Nadmerne potenie- hyperhidróza

Re: Nadmerne potenie :/

Príspevokod užívateľa pepo88 » 08.02.2015

tak treningom zvysujes bazalny metabolizmus aj termogenezu, takze mozno to je aj tym ;)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa lipo » 08.02.2015

Zdarvim.Odkedy som zacal posilovat tak v noci sa dost potim.Je to normálne?Pred spanim si davam tvaroh s proteinom,že by to bolo koly tomu?V priebehu dna je potenie normalne.Zacal som s cvicenim asi pred mesiacom,ale niesom zaciatocnik,posiloval som okolo 6 rokov s troj rocnov prestavkov.
Mne sa to isté stávalo keď som sa najedol pred spaním. Koľko dávaš toho tvarohu?
"Ak nebudeš mnoho očakávať, budú sa ti zdať aj malé veci veľkými."
Platón
"Nesnaž sa prevyšovať ostatných, ale sám seba."
Cicero
lipo
Dátum registrácie: 15.10.2011

Príspevokod užívateľa pitopit55 » 11.02.2015

Zdarvim.Odkedy som zacal posilovat tak v noci sa dost potim.Je to normálne?Pred spanim si davam tvaroh s proteinom,že by to bolo koly tomu?V priebehu dna je potenie normalne.Zacal som s cvicenim asi pred mesiacom,ale niesom zaciatocnik,posiloval som okolo 6 rokov s troj rocnov prestavkov.
Mne sa to isté stávalo keď som sa najedol pred spaním. Koľko dávaš toho tvarohu?
Okolo 70 gramov tvarohu s nočným proteínom (casein).Ale už teraz som sa potil len okolo krku a na čele:))
pitopit55
Dátum registrácie: 13.01.2015

Príspevokod užívateľa Pomarancovnik » 07.03.2015

Takže prispievam sem aj ja s podobným problémom...potím sa stále či je zima či je teplo, neustále mapy...čo som si však všimol potím sa len keď som v spoločnosti alebo vystavený akejkoľvek forme stresu, keď som doma tak som úplne suchý, takže moja otázka neznie ako sa nepotiť ale ako sa snažíte minimalizovať alebo úplne odstrániť stres ? Cvičím a aj sa snažím sem tam otužovať ale nejako to nepomáha a už mi to začína poriadne vadiť. Čo teda robíte vy?
Pomarancovnik
Dátum registrácie: 07.03.2015

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 08.03.2015

Stres je spojeny s psychickou nepohodou, to su veci ktore len tak nezmenis, aj ked nie je to nemozne zlepsit urcite..

Ja sa v pohode sem tam zapotim aj doma pred pc :D :evil: takze tak

V spolocnosti to riesim primeranym o oblecenim, nech mi neni este aj zbytocne horko + davam driclor v dni, ked chcem mat pazuchy 100% pod kontrolou

Ale na zarosene celo teda radu nemam, to mavam hned jak sa otepli
181/86
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007

Príspevokod užívateľa Pomarancovnik » 10.03.2015

Vďaka za odpoveď, teraz som objavil Perspi-Guard čo je antiperspirant bez hliníku a alkoholu, čiže malo by to byť oveľa bezpečnejšie ako je napr. Driclor či iné antiperspiranty. Cena je zase o niečo vyššia. Nepoužíva to niekto ?
Pomarancovnik
Dátum registrácie: 07.03.2015

Príspevokod užívateľa monika164 » 14.04.2015

Mne pomohol bežný antiperspirant. Je to účinnejšie ako dezodorant. :)
www.novaks.sk
monika164
Dátum registrácie: 14.04.2015

Príspevokod užívateľa hardin » 14.04.2015

ucinnejsie to je, az na to, ze to obsahuje hlinik, co je teda dost na...
hardin
Dátum registrácie: 09.11.2013

Príspevokod užívateľa Gelatina » 14.04.2015

Neviem či si mám teraz kúpiť driclor :D akurát som nad ním rozmýšlal, ale keď tu rozprávate o tom hliníku :D
Gelatina
Dátum registrácie: 20.01.2014

Príspevokod užívateľa tilter » 21.04.2015

som tu jediny komu sa poti prdel? akoze nejak sa mi v poslednej dobe zacala potit rit aj ked necvicim, no teda nic moc pocit :D
"nevadí ak zjem cca 2 plátky toaletného navyše ku BCAA? :D hlavne čo sa diéty týka."
tilter
Dátum registrácie: 25.03.2011

Príspevokod užívateľa pepo88 » 24.04.2015

citis sa ako keby si sa posral? :D
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa tilter » 26.04.2015

nie pepo citim sa ako keby som mal spotenu rit :D
"nevadí ak zjem cca 2 plátky toaletného navyše ku BCAA? :D hlavne čo sa diéty týka."
tilter
Dátum registrácie: 25.03.2011

Príspevokod užívateľa MarioM » 27.04.2015

Potim sa len si zabudnem dat slipy :022
MarioM
Dátum registrácie: 30.10.2014

Príspevokod užívateľa Randall88 » 31.05.2015

Driclor mozem len odporucit.. uz cez 2 roky si na tom ficim a uplne som suchy :D
1-2x do tyzdna.
Randall88
Dátum registrácie: 29.04.2014

Sialene potenie-->HyperHidroza

Príspevokod užívateľa Kan1 » 01.09.2018

(Vopred pisem,ze tema nadvezuje na hormony, preto je to vo vlakneo sypkach) Caute, ako uz z nadpisu mozno zistit, mam brutalny problem s potenim cca od zlomu 15-16 roku zivota, zacalo to nevinne, ze sa mi v skole urobil flak na prdeli, ale ani som to necitil, iba si to samozrejme vsetci vsimli :D A odvtedy som sa zacal viac a viac potit a momentalne trpim hyperhidrozou (Spotis sa aj ked k tomu nie je dovod), ale takou zvlastnou.. Doma sa nepotim v podstate vobec, ale ked uz som niekde v neznamej spolocnosti spolocnosti, tak to zacina.. Prve miesto kde sa zacnem potit je prdel, ktora je hned flakata, ked mam na sebe blbe handry.. Minule leto v cykle, ked som bezal na trene, methane,tst a boldiku, sa mi to v niektore dni unormalnilo a nevystupil som pred fitkom z auta s flakatym anusom este pred cvicenim :D..No a ked vykonavam niekde nejaku cinnost, napr cvicim tak to je ako uplny extrem,premoceny som ako keby ma niekto 2x po sebe drbol do bazena :D Chcem sa teda spytat, kedze problem zacal v 15-16 ked mozu tiez hormony vyvadzat, ci to nemoze byt hormonalneho povodu?? BTW Stitna zlaza a krvne testy(tie zakladne iba, lebo moja doktorka je pi<> a nic nechce riesit do hlbky) su vraj okej..
Kan1
Dátum registrácie: 29.05.2016
Poďakoval: 5 krát

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných