Ozdoby tela - tetovania,piercingy atď

Ozdoby tela - tetovania,piercingy atď

Príspevokod užívateľa shadow » 26.04.2011

niekto zamkol tetovaciu tému, neviem s akého dôvodu, je v archíve, tak dúfam že nevadí ak vytvorím novú, respektíve či by sa nemohla obnoviť+ presunúť tam tento môj príspevok

...ale k veci...

chcel by som si dať tetovanie na 17 narodeniny (toto leto), motív už mám vybratý aj miesto ale znepokojuje ma pri tom cvičenie, kedže by to tetovanie bolo z vonakšej strany ruky ako má tento http://farm1.static.flickr.com/181/4544 ... bb8867.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

chcel by som si tam dať toto http://img94.imageshack.us/img94/2153/tattoolr.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

bojím sa toho že sa to roztiahne príliž ked budem cvičiť, a veci tomu podobných, radšej by som počul rady od ludí ktorý tetovanie majú ale v pohode môže byť aj od tých čo ho nemajú :P dakujem
Užívateľov profilový obrázok
shadow
Moderator
Dátum registrácie: 09.11.2010
Cash on hand: Locked

Re: Tetovanie

Príspevokod užívateľa MolleN » 26.04.2011

Ahojj ja mam presne tam a ruke akurat mam tribal (nofigurativ) a v tohtorocnej objemovke som mal + 6cm ruku od obdobia kedy mi ho tetovali a ziadny rozdiel tam nevidno. Horsie je to u obrazkov kde extremne nabratie moze obrazok zdeformovat.
"Ked vstupite do posilovne, sustredte sa len na maximalny vykon. Akonahle vsakt mate trening za sebou, zabudnite na cvicenie a radujte za zo zivota."
MolleN
Dátum registrácie: 12.02.2010

Príspevokod užívateľa Art » 26.04.2011

ja nechapemako si niekto moze dat taku **** :D... nemyslim tetovanie... ale myslim napr to co chces ty. :roll: ale je to vec nazoru
Art
Dátum registrácie: 02.02.2009

Príspevokod užívateľa krajo » 26.04.2011

ani mna to nijak neohurilo ale lepsie ako nejakeho otrepaneho draka alebo tigra alebo tak.
Vyska: 188 cm
Vaha: cca99 kg
Biceps: 43cm
Hrudnik: 125cm
BP: 4x6 100kg
DL: 4x6 150kg
krajo
Dátum registrácie: 16.03.2011

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 26.04.2011

jj je to uplne na <> obrazok :D ja by som sa za to hanbil :) ale ak mas na to ine dôvody a tebe sa ot pači nam to moze byť jedno :) ...aj tribali su uz otrepane ...najlepsie si dat nakresliť original.
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa makat_treba_stale » 26.04.2011

http://www.inklinestudio.com/Anil/AnilG ... IOMECH.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

http://bodyartsgallery.com/biomechanica ... orearm-hq/" onclick="window.open(this.href);return false;

Taketo niečo ked tak ta ruka je mrte :D keby su love polku tela si dam biomechanical :D
makat_treba_stale
Dátum registrácie: 23.02.2011

Príspevokod užívateľa Focky » 26.04.2011

tak biomechanical nikdy :X paci sa mi to takto ale na seba by som to nedal kebyze si dam tetovanie tak by to muselo mat pre mna nejaky velky vyznam proste nie len ze sa mi paci dajaky obrazok
I don't know. I don't think I've ever known. I think sometimes you get it right the first time and then it defines your life. It becomes who you are.
What religion am I? I'm a practicing none of your fucking business.
Focky
Dátum registrácie: 13.08.2010

Príspevokod užívateľa sjm- » 26.04.2011

do budúcna niečo chcem, ale asi mať nebudem, lebo na takú vec sa nikdy nerozhodnem, že čo si dať :D
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa Crip » 26.04.2011

Obrázok
Na každého raz príde môžme si kludne hodiť mincu
Crip
Dátum registrácie: 14.10.2010

Príspevokod užívateľa makat_treba_stale » 26.04.2011

hej hej vyznam to mať musi daš si biomechancal kerku lebo si stroj :D :idea:

a napr. mne sa nepači že datumy mena prezyvky alebo meststke časti to je uplne trapne :D :D

a ked kerku tak fakt len vlastny navrh ale dať navrhnuť isto nie čo už niekto ma :007
makat_treba_stale
Dátum registrácie: 23.02.2011

Príspevokod užívateľa cayman » 26.04.2011

Biomechaniku by som si nedal z roho dovodu, ze mam pocit ze je to akurat teraz moderne ale o 5 rokov budu mat biomechaniku vsetci..a poriadnu biomechaniku zase neni take lahke spravit, uz som videl vela fakt onicom biomechanik a s takym niecim by som cely zivot nechcel zit. Takisto by som si nedaval hviezdicky..napisy Carpe Diem a pod..proste veci co a kazdy druhy..

A tiez neznasam koi kapre, strasne s ami to hnusi neviem preco :D

Ja idem koncom septembra/zaciatok oktobra na polynesiana...nieco taketo
Obrázok

akurat to nebude na cely rukav, ale od lakta hore aby to nebolo tolko viditelne v koseli/tricku. Najvacsi problem je ale s tym, ze na SR sa malokto vyzna do polynesian stylu, je malo info na nete a je velky problem to nakreslit..ale uz asi 50% mam nakreslene, cez leto dokoncim..

A k roztahovaniu - pytal som sa na to viacerych ludi a vraj ked clovek nenabere brutalne rychlo, ale postupne tak to nie je problem. Problem by mohol byt napr. ked by clovek zacal s AS a narobili by sa mu strie..

EDIT: odporucam si pozret kto nevie tak tuto stranku na FB :arrow: http://www.facebook.com/tetovani?sk=photos" onclick="window.open(this.href);return false;
je tam strasne moc fotiek, niektore albumy su tiez super, napr. co ma Buena Vista tie cierno-cervene kerky to je brutalita :007
Naposledy upravil/-a cayman v 26.04.2011, upravené celkom 1 krát.
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Crip » 26.04.2011

mne sa lubia tetovania kde je nejaky klaun...
Obrázok
Na každého raz príde môžme si kludne hodiť mincu
Crip
Dátum registrácie: 14.10.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 26.04.2011

sjm presne tkae sa mi pači :) ..aj mikelyho pohode
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 26.04.2011

Obrázok
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa Radovan Kral » 27.04.2011

ja by som chcel potobné tomuto "mikrofón je ručná zbraň" :007
Obrázok
"Neprehrávaš, kým sa neprestaneš snažiť."
Radovan Kral
Dátum registrácie: 18.04.2011

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných