Aký mobil?

Príspevokod užívateľa yesi » 08.12.2009

ja som nemal problem s aplikaciami. jedine co mi zatial chyba ale nemam na to cas to zhanat je nieco na dokumenty a obrazky, ale GPS Sygic, skicar, Handy apps, Smartmovie, LCG Jukebox tam mam, Fring, atd...no problemo
Na stranke Dotsis mas VSETKO pre Symbianfony, pokope a kategorizovane.
Užívateľov profilový obrázok
yesi
Dátum registrácie: 07.03.2008
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa ACHMED » 08.12.2009

nie som odbornik na telefony ale mohol by mi fakt niekto tu s mladych skusenejsich v tychto veciach poradit aky je teraz v podstate najlepsi telefon? a je jedno od koho a aky, aby to malo vsetko...viac jak 1000e do neho nedam :)
ACHMED
Dátum registrácie: 16.08.2007

Príspevokod užívateľa cayman » 08.12.2009

ja som nemal problem s aplikaciami. jedine co mi zatial chyba ale nemam na to cas to zhanat je nieco na dokumenty a obrazky, ale GPS Sygic, skicar, Handy apps, Smartmovie, LCG Jukebox tam mam, Fring, atd...no problemo
Na stranke Dotsis mas VSETKO pre Symbianfony, pokope a kategorizovane.
jj vim sak uz som tam vyse 2r. registrovany :wink:

ACHMED - bezny teflon za viac ako liter ani nezozenes, vsetky su do litra..ja by som bral NOKIU N97 http://www.fony.sk/index.php?podstranka ... clanku=845 alebo HTC Touch Pro2
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Mysko » 08.12.2009

nie som odbornik na telefony ale mohol by mi fakt niekto tu s mladych skusenejsich v tychto veciach poradit aky je teraz v podstate najlepsi telefon? a je jedno od koho a aky, aby to malo vsetko...viac jak 1000e do neho nedam :)
Zalezi na co ho potrebujes a co od neho cakas.V dnesnej dobe by som zobral uz dotykovy tak bud druhu generaciu Iphone 3GS alebo SE Satio, novy ho zozenies za nejakych 500-600 eur.

Satio
konštrukcia: klasická s dotykovým displejom,
procesor: 600 MHz,

frekvencie: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz + UMTS + HSDPA,
rozmery: 112 x 55 x 13 mm,
hmotnosť: 126 gramov (zistená: 127 g),
displej: aktívny, dotykový (rezistívny), TFT 16 777 216 farieb, 360 x 640 b., 43 x 76 mm, uhlopriečka 89 mm (3,5''), aktívny pohotovostný režim,
fotoaparát: 12,1 Mpix, xenónový blesk, LED blesk, autofókus, aktívny kryt objektívu, záznam videí (640 x 480 b.),
pamäť: 80 MB + 256 MB RAM + microSDHC 8 GB,
správy: SMS, MMS, e-mail,
globálny prenos dát: GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSUPA,
lokálny prenos dát: Bluetooth 2.0 + EDR, kábel (Fast port), mass storage (online), Wi-Fi,
hudba: MP3/AAC prehrávač, FM rádio, A2DP, rozpoznávanie hudby (TrackID),
ostatné 1: Java, minimalizácia aplikácií, multitasking, internetový prehliadač, videohovor, TV-Out,
ostatné 2: prehliadač a editor dokumentov, GPS, blogovanie, akcelerometer,
batéria: 1 000 mAh,
výdrž: ???
SAR: ??? W/kg (norma 2 W/kg)
„Nic jako instiktivní trénink neexistuje. Kdyby se človek držel svých instinktů, tak by si nikdy nenaložil na činku 240 kg. Radši by šel do hospody, dal si pár piv a balil ženský.“ DORIAN YATES
Mysko
Dátum registrácie: 27.05.2007

Pre teba len Nokiu n900:
http://www.youtube.com/watch?v=gHUwvaTmXWQ

alebo n97.
i8910 HD, hoci je hardwarovo lepsi ako tieto 2 ti neodporucim kvoli mizernej softwarovej podpore, musel by si tam neoficialnou cestou davat neoficialny firmware, a to by si asi nezvladol.

HTC HD2 je kktina uz len 2 principov: ma najsrackvejsi system a ma 2x vacsie rozlisenie displeja, ale nema 2x silnejsiu grafiku, aspon o tom neviem a tym padom to co n97, i8910 zvladaju plynule, na HD2 moze ist trhavo. K tomu, velkost rozlisenia HD2 je uplne zbytocna, je to cisto marketingovy tah.

Samsung i8910 ma z nich najvacsiu vydrz na baterie, vydrzi tolko co iPhone a aifon, ak neni dosrany, vydrzi neskutocne vela. Potom, i8910 ma zo vsetkych obrazovo najkvalinejsi displej, a s iPhonom ma aj najkvalitnejsi touchscreen.

Ak nic z tohoto, tak potom uz len iPhone a je mi jedno ze par ludi tvrdi ze je to sracka.
iPhone sracka neni, da sa nan velmi lahko zvyknut, ale mne nevyhovoval lebo moj mi vyhovuje viac
yesi

Príspevokod užívateľa Loutka » 08.12.2009

HTC HD2 je kktina uz len 2 principov: ma najsrackvejsi system a ma 2x vacsie rozlisenie displeja, ale nema 2x silnejsiu grafiku, aspon o tom neviem a tym padom to co n97, i8910 zvladaju plynule, na HD2 moze ist trhavo. K tomu, velkost rozlisenia HD2 je uplne zbytocna, je to cisto marketingovy tah.

Samsung i8910 ma z nich najvacsiu vydrz na baterie, vydrzi tolko co iPhone a aifon, ak neni dosrany, vydrzi neskutocne vela. Potom, i8910 ma zo vsetkych obrazovo najkvalinejsi displej, a s iPhonom ma aj najkvalitnejsi touchscreen.
ty si totalny ale totalny amater!!! win mobile je najsrackevejsi system? ty akoze vies o com rozpravas? snad chces povedat ze symbian je lepsi? nehovorim ze winmobile nie je zlozitejsi a nie je pre hocikoho to je pravda ale ako mozes napisat taky BLUD? taku kokotinu !!!! prosim ta radsej uz nedavaj rady ohladne mobilov lebo si uplne mino :)

ACHMED ber N97 je to pekny, funkcne nabity mobil ktory nestraca rychlo na hodnote a je jednoduche ho ovladat hned ako ho kupis
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

ty si totalny ale totalny amater!!! win mobile je najsrackevejsi system? ty akoze vies o com rozpravas? snad chces povedat ze symbian je lepsi? nehovorim ze winmobile nie je zlozitejsi a nie je pre hocikoho to je pravda ale ako mozes napisat taky BLUD? taku ***** !!!! prosim ta radsej uz nedavaj rady ohladne mobilov lebo si uplne mino :)
Nie, to ty si totalny amater nad amatermi.
Mal som winmobile mobil HTC Diamond poctivo 1 rok!! Uz po 2 mesiacoch od kupy som ho mal po krk a keby ma pri kupe nestal 14tis SK, uz davno by bol rozdupany na kusky. Winmobile neni nieco na co sa da len tak zvyknut a je mi jedno ci je to verzia 6.1, alebo 6.5, alebo 7 ktora este nevysla. Jeho system je stale taky isty. Rok som to skusal a po roku som sa na to vysral. A 95% ludi co mali winmobile mobil takisto. Staci ist na net a citat reakcie. WM platforma je vhodna len pre PDA, nie pre mobily :idea:.

Symbian mobily som mal pred HTC Diamondom a po HTC Diamondu, takze rozhodne v tomto mam subjektivnejsi nazor ako ty. Ani symbian neni najlepsi, ale rozhodne je ovela, ovela lepsi ako WM.
Ak si myslis ze winmobile patri do mobilnych telefonov prave z toho dovodu ze ma "najviac" programov, ze tie programy sa lahko hladaju, tak neni co dodat, len to ze skutocna lamka si tu ty, a bez urazky :roll:.

//edit: a to preto, lebo WM nema absolutne ziadny system, absolutne ziadnu logiku. Ak tam chces nieco nastavit, musis si presne pamatat kde co aka kravina je. Maju takyto blby system iphonovsky MAC OS X a dnes uz Nokiovsky Symbian? Nie. Tieto maju ovela logickejsi system, vies priblizne kde hladat, neseres sa s tym ze aby si nasiel jednu posranu vec, posrane nastavenie, ze musis obcas prejst CELY system! To na inych platformach nehrozi
yesi

Príspevokod užívateľa Kefír » 08.12.2009

ja by som osobne bral Samsung i8910 alebo Samsung Jet :wink:
Ta me tu poraži
S takym elixirom,
Kec še v rici neznaša
Protak aj z kefirom.
Kefír
Dátum registrácie: 08.07.2008

Príspevokod užívateľa ACHMED » 08.12.2009

tak telefony budem kupovat asi dva jeden pre mna to skusim yesiho vyber a n900, takze dik za radu a pre pani achmedovu nieco co ste tu spominali :)
ACHMED
Dátum registrácie: 16.08.2007

n900 u nas nemaju, ale cesi ho predavaju tu:
http://www.max-shop.cz/nokia-n900-black
Mnou overeny shop => priemerny
yesi

Príspevokod užívateľa adamo » 08.12.2009

Yesi neviem preco sa tu hadas vec operacneho systemu je pre kazdeho subjektivna a ide o to ako si nan clovek zvykne a ako mu vyhovuje mne napriklad vyhovuje wm viac nez simbian a tak tvrdim ze je lepsi a ostatni sa mozu aj poskladat a nepresvedcia ma o tom ze opak je pravdou.

ACHMED: s n900vkou budes urcite spokojny najlepsi mobil na trhu co sa tyka celkoveho hodnotenia http://www.mobilmania.sk/katalog-mobilo ... section=63
nequotuj prispevky nad sebou debil
adamo
Dátum registrácie: 16.08.2009

Príspevokod užívateľa eqqe » 08.12.2009

Ako asi preto každého sere win a aj symbian keď to počúvam od "normálnych" ľudí, lebo stým nevedia robiť...alebo je to zložité a má to po ***** funkcii a preto sa nikto v tom nevyzná...ale mne to napr absolútne neprekáža, ja musím mať zložitý mobil nie len daku volačku...a šprtať sa v ňom stále...zatial mi ten Samsung omnia príde ideálny lebo viac ako 200e do toho dať nechcem...
eqqe
Dátum registrácie: 04.02.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Knjaz Varggoth » 08.12.2009

no winmobile neviem v com moze byt zlozity, skor to ze sem tam zamrzne funkcie tam niesu skoro ziadne a celkovo je to na rovnakej urovni ako hocaky iny otvoreny system cize dokopy tam nieje nic. no omnia je podla mna uplne nanic ma strasne nepresny display ktory sa neda poriadne ani nakalibrovat takze sa tam horkotazko vytoci cislo..o pisani sms ani nevravim. gps nepouzitelne nakolko to neutiahne ani na najmensom podsvieteni a napajani z auta aj tak zerie viac energie ako moze cize zachvilu sa vybije. fotak foti normalne iba uplne stabilizovany a cez den. plus casto sa stane ze sa vo vrecku odblokuje a vytoci sam niake cislo. htc som skusal len touch diamond prvy asi a nepacil sa mi nekvalitne prevedenie a nebolo to bohvieco, jedina "vyhoda" ze z youtube bolo prehravanie asi najlepsie co na mobiloch je. nokia je podla mna vzdy kvalita. ked chce niekto viac od telefonu obzeral by som sa skor po pdackach ako po mobiloch. a k apple ak niekto mal od apple ci uz macbook alebo pc alebo ipod hocco proste tak to je iny svet . a to sa tyka aj z mobilmi ...porovnavat to s inimy je ako porovnavat mercedes zo skodovkov.
Knjaz Varggoth
Dátum registrácie: 08.10.2007

Príspevokod užívateľa adamo » 08.12.2009

eqqe to je pre teba mobil ako stvoreny potom vkuse nieco nove objavis o com ani nevies :D mam moznost mat ju v ruke kazdy den a je to super mobil pre tych narocnych a nie ludi co z mobiluu akurat volaju :) je to super volba no urccite ti k nemu treba pero pretoze display nieje natolko presny
nequotuj prispevky nad sebou debil
adamo
Dátum registrácie: 16.08.2009

Príspevokod užívateľa Swatch » 09.12.2009

Je dobre sa pozerat aj na rychlost procesora. Nech uz idu aj Divx filmy bez sekania :) Taky HTC HD2 ma 1GHz. Ale ja osobne by som tolko penazi do mobilu neinvestoval. Ta Nokia N97 ma 434 MHz. Su uz aj nokie s 600 Mhz co je najviac pri symbianoch.
Ja som doteraz mal len symbian a ide mi tam vsetko na co si spomeniem.
Swatch
Dátum registrácie: 23.11.2008

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: jokky a 18 neregistrovaných