Akné ... :(

Re: Akné ... :(

Príspevokod užívateľa RastoKe » 03.04.2012

OMG :lol: Pokial viem muzska antikoncepcia zatial neexistuje a pokial niesi zena tak tvoja mama rozprava dost zcesty.... roacutan nieje antikoncepcia ani nefunguje na hormonalnej baze je to v podstate silny koncetrat vitaminu A ... ked ho beries nemozes sa vystavovat priamo slnku hlavne co si tyka tvare ja som pouzival krem s 50faktorom... a celkovo celu kozu mas citlivu napriklad zeny sa nemozu depilovat tymi voskovymi pasikmi lebo si strhnu aj kozu
Užívateľov profilový obrázok
RastoKe
Dátum registrácie: 17.12.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa cayman » 03.04.2012

A inac s tym nepitim alkoholu to neni pravda, ja som pil ako zvycajne a pohodicka...aj ostatni ludia co poznam sa neobmedzovali..

Antikoncepcia to nie je. Akurat zenam sa pri roac kure predpisuje vo vacsine pripadov aj antikoncepcia preto, lebo tehotenstvo pri roacu by sposobilo, ze sa narodi poskodene dieta..
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa johnytgun » 03.04.2012

Ide skor o to ze alkohol v zvysenej miere pri roacu je zbytocna zataz na pecen,uz roac je obrovska zataz.Ale ak mas zdravu pecinku a budes sa s alkoholom krotit tak by nemal byt problem.Napriklad skoro na kazdom lieku co sa mi dostal pod ruky je napisane ze ho nesmiem uzivat ak som epileptik... keby som sa tym riadil tak neviem co by so mnou bolo,farmaceuticke spolocnosti si musia proste nejak chranit prdel a musia uvadzat vsetky mozne komplikacie a podobne... :lol:
johnytgun
Moderator
Dátum registrácie: 26.01.2010

Príspevokod užívateľa sypac077 » 04.04.2012

danhardy napísal:Chcem sa spýtať ešte jednu vec.Pri tom Roaccutane Je písané, že zo začiatku sa akne ešte viac zhorší.Zhorší sa to odosť alebo len trocha.Dúfam, že budem moct víst von.

to zhoršnie je individuálne, mne sa nič nezhoršilo, len zlepšovalo, ak máš silné akné tak chod do toho maste a kremy su uplne zbytocnosti... kedze je april tak si ho nasad co najskor, ale leta si asi moc neuzijes, kedze na slnko je viac menej zakazane chodit a kup si hydratacny krem cetaphil ten je fakt naj nie ako tie kktiny nivea a podobne
sypac077
Dátum registrácie: 27.04.2011

Príspevokod užívateľa mariano » 05.04.2012

No neviem ako myslíš to že si leto neužiješ ale určite môžeš ísť von na slnko a šantiť :D. Ja osobne sa veľmi neopalujem , takže ani keby beriem až v lete Accutane tak mi opalovanie chýbať nebude. Proste si len stačí dať väčší stupeň ochrany opalovacích krémov a hlavne slnečné okuliare.

Keď ste brali tieto sračky tak ste cvičili úplne rovnako ako inokedy, alebo ste znížili záťaž resp. úplne vynechali cvičenie? Ja som teraz chcel začať brať kreatín ale kvôli tomuto to budem musieť odložiť.
mariano
Dátum registrácie: 04.04.2011

Príspevokod užívateľa cayman » 05.04.2012

Kludne cvic dalej ako doteraz, doplnky mozes tiez brat..jedine na co si treba davat pozor je vitamin A, cize ak v doplnku nie je, smelo ho davaj...
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik

Príspevokod užívateľa Mike Ones » 06.04.2012

omg! ked budem mat roaccutan tak nemozem dietovat???!?!!?? :016 :roll:
Mike Ones
Dátum registrácie: 02.08.2011

Príspevokod užívateľa cayman » 06.04.2012

Preco by si nemohol?
cayman
Odbornik

lebo roaccutan sa predpisuej podla vahy ne?
Mike Ones

Príspevokod užívateľa cayman » 06.04.2012

To ano, ale ked ti znacne klesne vaha to oznamis doktorke a upravi ti davkovanie...ale pokial sa ti vaha nezmeni o fakt vela, tak sa davkovanie menit nebude..
cayman
Odbornik

tak po kolkych kg je mam oznamit? ale to budem zase platit za recept? pre nove tabletky??
Mike Ones

Príspevokod užívateľa nasry_ » 06.04.2012

tabletky mas 10 a 20mg myslim...len znizis davkovanie
[url=http://siberalem-tr.com]Junge Madchen[/url]
nasry_
Dátum registrácie: 28.04.2010
Kontaktovať užívateľa:

tak to mi vysvetli mam 69lg neviem aku davku budem moct brat a rysnut chcem na 62 teda 7kg to mam cca 2 mesiace rysovacky
Mike Ones

Príspevokod užívateľa RastoKe » 06.04.2012

Zalezi to aj jake mas akne ... ale myslim ze tych 10mg rano 10mg vecer ti bude stacit
RastoKe
Dátum registrácie: 17.12.2011
Kontaktovať užívateľa:

tak co ja viem ake mam :D nemam az take strasne ako niektory
Mike Ones

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 4 neregistrovaní