Oblečenie

Oblečenie

Príspevokod užívateľa teddypicker009 » 05.04.2010

Tému s týmto názvom som nenašiel, so...

Kde si zvykávate kupovať oblečenie? A akú značku, príp. štýl preferujete...

Je to vlastne aj zámienka, lebo mám dosť veľký problém... neviem si kúpiť gate :D Kde v BA predávajú rifle pre "normálnych" ľudí, a nie vycivených 60kg modelov? Aj dnes som si jedny skúšal, ale ani som ich nedokázal hore zapnúť poriadne :/ Ani nvm prečo, ved nohy ajtak nemám namakané, ale tak neriešim :D
lebo o steroidoch mam uz nastudovane ako to funguje a co to robi s vajcami tak cil mam obavy aby mi to nespravilo prazenicu z vajec....
teddypicker009
Dátum registrácie: 08.08.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Zemák » 05.04.2010

ja nemám problém kúpiť rifle ... chodím vždy do jedného lacného obchodu, kúpim dvoje rifle spolu za 600-800 korún a idem šťastný domov ... síce bez opasku by mi ihned spadli ... obvod cca. 95-100cm :lol:

EDIT: svoj príspevok si mohol hodiť do tejto témy http://posilnovanie.sk/viewtopic.php?t= ... t=lonsdale ...
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Užívateľov profilový obrázok
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa synak » 05.04.2010

preferujem net a veci ktore nema kazdy, ja mam najradsej levisky nohavice aj ked su jedni z najdrahsich ale ak ti sadne jeden strih od nich kupis ho aj o 10 rokov a vydrzia dlho ked si ich nederes pod botami :), a ked si nevies najst nohavice tak si daj usit vyjde to cca 60 80 eur
synak
Dátum registrácie: 13.09.2009

Príspevokod užívateľa adamo » 05.04.2010

ja vacsinou nakupujem cez net.. vyjde to lacnejsie a vzdy maju cislo ktore mi treba :D ale ked v metse tak rad nakupujem v hause vacsinou len rifle, svetre a podobne obchod valentino tricka cipo baxx a niekedy aj v newyorkeri(tam mam 50% zlavu no nekup to..:D)
nequotuj prispevky nad sebou debil
adamo
Dátum registrácie: 16.08.2009

Príspevokod užívateľa synak » 05.04.2010

net je naj aj ked na nohavice sa velmi spolahnut neda(na cisla) tak na to kaslem ale znacky ktore preferujem su triumvir, nike na boty :), na slusacke veci gin tonic, pier cardin alebo gaudi :D
synak

Príspevokod užívateľa Mustang » 05.04.2010

Ja mam skoro vsetko adidas climacool, s botami to je problem lebo ked prsi zmoknu mi ponozky :D Ale preferujem adidas,nike a amstaff.

Mam rad volne veci takze klasicke dzinsy nenosim bleee
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa adamo » 05.04.2010

ja mam zas rad obtiahnute rifle ked dobre sedia na zadku ze sa maju baby na co pozerat :D
adamo

Príspevokod užívateľa yesi » 05.04.2010

Ja mam skoro vsetko adidas climacool, s botami to je problem lebo ked prsi zmoknu mi ponozky :D Ale preferujem adidas,nike a amstaff.

Kupuj si horolezecke boty, niektore vyzeraju skoro ako normalne, a plus k nim taky voduodolny sprej
yesi
Dátum registrácie: 07.03.2008

Príspevokod užívateľa Ricardo112 » 05.04.2010

everlast pitt bull steinar adidas lacoste fred perry ... a najlepšie cez net čo sa týka ceny :)
Ricardo112
Dátum registrácie: 26.02.2009

Príspevokod užívateľa Mustang » 05.04.2010

Kupuj si horolezecke boty, niektore vyzeraju skoro ako normalne, a plus k nim taky voduodolny sprej
hmm to su ake mas nejaky odkaz na nejake konkretne ?
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa yesi » 06.04.2010

Nn. Ale odfotim ti v priebehu 2 dni tie 2 moje co mam, aby si videl, ake mam na mysli.
Tie 2 moje, co nosim von aj do silneho dazda a nepremoknu mi.
Ale podotykam, na leto to neni, lebo su teplejsie ako tenisky. Len na jar/jesen/zimu ked neni vela snehu
yesi

Príspevokod užívateľa yesi » 06.04.2010

Klikni na zvacsenie:

Obrázok
Obrázok
yesi

Príspevokod užívateľa adamo » 06.04.2010

chalani hladma nejake dobre biele rifle ak by ste mali nejaky dobry e-shop alebo co tak dajte vediet pls
adamo

Príspevokod užívateľa synak » 06.04.2010

chalani hladma nejake dobre biele rifle ak by ste mali nejaky dobry e-shop alebo co tak dajte vediet pls
saxoo? mali take lanove nohavice, mozno aj rifle to nwm len cena tych lanovych bola cca 120 eur sa mi vidi
synak

Príspevokod užívateľa adamo » 06.04.2010

netreba mi rifle za 120e co si o 2mesiace neobleciem..
adamo

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných