Mobilné telefóny-všetko o nich

Môj operačný systém v mobile

Android
177
67%
Win7 phone
8
3%
Symbian
31
12%
iOS
47
18%

Celkom hlasov: 263

Mobilné telefóny-všetko o nich

Príspevokod užívateľa alilinko » 03.02.2011

Takato tema tunak ešte není.

A hned prichadzam s otazkou. Potreboval by som servisný manuál k NOKII E52.

Lebo potrebujem vedet ako dat dole predny kryt.
Naposledy upravil/-a alilinko v 14.10.2011, upravené celkom 2 krát.
Be the type of person, that when your feet touch the floor in the morning, the devil says:
"Awww shit... they're up!"
Užívateľov profilový obrázok
alilinko
Dátum registrácie: 21.03.2009
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Hej. Tento som našiel aj ja ale to neni SERVISNY ale POUŽIVATELSKY.
Be the type of person, that when your feet touch the floor in the morning, the devil says:
alilinko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 03.02.2011

iPhone tu neni :D ale keby tak HTC
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa infidel » 03.02.2011

iPhone je mega sračka a ani si tu byť nezaslúži :twisted: dlhé roky preferujem SE a momentálne mám XPERIU x10 mini ale v najbližšej dobe to bude pravdepodobne HTC HD2 :)
infidel
Dátum registrácie: 01.12.2010

Príspevokod užívateľa AndyM. » 03.02.2011

A môj názor je že HTC mini je blbosť.. Ale je to vec nazoru :)
Ja som vystriedal každy iphone okrem 4g a plná spokojnosť.Určite by som zanho hlasoval.Pre mna je to užastny telefon čo spravil prelom vo svete.Ale ak tu nie je tak HTC..Pozdáva sa mi dizajn(model nie všeobecne)
AndyM.
Dátum registrácie: 08.01.2011

Príspevokod užívateľa synak » 03.02.2011

ja som tiez za to ze apple je uzasny mobil ma toho vela vyrieseneho velmi dobre, no ma aj svoje muchy ako kazdy, ja teraz pojdem do androidu model este konkretne neviem, neviem ako ma budu sponzorovat nasi :)
synak
Dátum registrácie: 13.09.2009

Otvara IPHONE Excel a word subory? A PDF a Prezentacie ?
A može ich aj upravovat?

A ešte ma napadlo. Možem nastavit pri pripojeni na WiFi konkretnu IP adresu a DNS servery?

A vie otvarat .pdf .doc .xls .ptt subory večie ako 5 MB?
alilinko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa AndyM. » 03.02.2011

A zase to iste dokola. :)
Nevie to a čo? vie HTC mi spraviť večeru? Nevie..Ak by chcel otvoriť pdf použivať excel tak si kupi inu konkurenčnu značku.Ale kedže to nepotrebuje tak si môže dopriať Iphone.Logika? :wink:
Ja osobne som iphone využival ako študent na filmy,hudbu.E-knihy,hrya rôzne blbostičky na pobavenie.Všetko to splnalo nad moje očakávania.Dokonca ma prekvapilo aj to keď som stiahol soft na natačanie videa.3g nemalo kameru.
Skvele videa pomocou fotiek.Natačal som jazdu v aute a prekvapivo velmi pekne video a zvuk samozrejmosť.Takže ak si človek pokupi aplikacie popripadne crackne tak je to PAN telefon.Ale samozrejme 100 ludi 100 chuti..

Edit:
Tym že iphone nesplna tvoje predstavy o idealnom telefone nepatri do ankety? :shock:
AndyM.
Dátum registrácie: 08.01.2011

Príspevokod užívateľa synak » 03.02.2011

to s ip adresami ma myslim ze aj na toto softy budu ale nehovorim naisto. ALE iphone mal aj ma napriklad zo vsetkych telefonov najlepsi audiovystup, soft v nom bezi vacsinou stale rovnako neseka, appstore ma vyborne vymysleny(nehovorim ze ostatne svoje aplikaciove obchody dobre nemaju) kladu velky doraz na aktualizaciu FW atd...ten telefon je kvalita sama o sebe ale samozrejme ma velke "muchy" pre niekoho problemy a tym padom rastie antipatia k nemu :)
synak
Dátum registrácie: 13.09.2009

Príspevokod užívateľa Mustang » 03.02.2011

este som snad nevidel diskusiu o mobiloch ktora by skoncila temou Iphone vs. Ostatne telefony

moj oco mal iphone aj kamos ho ma, mne sa vobec nepaci takze ja by som to nebral, ale taky HTC Desire je velmi dobry fonik niekto moze hovorit ze ten nema toto a tamten nema tamto ale ziadny telefon nieje dokonaly.

z tych normalnych sa mi paci SE W995 napriklad
mal som Nokiu E66 ale ta baterka stala za hovno a mrzol tak som ho predal
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa incompl_te » 03.02.2011

.
Naposledy upravil/-a incompl_te v 13.04.2016, upravené celkom 1 krát.
incompl_te
Dátum registrácie: 25.10.2009

Príspevokod užívateľa Focky » 03.02.2011

ach hodnotte telefony s ktorymy mate skusenosti , ak ste iphone nikdy nevlastnili tak nepiste aky je **** ak ste nemali HTC tak palti to iste aj o vsetkych ostatnych piste o tom co mate a co poznate
I don't know. I don't think I've ever known. I think sometimes you get it right the first time and then it defines your life. It becomes who you are.
What religion am I? I'm a practicing none of your fucking business.
Focky
Dátum registrácie: 13.08.2010

Príspevokod užívateľa adamo » 03.02.2011

Neni az tak dolezity telefon ako OS ktory ma ja by som do niecoho Ineho nez android alebo ios nesiel momentalne mam x10 velku s 2.1tkou
nequotuj prispevky nad sebou debil
adamo
Dátum registrácie: 16.08.2009

Príspevokod užívateľa začlatočník » 03.02.2011

na iphone 3GS nedám dopustiť plánujem zobrať 4G len neviem či sa to oplatí či nekúpim to isté len s čistejším displayom a iným dizajnom, pred iphoneom som mal NOKIE a SONY ERICSON a tiež som sa nesťažoval, svoj účel splnili smsky plus hovory, ... keď som presedlal na iphone ako keby som sadol zo škodovice do limuzíny :)
The pain of today is a victory of tomorrow :)
začlatočník
Borec
Dátum registrácie: 11.09.2009

Príspevokod užívateľa yesi » 03.02.2011

Mal som 3GS, z jeho displeja mi bolo na bliti. iPhone 4 ma okrem najlepsieho displeja aj vyssiu vydrz baterie, najlepsi GPS modul (najrychlejsi, najpresnejsi aky som kedy videl), najrychlejsie reakcie, ... Ale stale v nom citim jobsizmus.

Pre mna je najlepsou nahradou k iPhonu 4 Samsung i9000 Galaxy S.. No kazdemu vyhovuje nieco ine.

A k autorovej otazke: nikde neviem najst video, ako rozobrat E52.
yesi
Dátum registrácie: 07.03.2008

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných