil pred časom Drehkraft, tak to nesledujem.Pôvodne som chcel Adipower, ale mám chodidlo ako potápačská plutva :oops:
zvratkyakrv

Príspevokod užívateľa Chasky » 08.10.2016

Adipower sú TOP ( tie majú aj najvyšší podpätok). Potom Drehkraft druhé, Powerlift tretie.
Teraz sú v predaji Powerlift 3, nový model. ja už som si kúpil pred časom Drehkraft, tak to nesledujem.Pôvodne som chcel Adipower, ale mám chodidlo ako potápačská plutva :oops:
Mozte mi vysvetlit kvoli comu preferujete vysoky podpatok?ja taham aj drepujem bosy,mam rad kontakt s podlahou no zaujima ma to.
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016

Príspevokod užívateľa zvratkyakrv » 08.10.2016

Tak za mňa, som starý a neohybný, strečing trochu pomáha, ale nie je to žiadna sláva :wink:
A noha je v tých topánkach pevná, nie ako v conversoch-taký pocit istoty, ako keby si bol pribitý k podlahe.
zvratkyakrv

Príspevokod užívateľa mar55 » 08.10.2016

Hej, osobne som si myslel, ze je to prkotina predtym, ale psychicky to tiez hrozne pomaha ako su fixnute k zemi.
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Loutka » 08.10.2016

ja cvicim v slapkach, aj drepy
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa silný » 08.10.2016

ja tiež, doma v obývačke, dakedy aj bez šlapiek a v slipoch :lol:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa Chasky » 09.10.2016

ja tiež, doma v obývačke, dakedy aj bez šlapiek a v slipoch :lol:
Slapky su na nic!nemas zaruku ze su zdrave!!!!
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Chasky

Príspevokod užívateľa silný » 09.10.2016

no pokial mas svoje a pravidelne ich posielas na testy...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa Chasky » 09.10.2016

nj, drepovať v šlapkách ked máš dobru 200ku na pleciach, odlepíš ju a robiš tie 2-3 kroky dozadu ... ... :)
Oblubena obuv poliakov.bezne vidavam drepovat v zabkach!samozrejme ta vaha je do cca 100kg cize asi tolko kolko drepuje Trajtelka :lol:
Chasky

Príspevokod užívateľa Loutka » 09.10.2016

nj, drepovať v šlapkách ked máš dobru 200ku na pleciach, odlepíš ju a robiš tie 2-3 kroky dozadu ... ... :)
200 som dal len raz v zivote, vtedy som mal ale tenisky :mrgreen: , inak normalne do 150kil drepujem v slapkach, mozno aj preto ma bolia kolena :lol:
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa LeBron » 14.10.2016

A daju sa tie adipowery mat aj cely cas alebo len na drepy myslim leg press vypady ard alebo to prezuvate?
no pain no gain!
LeBron
Dátum registrácie: 09.01.2013

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných