Sny ,Lucídne sny atď.

Re: Sny ,Lucídne sny atď.

Príspevokod užívateľa miro911 » 03.08.2013

mne sa snivalo ze som stretol Hitlera :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
miro911
Dátum registrácie: 27.02.2012
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa viktor_mt » 09.08.2013

už sa vám niekedy sníval sen ktorý nadväzoval na sen ktorý ste mali o dosť dávnejšie ?
ano a dost casto aj spred 5 rokov a napriklad ze som bol s kamosmi v nejakej budove a hladali sme cestu von a teraz uz som vedel kde co je a také :D
it's just somethin' i do ...
viktor_mt
Dátum registrácie: 11.06.2011

Príspevokod užívateľa antiSval » 02.04.2014

dnes co sa mi stalo cestou z treningu...neviem ci to je tym fastingom alebo co :shock: :shock: :lol:

ako som uz vystupil z busu a cestou od zastavky ku mne domov (asi 2-3 min) mi zacalo prepinat v hlave...zacal som si spominat asi na vsetky sny za pol roka...ale proste narazovo sa mi vsetko vynaralo zo snov aj dobre starych...zacalo mi byt divne...do smiechu potom mi prislo zle .potom zas do smiechu...vobec som nevedel o co ide...potom policajne auto islo oproti a nevedel som ci bluznim kedze u nas v dedine policajti ani nie su...potom ma oblial chlad a ptoom zas teplo...musel som si vypnut MP3 a nejako som dosiel domov...potom mi to uz preslo...ale WTF ?! ...doteraz sa mi zda akoby to co som zazil do treningu bolo vcera :D ...nejako sa mi zda ze som spomaleny...a to sme na treningu nejako neboxovali ani nic zeby som dostal po hlave...
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007

Príspevokod užívateľa krafil » 02.04.2014

Precital som si zaciatok temy, az sa bojim zaspat... Neviem v sne behat, kricat o pomoc a viackrat sa mi uz snivalo ze som odniekal isiel domov a doma sa diali veci okolo vlamania/kradezi a podobne.. Raz sa mi stalo ze som mal v priebehu mesiaca asi 3x obsahovo rovnaky sen.. Ze som prisiel domov, dvere otvorene/vylomene a dnu cez chodbu vidim neznameho cloveka v gauci alebo pridem domov a zistim ze v tom byte nejako chyba polovica zariadenia a podobne... Dost som z toho bol na prasky az som to musel povedat pre istotu mame... Zvlastny sen co sa mi este raz snival ze som padal ako 5rocny z oblohy do jazera pobliz bytu...

Hej a este som si spomenul ze uz viac krat sa mi snivalo nieco spojene s erotikou ale este nikdy nedoslo k styku kurna :DDD
"it's a short life, isn't that right babo?"
- R.I.P ZYZZ
krafil
Dátum registrácie: 29.06.2013

Príspevokod užívateľa krafil » 02.04.2014

A este..kolko krat sa vam stalo ze ste mali nejaky sen a potomxo nejaku dobu, rozne dlhu ste sa ocitli v tej situacii az ste si uvedomilinze sa vam to niekedy snivalo..lebo mne sa to 2/3 krat stalo uz..
"it's a short life, isn't that right babo?"
- R.I.P ZYZZ
krafil
Dátum registrácie: 29.06.2013

Príspevokod užívateľa Rokie » 02.04.2014

A čo tak Spánková Paralýza? Lucídny sa mi podaril asi len raz aj to horko ťažko avšak hento mávam pravidelne a viem si to sám spustiť. Začalo to, keď som chodil domov celý rok vyfľusnutý z roboty tréningov a školy a fakt som bol psychicky na dne. Žiadne depresie len som bol proste permanentne vyčerpaný a ľahnutie do postele bolo niečo awesome. Vtedy to všetko začalo. eraz keď už je všetko funky tak si to proste viem privodiť sám. Ono sa to nedá ovládať len proste žasnem nad tým, čo môj mozog vie vyprodukovať. Najhoršie na tom je, že ono je to strašne reálne. Stále sa tým nechám oblbnúť. Viem, že som v tom, avšak mám pocit že pri mne stojí napríkald estra a kríči po mne tak sa chcem rýchlo prebudiť a potom sa prebudím a nikto tam nie je. Furt ma to ojebe. :D Je to inač dosť strašný pocit, prvýkrát keď sa mito stalo som nemohol zaspať lebo som bol úplne v piči že čo sa to stalo, čo sa deje, čo sa mi to práve udialo. Fakt je to šleha a aj teraz niekedy mám ztoho dosť. Mravčenie v celom tele, tlaky, niekedy proste tak sa bojím že kričím v sne na plné hrdlo rôzne veci. Tu máte článok, ktorý som čítal dááávnejšie. Nie je towikipédia ale priblíži vám o čom to je.

http://www.carovani.cz/spankova-paralyz ... t3100.html

Mne zaberalo keĎ som si ľahol na chrbát do polohy neviem akej, zvykne sa v nej meditovať po ležiačky, Roztiahnete ruky nohy. :D Ale proste vždy keď ľahnem na chrbát na sto peky to príde. Stáva sam i to občas aj ke´D ležím normálne na boku avšak ľahnutie na chrbát je tutovka proste. Skúšajte to, neviem či sa blokuje niečo v hlave a toto to privodí, niekde som čítal aj takýto scénar. Každopádne istú dobu som na tom bol nieže závislý ale bol som niekedy dosť ezoterika pozitívny avšak potom som sa nejak prekonvertoval už na ten reálny život a toto mi prišlo také že wuah, nadstavba tak som to stále chcel a chcel a chcel osm sa to naučiť ovládať ale asi nedá. Alebo to niekto dokázal? Neznášam keĎ niekto píše na fórum dlhé posty, nikdy to nečítam, ale toto je téma kde nie je hafo príspevkov a ak sa toto niekomu stalo tiež by som ocenil dlhší príspevok, takže snáď má niekto podoné skúsenosti. :) Sajonara :)
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 03.04.2014

veru nedavno som sa zobudil nato ako niekto poriadne zatrieskal na dvere.. tak som sa isiel pozriet a nikde nikoho, na chodbe zhasnute.. takze sa mi to prisnilo, ale strasne realne
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa BellCross » 03.04.2014

Ja som rad ze uz nemam take sni ako na strednej, ze som sa s niekym bil v tom z celej sily rukou do steny, rano sa zobudim ruka opuchnuta a skrvavena :D
alebo ze ma nahanala nejaka skupinka ma chcela zbit, utekam utekam v tom jebs z postele na zem :D teraz nastastie uz spim kludne :D
BellCross
Dátum registrácie: 14.03.2011
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa !nstinct » 03.04.2014

Radosť ísť spať potom :lol:

Mne sa tiež už veľa x stalo že som v sne trtkával kamarátky a potom keď som sa s nimi stretol prvá myšlienka bola na sen :lol:
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Príspevokod užívateľa tilter » 03.04.2014

mne sa dnes snivalo ze ja som bol z neviem akeho dovodu s partiou skinheadov, nejakemu crossfitakovi som zabil otca v nejakej disciplnie (lol) a potom cely sen nas nahanala armada crossfitakov, strielali po nas paintballovymi zbranami, a ked sme sa skryli v mojom dome tak oni zrazu zacali natierat okna nabielo, v tom do nich zacala strielat policia a potom som sa zobudil :D WTF mozog? kde sa toto berie hahah
"nevadí ak zjem cca 2 plátky toaletného navyše ku BCAA? :D hlavne čo sa diéty týka."
tilter
Dátum registrácie: 25.03.2011

Príspevokod užívateľa Hatatitlla » 03.04.2014

Najviac su sny ked zrazu nemam silu utekat pred niecim , obcas si vraj aj zakricim a spim dalej :D
Hatatitlla
Dátum registrácie: 28.11.2013

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 03.04.2014

Ja zo spanku strašne rozpravam, zevraj cele hodiny bud len nezmyselne uttzky alebo to čo sa mi stalo cez den :D :D ...som raz spal u kamaratky a dve hodiny som hovoril zevraj, že sa na mne smiala cely cas nešla kvoli tomu ani spať :D a nechce mi povedat čo :oops: dufam ze nič zlé :D :D :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 03.04.2014

Možno mi raz prezrdi co som hovoril :D a mozno len nezmysli a drzi ma v šachu :D :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa !nstinct » 03.04.2014

Ja som sa vždy bál že ked budem spať u nejakej baby budem vykrikovať zo sna meno ineho dievčaťa a aj sa tak stalo :lol:
Ja som na chate vykrikoval meno chlapca (Jožko) :? :? :lol: :lol: Tiež to je u mňa rutinou rozprávať zo sna, alebo byť aj námesačný. Rozvlačovať paplóny a vankúše po celom byte je u mňa bežné :D :D
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Príspevokod užívateľa domo131 » 03.04.2014

Kamaráti boli na výlete a v noci keď jeden už spal, tak ten druhý bol hladný, rozbalil si bagetu, zakusol a ten čo spal tak skričal "drž pi*u bo ti prije*em!" ...ten druhý cely posraty bagetu zabalil a ľahol spať :D
"Myseľ zradí skôr než telo"
domo131
Dátum registrácie: 19.08.2009

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných