ZABAVA

Re: ZABAVA

Príspevokod užívateľa Pali08 » 06.07.2017

To by aj mna zaujimalo. Kedysi boli modi ludia, co uz boli nejaky ten piatok na fore, mali skusenosti s cvicenim etc. teraz je tu takych par a zbytok neviem odkial vyhrabali :D . A bol v tom poriadok- ked sa objavila duplicitna tema tak sa automaticky zamykala.
Užívateľov profilový obrázok
Pali08
Dátum registrácie: 13.05.2009
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 06.07.2017

dnesni novi modi = partia okolo prohormonov.sk
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 85 krát

Príspevokod užívateľa silný » 06.07.2017

Mali si spravit nove forum radsej, nie toto dokefrať :/
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 49 krát
Bolo mu ďakované: 329 krát

Príspevokod užívateľa Pali08 » 06.07.2017

Jak som pisal, som myslel, ze Marianska priekopa je najhlbsie miesto na Zemi, ale toto forum sa prekopalo este hlbsie :D

Ma nostalgicke spomienky chytaju. Ked bol Andrej admin a modi Pipac, Zemak, Bestial, Katzo, Jakuzza, Mello... ach to boli casy :D .

edit: aby som len nepicoval, aspon je postarane o spam botov.
Pali08
Dátum registrácie: 13.05.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa lofas » 06.07.2017

To je ale super primitívna sranda, určite si treba v každom smere čo najviac ubližovať :eh: báječne chlapci, skoro som sa došťala od smiechu, ľudská sprostosť nemá medze. A milý obludko, dúfam, že raz sa ti to veľmi podobne vráti, potom si ten pocit "posledného hovna" vychutnaj, je to mega. :wave:

prepač, keby som vedel že si chlapec z našho fora nerobil by som si z teba v tom bare srandu , to mojito ti preplatim pošli mi do PM č.u.
only Belt240-185-310

Tesťak,methyl,metan,halo
Pre mňa to je stále málo
Niesom žiadny pokemon
Pridám drostu,boldenon.
Keď budem chcieť trochu zmenu
Bodnem si pár gramov trenu.
do PCT trochu í-čka
skočí po mne každá pi*ka
lofas
Dátum registrácie: 26.01.2011
Poďakoval: 26 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa ArMoR » 06.07.2017

Jak sa tu dava cez mobil dobré hodnotenie na prispevok?

Edit: nasiel som!
ArMoR
Dátum registrácie: 27.05.2011
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 06.07.2017

zvyčajne som mindful a asi aj dobrý človek, ale dala som si námahu prehľadať tvoj log, ale preboha ťa prosím, škaredý si jak riť a TY ideš častovať niekoho "obludkami"? Evidentne nejaký nevyriešený problém? Navrhujem začať riešiť vlastné sebavedomie než baviť publikum primitivizmami, bude to hodnotnejšie, i pre teba, ver mi, krásavče :wave: :wave: :wave:
ak som lofasa správne pochopil tak obludami a vzducholoďami ich nazval, lebo majú enormnú nadváhu a nie kvôli ich tváram. v prípade, že to je tak, tak to znamená , že si pekne úbohá sa navážať do chalana za to akú má tvár, kedže toto je viacmenej nemenný faktor daný od narodenia.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 17 krát
Bolo mu ďakované: 174 krát

Príspevokod užívateľa lofas » 06.07.2017

inak vinnie maš pravdu, boli tučne fest, nakolko to bolo v nočnom klube, sedeli asi 5m oproti nam a mal som aj vypite,tak som im do tváre až tak moc nevidel takže naše posmešky boli hlavne pre to že to boli riadne mašice :D
only Belt240-185-310

Tesťak,methyl,metan,halo
Pre mňa to je stále málo
Niesom žiadny pokemon
Pridám drostu,boldenon.
Keď budem chcieť trochu zmenu
Bodnem si pár gramov trenu.
do PCT trochu í-čka
skočí po mne každá pi*ka
lofas
Dátum registrácie: 26.01.2011
Poďakoval: 26 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa Zeratul » 06.07.2017

pre slaavka by boli bohyne

Odoslané z SM-A510F pomocou Tapatalku

SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 11 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa homar » 06.07.2017

zjavne je načase toto fórum rozpustiť...
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa silný » 06.07.2017

tak tak toto forum a rovno uz aj slovesnku vladu a konecnce bude klud... :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 49 krát
Bolo mu ďakované: 329 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 07.07.2017

zvyčajne som mindful a asi aj dobrý človek, ale dala som si námahu prehľadať tvoj log, ale preboha ťa prosím, škaredý si jak riť a TY ideš častovať niekoho "obludkami"? Evidentne nejaký nevyriešený problém? Navrhujem začať riešiť vlastné sebavedomie než baviť publikum primitivizmami, bude to hodnotnejšie, i pre teba, ver mi, krásavče :wave: :wave: :wave:
ak som lofasa správne pochopil tak obludami a vzducholoďami ich nazval, lebo majú enormnú nadváhu a nie kvôli ich tváram. v prípade, že to je tak, tak to znamená , že si pekne úbohá sa navážať do chalana za to akú má tvár, kedže toto je viacmenej nemenný faktor daný od narodenia.
nech by šlo o krásu, veľkosť, čokoľvek, nech som to bola ja alebo dokonca "môj otlak", tak mi nepríde v poriadku "navážať" sa do niekoho a poukazovať na jeho nedokonalosti zrovna takýmto spôsobom (vlastne vôbec nejakým spôsobom, zvyčajne to veľa vypovedá o tom druhom).. toto mi skutočne príde úbohé, približne rovnako ako ovácie okolitých chlapcov..
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát

nech by šlo o krásu, veľkosť, čokoľvek, nech som to bola ja alebo dokonca "môj otlak", tak mi nepríde v poriadku "navážať" sa do niekoho, posmievať sa niekomu a poukazovať na jeho nedokonalosti zrovna takýmto spôsobom (vlastne vôbec nejakým spôsobom, zvyčajne to veľa vypovedá o tom druhom).. toto mi skutočne príde úbohé, približne rovnako ako ovácie okolitých chlapcov..
Minimie
Osobná trénerka

Príspevokod užívateľa Vinnie » 07.07.2017

nech by šlo o krásu, veľkosť, čokoľvek, nech som to bola ja alebo dokonca "môj otlak", tak mi nepríde v poriadku "navážať" sa do niekoho a poukazovať na jeho nedokonalosti zrovna takýmto spôsobom (vlastne vôbec nejakým spôsobom, zvyčajne to veľa vypovedá o tom druhom).. toto mi skutočne príde úbohé, približne rovnako ako ovácie okolitých chlapcov..
poukazovanie na nedokonalosti (tie ktoré si človek spôsobil sám svojim ignorantským prístupom) je hlboko zakorenené v spoločnosti a je bežne praktizované už od nízkeho veku, takže pre drvivú väčšinu ľudí je to prirodzené, dokonca až automatické správanie a ja osobne to vidím skôr pozitívne, pretože práve tento prístup dokáže daných jedincov nakopnúť, aby zmenili svoj prístup.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 17 krát
Bolo mu ďakované: 174 krát

poukazovanie na nedokonalosti (tie ktoré si človek spôsobil sám svojim ignorantským prístupom) je hlboko zakorenené v spoločnosti a je bežne praktizované už od nízkeho veku, takže pre drvivú väčšinu ľudí je to prirodzené, dokonca až automatické správanie a ja osobne to vidím skôr pozitívne, pretože práve tento prístup dokáže daných jedincov nakopnúť, aby zmenili svoj prístup.
osobne vidím teda diametrálny rozdiel medzi racionánym poukazovaním na nedokonalosti a obyčajným zosmiešňovaním...tiež vidím rozdiel medzi tým, komu to čo si "ja myslím, že je správne" adresujem, pri blízkych osobách tomu možno aj rozumiem (sčasti), asi ťa skutočne môže trápiť nadváha vlastnej matky, ale čo ťa už môže trápiť pri vzducholodi pri vedľajšom stole? Skutočne si nemyslím, že mladý muž nado mnou tú vzducholoď chcel akokoľvek pozitívne ovplyvňovať...a pozitívne ovplyvňovanie? Ok, slečna sa si asi po 1000 raz vo svojom živote povie, že je tlstá slonica, tam to hasne, jediné, čo spôsobí mladý muž je ešte väčšie dodrbanie psychickej stránky než ju vzducholoď pri vedľajšom stole dodrbanú má..
Minimie
Osobná trénerka

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní