Zeny - vsetko o nich =D

Zeny - vsetko o nich =D

Príspevokod užívateľa kevyn68 » 30.07.2010

Nech sa paci pani :lol:
Bodybuilding is my life!!
kevyn68
Dátum registrácie: 15.02.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Mato_444 » 30.07.2010

žena, ktorá je len ženou je dobrá len na jedno - na pichačku
všetko ostatné mi dokáže nahradiť kamarát - s ním sa môžem porozprávať (dokonca omnoho hodnotnejšie ako so ženou), môžem si s ním pozrieť futbal, môžem s ním športovať a nezaostáva, nebuzeruje ma za sprostosti a tak by som mohol pokračovať...
no na druhej strane, sú tu aj ženy, ktoré majú v sebe aj kus chlapa - a také sú najlepšie. takú môžem pichať, porozprávať sa s ňou, pozrieť futbal, akurát v tom športe možno ešte stále zaostáva a sem-tam aj buzeruje, no to sa zneguje tou trtkačkou 8)
rastol ako? lebo ja chcem len svaly aby m narastli. Do vysky urcite nie a pribrat tiez nepotrebujem...je to na rast svalov? mne jeden typek odporucil nitrix ze to je amonikyselina...tak ja uz fakt nvm co...
Užívateľov profilový obrázok
Mato_444
Dátum registrácie: 19.12.2009

Príspevokod užívateľa I<3Girls » 30.07.2010

treba si najst take dievca, ktore je aj tvojim kamaratom, potom je to prava laska 8)
Existujú tri životné zásady, ako sa stať anabolickým a to sú tréning, výživa a spánok. Všetky tri musia byť zosúladené, ak chcete byť úspešní v budovaní seriózneho svalstva.
I<3Girls
Dátum registrácie: 24.03.2008

Presne,ale stale to bude len zena.Niektore veci jej jednoducho nepovies..A urcite nebudu vase zaujmy uplne 100%.A zeny zvyknu mat aj ine nazory na niektore veci.
kevyn68

Príspevokod užívateľa eqqe » 30.07.2010

všetko ostatné mi dokáže nahradiť kamarát - s ním sa môžem porozprávať (dokonca omnoho hodnotnejšie ako so ženou), môžem si s ním pozrieť futbal, môžem s ním športovať a nezaostáva, nebuzeruje ma za sprostosti a tak by som mohol pokračovať...
no na druhej strane, sú tu aj ženy, ktoré majú v sebe aj kus chlapa - a také sú najlepšie. takú môžem pichať, porozprávať sa s ňou, pozrieť futbal, akurát v tom športe možno ešte stále zaostáva a sem-tam aj buzeruje, no to sa zneguje tou trtkačkou 8)
Kamo ty si to dal :wink: uplne presne ! :007 :D
eqqe
Dátum registrácie: 04.02.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Jancisvk » 30.07.2010

neviem ale mam pocit ze tato tema nedopadne dobre :twisted:
Jancisvk
Dátum registrácie: 12.04.2010

Preco janci? :D Pisu sa tu dost zaujimave veci :lol:
kevyn68

Príspevokod užívateľa Maxton » 30.07.2010

a varit ti bude kamarat ? :)
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Maxton,tak hadam si vies uvarit nieco?Nehovorim,ze to musi byt super,ale tak hadam by si prezil? :lol:
kevyn68

Príspevokod užívateľa Mato_444 » 30.07.2010

a varit ti bude kamarat ? :)
momentálne bývam sám, čiže som sa naučil variť, upratovať, žehliť, prať... spoločnosť mi robí len psia žena a tá nevie nič z toho :D
rastol ako? lebo ja chcem len svaly aby m narastli. Do vysky urcite nie a pribrat tiez nepotrebujem...je to na rast svalov? mne jeden typek odporucil nitrix ze to je amonikyselina...tak ja uz fakt nvm co...
Mato_444

Príspevokod užívateľa Maxton » 30.07.2010

nj, som zabudol ze tu na fore si vacsina vari sama :-D
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

To tie zeny fakt potrebujeme uz len na sex :lol:
kevyn68

Príspevokod užívateľa spiritof69 » 31.07.2010

na jebačku a domov:D ja mam taku príhodu, mal som žensku 2 a pol roka, no a rozišli sme sa a medzi tym si už aj našla magorka neakého,, ale tak občas ešte zašla ku mne si zatrtkat je to predsa dlhá doba čo sme spolu boli, tá ho mala úplne všade už , jednoducho boli sme navyknuty na seba na istý štandard,, no a naposledy sme sa stretli presne 14 februára na valentína som ju stretol vonku opitú a sama sa mi ponúkla že pride ku mne ,, to už mala viac ako 5 mesiacov toho jej barana, tak teda som si pomyslel no okéj aspon ťa poriadne rozderiem po dlhej dobe,, došla do mna, hovorím jej lahni si idem na wecko chlopy minuta prešla fakt pridem a ona mi tam zachrapala už ,, jej hovorim, stavaj hej čo si tu prišla spat ? a ona že ráááno že už je unavenáá a ja ani bohovy, nadržaný som bol ako koň už ,, a ona a ked nie tak čo ? a ja tak možeš ísť domov ja som neni hotel aby som ta tu len tak ubytoval budeš jebať alebo chod domov :lol: tak sa nasrala zdekovala a po tej zime ožratá šla, neviem či si volala taxán, isto sa cítila ako špina :D ešte aj šál u mna zabudla, stale ho mam doma lebo od vtedy sme sa nestretli :D , akurát zase mi začala písať po 4 mesiacoch už sa asi necíti trapne od našej poslednej príhody :D zrejme jej treba íst opať preečistiŤ šachtu, tolko k historke,, tak chlapci nebuĎte si moc istý kadial sa vám to túlaju ženy,, nemožte tušit či nechodia trtkajúci s byvalimi frajermi :) ten jej hlupačik o tom dodnes nevie a stale sa hraju na velku lasku a viem o čom hovorim :) aj tak sa mi ešte pride ponúknuť
spiritof69
Dátum registrácie: 12.06.2009

Príspevokod užívateľa Mato_444 » 31.07.2010

spiritof69: Ty si Král :o

A ak by sme sa nad tým mali hlbšie zamyslieť, tak ty, ale ani ten "magorko" za nič nemôžete. Ty si len využil situáciu, ktorá sa ti ponúkla a on len naivne verí žene. Hlavné zlo tu pácha zase raz iba žena :twisted: Nie nadarmo tu niekto raz napísal, že v každej žene je diabol a našou úlohou je ho z nej vytrtkať. :wink:
Mato_444

Príspevokod užívateľa kevyn68 » 31.07.2010

spiritof69:Asi by som urobil,to iste,ale neviem,ci by som mal to srdce poslat ju v noci von ozratu :lol:
kevyn68

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných