Akné

Re: Akné ... :(

Príspevokod užívateľa DADO44 » 10.10.2014

no jo tie vyschnuté pery su dosť nanič ...ale naštastie vypadam už normalne a roac mi pomohol :D
DADO44
Dátum registrácie: 05.02.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 7 krát

Príspevokod užívateľa antiSval » 10.10.2014

tiez som mal roac cca v 15tich...a pomohol dost..a na vyschnute pery labello a bolo vybavene :D
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
Užívateľov profilový obrázok
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007

Príspevokod užívateľa LukyVT » 26.10.2014

Nieco odomna k teme akne:

S akne som mal problem co pamatam od puberty a stale sa to tahalo, ked som zacal uzivat Zinerit pomohlo to, potom som vysadil a po case sa vratilo. Tusim vyse roka som bral RACALLUTE alebo ako sa to pise, citil som ze sa mi zhorsil zrak, castejsie ma zacali palit oci, supali sa mi pery co bolo fest neprijemne. Dnes je tomu uz asi 5 rokov co to neuzivam, pery sa nelupu ale stale musim mat pri sebe balzam na pery lebo mi vyschynaju.

Aby som sa dostal k pointe, myslel som si ze je to pubertov, mozno ciastocne to tak bolo ze som mal akne. Niekto mi vravel ze ked zacnes sexovat tak sa hormony upravia a bude to ok :D no nebolo :D

Dnes mam 25r. a problem s akne sa este stale sa vyskytne, ak ked uz len malo.
Co chcem napisat je, ze lieky od kozneho lekara riesia len prejavy akne, nie podstatu vzniku kedze krv som mal dobru podla testov.

Cez leto som navstivil jednu maserku ktora podla masaze noh a celeho tela zistila co mi v tele funguje dobre a co zle. Z toho zistila, ze mam vela zaludocnej kyseliny a zlu cinnost hrubeho creva a ze to je pricinou preco mam stale vo svojom veku /v marci 26r./ stale akcne co nie je normalne.
Aj som to na sebe citil ze som stale ako sud a netravi mi dobre. Povedala mi nech si v lekarni kupim prirodne kvapky /7,50euro/ na upravenie cinnosti zaludka a kvapky na cinnost hrubeho creva, vlakninu v tabletach atd. Hned po par dnoch sa zacalo akne stahovat, po kratkom case uplne vymyzlo, raz za par dni sa nieco este vyhodi, hlavne ked vypijem, ako minule Jack + Cola cely vecer, to druhy den zaludok bol K.O.

Racallut je jedno svinstvo ktore by som nikdy nebral keby sa dal vratit cas. Treba riesit akne od priciny jeho vzniku a nie len prejavy - das Zinerit na tvar, vsiakne do pokozky, ale pricinu vzniku akcne neriesi, RACALLUT ani nehovorim / citali ste pribaleny letak o neziaducich ucinkoch ???/
Preto by som vam tiez chcel poradit ak mate v blizskoti akreditovaneho masera, zajdite tam, z vasho tela vam povie viac ako lekar a funguje to.

priroda najlepsi lekar :) :007
Go Hard Or Go Home
LukyVT
Dátum registrácie: 18.12.2010

Príspevokod užívateľa Bress » 26.10.2014

kozni su vacsinou magori a vedia velke hovno. Tam je problem v celom koncepte kozneho, kedze sa zaobera kozou a vacsina vecsina takych veci na kozi su hlavne prejavy nejakej vady v traviacom systeme, pripadne nejakou infekciou atd. Roacuttan patri k tym hnusnejsim liekom ale zjavne u nas ho velmi radi predpisuju :)
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa TenNajlepsi » 26.10.2014

to čo za kvapky? jak sa volaju
Ryzoto je späť, aj keď nikdy nebol preč 8-)
TenNajlepsi
Dátum registrácie: 05.09.2014

Príspevokod užívateľa Tomas999 » 27.10.2014

Tomas999
Dátum registrácie: 02.11.2013

Príspevokod užívateľa Bress » 27.10.2014

ale zas, co u neho mohla byt pricina u vas nemusi...
Bress

Príspevokod užívateľa LukyVT » 27.10.2014

su to kvapky od Valovica, co u mna moze byt pricina, u vas nemusi... je to individualne, len som chcel poskytnut iny pohlad na problematiku :) ta maserka pred tym masirovala aj kurturistov a sportovcov, som myslel ze zemrem na masazi ako ma vsetko bolelo pri masirovani, ona ani netlacila alen vedela co a ako, to moje telo bolo tak dodrbane... fakt skoro som plakal..

napr. odporucala mi raz za cas si vysypat do vane dva kradicky sody a lezat v tom asi hodinku, telo si vezme do organizmu tolko sody kolko potrebuje, a na konci treningu sa stale zavesit na hrazdu podhmatom a vydychat aby sa uvolnila branica atd..
Go Hard Or Go Home
LukyVT
Dátum registrácie: 18.12.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 27.10.2014

90% zdravotných problemov su sposobené zlým stravovaním a roznymi zapalmi v tele ktore vecsinou sposobuje zivotny styl a stravovanie :)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa DADO44 » 27.10.2014

je to dosť individuálne ja som skúšal všeličo chodil po lekaroch aj krvné testy mi robili 3 krat aaa aj tak mi nakoniec pomohla liečba Roaccutanom aj ked niektoré vedlajšáky boli strašné teda najviac tie pery ale dalo sa to vykompenzovať :-) proste stale som si peri natieral aj niekolko desiatok krat za deň a bolo to v pohode :-) takže tak
DADO44

Príspevokod užívateľa Tomas999 » 27.10.2014

ale zas, co u neho mohla byt pricina u vas nemusi...
No to je jasné, ja to len chcem vyskúšať, lebo mávam už dlhšie sem-tam pocit ťažšieho žalúdka.
Tomas999
Dátum registrácie: 02.11.2013

Príspevokod užívateľa Bress » 27.10.2014

ale ten roacutan nelieci, on proste odstrani akne. To je jak keby si mal nekde plesen a odrezes tu cast, kde ju vidis volnym okom ale realne ju celu neodstranis....
Bress

Príspevokod užívateľa DADO44 » 27.10.2014

ahá jasné :-) ale aspon cca sa chápeme aj ked viem ake to je svinstvo :-D naštastie mám od neho už dlho pokoj a akne sa neobjavujú :-)
DADO44

Príspevokod užívateľa 028! » 10.05.2015

Potřebuju poradit, v únoru (Február) jsem si nechal předepsat Roaccutane (kvůli znovu zhoršení pleti po cca 3 letech co jsem užíval naposledy Roaccutane), který jsem užíval 2 měsíce, tedy měl jsem 3 balení (90 tablet) a užíval po 40 mg. V březnu (Marec) mi doktorka předepsala ještě 2 balení, už jen po 20 mg. Jedno balení teď dobírám půlku a druhé mám ještě neotevřené, ale chcu jít do sýpky TST Mix + Stanozol a ptám se, jestli můžu jed spolu s tím ten Roaccutane (dobrat ho) - nerad bych ale, aby to mělo nějaký velký dopad na játra (pečeň) - a nebo si mám to balení jedno nechat a dát ho jako prevenci na konec cyklu, před začátkem PCT? Četl jsem, že by se ten Roaccutane aspoň min. ty 4 měsíce měl užívat, aby se to akné nevrátilo, ale jak to počítám, u mě to vychází jen na nějaké dva, dva a půl měsíce užívání :/
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 196 krát
Bolo mu ďakované: 44 krát

Príspevokod užívateľa Jureck0 » 04.06.2015

čaute,od januára som sa rozhodol bojovať z akne na tvari lebo ma to len stresovalo a tak chapete ma.Bral som nejaké lieky a od februara beriem isotretinoin...bral som zozačiatku 40mg denne teraz uz len po 10mg lebo sa to vyrazne zlepsilo (dokonca doktorka mi naposledy-predvcerom povedala ze uz by mi nic nepredpisovala)

ale k veci
tvar si natieram roznymi srandami aby sa nevysušovala to neriesim teraz ale mam problem s ústami...konkrétne pery su take... neže suche alebo popraskane lebo aj tie si natieram ale robia sa mi také pluzgieriky alebo pupence alebo vyrážky neviem ako to mam nazvat okolo pier,nie priamo na perách ale okolo...aj v oblasti kútikov

zeleninu jem denne pol kila myslim ze staci,takisto beriem aj Bcomplex
neviete mi na to niečo odporučiť? keď ste sa stym uz stretli? dakujem velmi velmi pekne
Jureck0
Dátum registrácie: 07.10.2013

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných