Sny ,Lucídne sny atď.

Sny ,Lucídne sny atď.

Príspevokod užívateľa adamo » 03.04.2014

Posledne dni sa mi snivaju uplne nezmysly nwm ci je to stresom ale fakt uplne dristy ;D az mi je blbo rano
Naposledy upravil/-a adamo v 03.04.2014, upravené celkom 1 krát.
nequotuj prispevky nad sebou debil
Užívateľov profilový obrázok
adamo
Dátum registrácie: 16.08.2009
Cash on hand: Locked

Re: Sny ,Lucídne sny atď.

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 03.04.2014

to je z toho, ze zeres aj po 17 hod... :D

mne inak tiez, posledne ze som nasiel v pivnici u babky nejaku archivnu whisky ci co... potom som sa ocitol v nejakom luxusnom obchode s alkoholom a tam mi niekto z fleku ponukol 20 000 eur za tu flasku, lebo ze je to specialny kusok zo 14st. :D a v tej euforii som sa prebudil do chudobnej reality haha
181/86
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007

Príspevokod užívateľa Hatatitlla » 03.04.2014

Tak keby som mal aspon polovicu prachov ktore som ponachadzal v snoch , ojojoj :) som uz vlacil aj plne kufre penazi :D
Hatatitlla
Dátum registrácie: 28.11.2013

Príspevokod užívateľa adamo » 03.04.2014

Mne zas uplne opacne stavil som na nieco a prehral som ale uplne kvanta prachov zeby som to dokonca zivota nedosplacal.. Alebo potom ze sa objavim niekde v nakupnom centre len v trenkach a hovorim si ze co ti jebe zabudol som sa obliect idem si kupit nejake rifle a ani penazenku nemam proste uplna bezmocnost.. Asi pojdem za psychiatrom.. A najlepsie bolo posledne ked som nieco riesil s jednou zadanou babou tak sa mi snivalo s jej frajerom... Zobudil som sa siel som na wc, preplachol si ksicht studenou vodou zaspal som a zas.. :D
adamo

Príspevokod užívateľa k0sTi » 04.04.2014

ja.... len chrapem a slintam na vankus :(
Team fluffeh!
k0sTi
Dátum registrácie: 01.05.2013

Príspevokod užívateľa Zeratul » 04.04.2014

nikdy som nemal spankovu paralyzu, ale ako toto citam, sa mi jedna taka vec prave vcera prihodila. :D
Mal som pocit, akoby ma nejaka bytost odnasala z postele cez dvere izby. Ja som si to uvedomoval a chcel som vyuzit, ze si mysli, ze spim a vyuzit moment prekvapenia. Ked som to vsak chcel urobit, nemohol som sa ani pohnut, uplna bezmocnost, akoby mi nefungovali svaly. Na to som sa prebudil. :) Celkom prijemny zazitok, este by som ho chcel zazit. :) Stalo sa to iba tak 10 min po tom, co som zaspal, mozno na tom mal podnet aj to, ze v poslednej dobe mam astmu a horsie sa mi vtedy dychalo a daval som si dost ventolinu.
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Neusohl » 06.04.2014

Ja mám smolu že sa mi nič nesníva (viem, človek má za noc aj viac snov, avšak ja si ich zrejme nepamätám a teda pre mňa "neexistujú) .. preto sú tie, ktoré si pamätám fakt výnimočné .. od detstva asi napočítam 3-4 sny, ktoré viem doteraz opísať .. dnes v noci som mal asi po 3 rokoch ďalší .. pamätám si množstvo útržkov :shock: .. celý deň o tom rozmýšlam

často mám zrejme sny s tým že padám z okna, nakoľko sa na to zobudím, v tej chvíli viem že sa mi niečo také snívalo, avšak čo si pamätám je len ten pocit pádu .. nejaký príbeh,miesto,zvuky, či obraz .. nič :roll:
"Buď bojovníkom a zabi túžbu, tú silnú nepriatelku duše." (Bhagavadgita 3.43)
Nebuď idiot a nekupuj suplementy, ktoré sú drahšie ako by mali byť - nenechaj sa okoňovať!
Neusohl
Dátum registrácie: 06.04.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Koláč » 06.04.2014

Mne sa v poslednom case stava, ze si zacnem uvedomovat ze snivam alebo ze sa mi zjavuju vseljake veci pri zaspavani, a dokazem si to uvedomit kym zaspim... objavilo sa to znicoho nic, a coraz viac to slabne, moc tomu nechapem, obcas jak na drogach sa citim pri zaspavani...

btw, tiez sa mi snivavaju sny typu ze nachadzam na zemi peniaze co niekto postracal, pripadne ako adamo v obchodnom centre, len vacsinou "all natural" :D v trenkach by to az taky problem nebol
Nič sa ti nedarí, nič ti nejde? Daj si sustanon, ono ťa to prejde.
Koláč
Dátum registrácie: 28.03.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa adamo » 06.04.2014

V trenkach v auparku a bitka kde neviem pohnut rukami ani nijak reagovat a len dostavam na hubu su moje dva najcastejsie sny :D to bude nejaky pocit bezmocnosti alebo co, nejaky psycholog ?
adamo

Príspevokod užívateľa Koláč » 06.04.2014

Mozno si len v skutočnosti ležíš na rukách :lol:
Nič sa ti nedarí, nič ti nejde? Daj si sustanon, ono ťa to prejde.
Koláč
Dátum registrácie: 28.03.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa sjm- » 06.04.2014

Mne sa v poslednom case stava, ze si zacnem uvedomovat ze snivam alebo ze sa mi zjavuju vseljake veci pri zaspavani, a dokazem si to uvedomit kym zaspim... objavilo sa to znicoho nic, a coraz viac to slabne, moc tomu nechapem, obcas jak na drogach sa citim pri zaspavani...
uh, toto sa mi dialo asi pred mesiacom pravidelne, ked som chodil neskoro (3am) spat po narocnych dnoch. a k tomu vselijake taketo haluze som videl pri zaspavani. (ne nedrogoval som)

Obrázok
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa conker » 06.04.2014

dpc ked vitim ten obrazok mam teraz predtuchy ze sa mi bude nieco take snivat aj ked sa mi doteraz nic take nesnivalo...
Pain is temporary,but snapped up lumbar spine is forever.
conker
Dátum registrácie: 05.04.2013

Príspevokod užívateľa cayman » 06.04.2014

V trenkach v auparku a bitka kde neviem pohnut rukami ani nijak reagovat a len dostavam na hubu su moje dva najcastejsie sny :D to bude nejaky pocit bezmocnosti alebo co, nejaky psycholog ?
ja ked som bol maly som mal taketo sny, ze niekto ma nahanal a ja som zastal a nevedel sa pohnut...skoro som sa dosral parkrat :lol:
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Tade_55 » 07.04.2014

Poslednú dobu mam fakt že super sny, uplne divné a nedávajú zmysel blbosti a niektoré si ani nepamätám...no dnes som mal sem že som bol na disko v nejakej budove a mal som na sebe len trenky a že som mal fakt brutalne vysekané brucho a postavu fitnessaka a potom mi jedna baba povedala že čo keby som ju vydr*al do riti a ona sa pri tom rozkročila, povedal som jej niečo nato v tom zmysle že oukej a potom tesne v ten moment som sa zobudil :lol:
Tade_55
Dátum registrácie: 27.12.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 07.04.2014

let dreams become true
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných