Nadmerne potenie- hyperhidróza

Re: Nadmerne potenie :/

Príspevokod užívateľa RastoKe » 19.06.2012

Praveze cim studensiu vodu v takom teple pijes tym viac sa potis lebo telo musi vynalozit energiu na jej oteplenie na vnutornu teplotu tela...
Užívateľov profilový obrázok
RastoKe
Dátum registrácie: 17.12.2011
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa vrtulnik » 19.06.2012

ja sa velmi vela potim na krku a ksichte.. ale fakt ze moc :?

Presne tak aj ja... Podla mna tie pripravky na "nepotenie" nie su zdrave. Mozno sa prestanete potit, ale co na to povedia organy...

Nemyslim antiperspiranty...
vrtulnik
Dátum registrácie: 16.06.2011

Príspevokod užívateľa Dawid199 » 19.06.2012

Tak alespoň v tom nejsem sám a připojuji se k těm ksichtokrko potičům...

Jinak, věci typu driclor podle mě taky nejsou moc zdravé, když to ucpává póry, ale hlavně by mi to nejspíš moc k ničemu nebylo, v podpaží se příliš nepotim (klop klop), ale "koláče" se u mě taky občas objeví...
Take the pain, rep by rep, set by set!
Dawid199
Dátum registrácie: 19.03.2011

Príspevokod užívateľa Rokie » 19.06.2012

a ten driclor sa kombinujete s normalnym antiperspirantom?

Bude ťa štípať pazucha. Sám uvidíš že antiperspiranty nebudú vôbec potrebné. Inak po čase keĎ si na driclor navykneš budeš môcť v poho dávať aj antipersp.

Tak ako chalani ja sa môžem vysrať na zdravie keď mi to doebkáva sociálny život. Stále len dávať pozor aby som sa nespotil atď.. Zužuje to póry nie priam upcháva.
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa adamo » 19.06.2012

lol s tym driclorom mam taky pocit ze sa potim a som suchy
nequotuj prispevky nad sebou debil
adamo
Dátum registrácie: 16.08.2009

Príspevokod užívateľa luksharas » 20.06.2012

adamo: presne ako hovoris, mas pocit ze si mokry a chytim a som suchy :D
ale aj od Vichy pripravok proti poteniu pomaha...stoji asi 13 eur.
luksharas
Dátum registrácie: 05.03.2012

Príspevokod užívateľa Rokie » 20.06.2012

aký? dalo by sa to kombinovať? :O

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 20.06.2012

ale tak ...ked si to dat pod pazuchy ..nepotite sa na hrudi a chrbate ?? podla mna to nieje moc vyhra mat suche pazuchy ked mam mokry chrbat a cecky :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa Dom » 20.06.2012

nezabudol si na nieco? :D
Obrázok
Dom
Dátum registrácie: 06.01.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Rokie » 21.06.2012

Ako tak mňa najviac serú "mapy" pod pazuchami chrbát a cecky keĎ máš mokré ti až tak nevidno. Resp neskôr ako pazuchy.

Rokie
Žvanil
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa LightSkill » 24.06.2012

Dávam už tretí mesiac driclor pod pazuchy a funguje, no v poslednom čase badám nejaký úpadok, musím dávať každý večer, lebo keď raz vynechám tak je to zase zlé, predtým prvý mesiac zhruba mi stačil aj raz za 4 dni a bol som uplne bez potu, teraz aj keď si ho dám tak sa trochu potím (ale málo). Myslím si, že je to skôr počasím (vysokými teplotami).

Ked to tak sledujem, tak by sa to tu mohlo premenovať na potenie.sk :lol:
Sem tam čosi sypnem... Pokial má niekto záujem o zostavenie cyklu, vypracovanie rozpisu na mieru, tréningu, ... tak -> súkromná správa.
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Hancock94 » 24.06.2012

je to počasím... u mna je to to isté teraz :)
20 rokov,80kg,176cm začiatok posilňovania August 2009
Hancock94
Dátum registrácie: 13.12.2010

Príspevokod užívateľa Pitkess » 18.04.2013

U mňa je to potenie rok čo rok horšie. A pritom váhu mám približne stále okolo 90kg. Pred 10 rokmi som mal 86 kg, už vtedy som cvičil a s takým potením som problém nemal. Myslím, že viac telesného tuku a viac ochlpenia môže problém ešte zhoršiť, ale primárne to nebude tým. (pred týmto letom vyrysujem a dám aj dole ten prales, čo na mne rastie a dám vám vedieť)

Avšak, čo som odsledoval - čím horšie slnko, tým viac sa potím a je jedno, koľko pijem. Nebezpečné slnko (resp. oslabená ozónová vrstva) môže tiež zhoršovať problém, lebo pot nás čiastočne má chrániť aj proti UV žiareniu. Najviac sa zo mňa začne liať buď na priamom slnku, alebo keď prídem z horúčavy do teplej miestnosti, kde stojí vzduch - naserie! A odkedy mi v autobuse za 20 minút stiekla z chrbta taká mláčka akoby som sa pošťal, radšej nepôjdem nikde ako ísť v lete autobusom. Vystúpil som jak práve osprchovaný s tým rozdielom, že som tak nevoňal:D

Som zvedavý, čo bude toto leto, ale začína ma to riadne obmedzovať:/
Riadim sa heslom: "radšej tuhý ako druhý!" - preto pre istotu nesúťažím:)
Milujem bodybuilding - môžem sa beztrestne prežierať a pritom vyzerať jak boss:D
Pitkess
Dátum registrácie: 02.09.2012
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa LightSkill » 20.04.2013

Dávam už tretí mesiac driclor pod pazuchy a funguje, no v poslednom čase badám nejaký úpadok, musím dávať každý večer, lebo keď raz vynechám tak je to zase zlé, predtým prvý mesiac zhruba mi stačil aj raz za 4 dni a bol som uplne bez potu, teraz aj keď si ho dám tak sa trochu potím (ale málo). Myslím si, že je to skôr počasím (vysokými teplotami).

Ked to tak sledujem, tak by sa to tu mohlo premenovať na potenie.sk :lol:
Update po roku, zhruba okolo tohoto prvého príspevku som sa na driclor vysral, takým štýlom že som si ho zabudol dávať :lol: A prestal som sa potiť aj bez neho, a doteraz (rok) je to v pohode, ako dosť rýchlo sa spotím alebo tak ale neni to také strašné ako pred rokom, ani tak vela, teraz mám z toho už taký pocit, že je to v norme. U mna to bolo asi najskôr zo stresu, teraz sa stresu vyhýbam už dosť dlho.
Sem tam čosi sypnem... Pokial má niekto záujem o zostavenie cyklu, vypracovanie rozpisu na mieru, tréningu, ... tak -> súkromná správa.
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Matko24 » 22.04.2013

Ja mám problém s potením na čele, hneď ako prvé mi začne tiecť z čela, takže pazuchári možete byť radi tie vam tak nevidno keď máte správne oblečenie :D stačí, že idem rýchlejším krokom na bus, sadnem dnu a obleje ma vodopad, čelo, prdel, a potom všetko, pritom masny niesom... :(

možem si ten driclor dať na čelo? :D
“I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.” Steve Reeves
Matko24
Dátum registrácie: 11.02.2008

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných