Sny ,Lucídne sny atď.

Re: Sny ,Lucídne sny atď.

Príspevokod užívateľa tennajkrajší » 13.11.2014

:D tak mne sa sníva aj veľa iných vecí... ale toto sa mi snívalo naposledy :D ešte som aj mail kontroloval či som náhodou dačo neobjednal :D
18 rokov, 191cm
tennajkrajší
Dátum registrácie: 19.08.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa mimosvk » 15.11.2014

a ešte sa mi také stáva... že napr v sne mám kopu peňazí ( teda kopu, pre mňa ako študenta veľa) a reku hovorím si v sne že spravím objednávku hneď alebo idem nakúpiť mäso dajaké... a potom sa akokeby zobudím, ale stále snívam (viem *****) a myslím si že som v realite a tú objednávku už v skutočnosti robím... potom ma mama/budík zobudí že stavaj do školy a vážne neviem či to bol sen alebo realita... pozriem do peňaženky a potom príde to pojebané sklamanie že to bol len sen :D ...
Ja síce sny o mäse nemávam, to je už trochu iný level podľa mňa :lol: Ale pocit keď sa ti živo sníva o niečom čo by si veľmi chcel a ty po prebudení zistíš že to nemáš, tak to je jeden z najkrutejších snov :)
hh take sny mavam bezne a je to fakt dost neprijemne ked sa potom prebudis lebo to vyzeralo dost realne a splnilo sa ti to co si chcel :D
steroid era, u mirin brah?
Užívateľov profilový obrázok
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa Phantom » 10.08.2016

Nazdar od budúceho týždna začínam v novej robote kde mi bude treba vstavať na 6 čiže 5:00-5:10 chodím cvičiť o 19 do 21 o 22 sa najem o 23 dam tvaroh a pojdem spať myslíte že bude stačit tých 6h spanku denne alebo to fitko presunúť na skoršiu hodinu? Niekdo kdo ma skusenosti? V robote celý deň sedím
Opäť na vrchole Olympu...
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 10.08.2016

Podla mna, ak po tom tvarohu instantne zaspis tak 6h je akurat. Sak uz niesi decko vo vyvoji : D mozno prvych par dni, kym si zvyknes to bude citit... snaz sa co najviac odpocivat v praci fyzicky aj psychicky, nech mas na to fitko vecer plno energie a elanu :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa Ytak » 10.08.2016

no neviem, mne teda 6hodin nieje dost, idealne je 8, ale ani k tomu sa niekedy nedostanem, zas ale zavisi od roboty, niekedy neurobim skoro nic a ked som v pohode a plna elanu tak praca len tak odsypa...zas ale mna nik nenahana aby som sedela presne 8hodin v robote, ja musim mat veci urobene, ked su tak zabalim aj po 6tich hodinach...ak budes iba sediet a cumiet do steny tvariac sa ze nieco robis tak 6 hodin spanku staci
Dátum registrácie: 14.06.2016

tak budem sedieť a zapájať veci :D takže nič tažké len sediet a spajať kktiny :D taka protekčna robota :lol: :lol: aspon to nebude monotonne takze to je hlavne
Phantom

Príspevokod užívateľa Phanteom » 10.08.2016

idealny cas na spanok je ten ktory ti vyhovuje.
Som KIKO !
Phanteom
Dátum registrácie: 03.03.2015

Príspevokod užívateľa mar55 » 10.08.2016

Je to dost individualne. Ja sa po 6 hodinach furt aj sam zobudim
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Ytak » 10.08.2016

tak imho by ti mohlo stacit, ked nieje treba rozmyslat ani rozpravat zmysluplne...zas asi ta v noci nik neustale nebudi, takze 6 hodin nepreruseneho spanku je lepsich ako ako ked spis 8 a popritom sa este namakas
Dátum registrácie: 14.06.2016

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 10.08.2016

Mne by 6 hodín spánku nestačilo. Fungoval som dlho tak, že som po dennej chodil o 20tej do fitka a o 22hej som prišiel domov. Po Príchode som zjedol najväčšie jedlo dňa a šiel som hneď spať. Jedlo som si bežne varil na pár dní dopredu,aby som sa tým večer nemusel zdržiavať. Mne sa k dobru ráta každá minútka v posteli naviac :D
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Príspevokod užívateľa mtko » 10.08.2016

Nemysli si že pokial nie si unavený, tak ti 6h spánku stačí.. Kedysi som spával menej ako 5h denne a manuálne pracoval, pilnsom vela kávy a myslel som si, že som v pohode, kalorický príjem som mal vysoký no nemohol som nabrať ani kilo..
fat'n'weak
mtko
Dátum registrácie: 25.12.2013

Vsak ak tak možem to riešiť tak že poobede si zdriemnem na hodku :) :D Viem že prvý týždeň bude smrť ale uvidíme
Phantom

Príspevokod užívateľa mar55 » 10.08.2016

Kazdy funguje inak. Uplne v pohode uvazujem po 6 hodinach spanku, mam odmerane, ze tak tie styri su minimum. A zvykne ma budit dcera. Naopak bratovi nestaci ani 8. Preto tvrdim, ze je to striktne individualne.
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa silný » 10.08.2016

hej da sa to v pohode zvladnut a zvyknut aj na menej spanku, ale mne osobne sa stava, ze ked taham 3-4 dni na menej jak 6h, tak potom pride deň, kedy mam strasny utlm, unava a vtedy prespím aj pol dna, nastastie to vacsinou vzdy vide na weekend :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

tak ono je to asi dosť kokocké ked ja som chodil spavat o 3-4 a budil sa o 13-15 :D :D :D :D bude to krute už mam doma aj stilnox tak prvy tyžden ak tak našupem :D
Phantom

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných